• Prva pobjeda Splita 2010

15. listopada 2016. u 21:04

ŽRK Split 2010

Nakon tri poraza upisana je prva pobjeda u ovome prvenstvu. Sada se može bar malo lakše disati jer je bodovni konto +3. U današnjoj utakmici najraspoloženija je bila Miljenka Macan koja je postigla 10 golova. ŽRK Split 2010-ŽRK Osijek 34:25

• Odlična igra i visoka pobjeda Split Tommy-a

14. listopada 2016. u 21:42

Split Tommy je razbio Alumnusa. Gosti iz Zagreba su nekako držali priključak u prvome dijelu pa se na odmor otišlo rezultatom 4:3. Drugo poluvrijeme se igralo samo na jedan gol, a pobjeda mogla biti i viša.MNK Split Tommy-MNK Alumnus 10:3

• Mornar gadno nastradao

14. listopada 2016. u 21:33

VK Mornar

Prva utakmica kvalifikacija je ona koju moraš dobiti ako misliš proći dalje. Mornar BS nije bio ni blizu, a Verona je pucala i pogađala iz svih oružja i oruđa. Katastrofalan poraz koji će dugo boljeti. SM Verona- VK Mornar BS 17:6

• Mornar BS danas starta 2. krug kvalifikacija za LP

14. listopada 2016. u 13:24

VK Mornar

Mornari su otputovali u mađarski Eger gdje im prema najavama treba pravo malo sportsko čudo kako bi nastavili natjecanje u Europi. Dvije ekipe idu dalje, a suparnici favorit Eger, ništa manje opasna Verona i Marseille. Samo hrabro momci.

• Prvi krug EURO CUPA na Poljudu

13. listopada 2016. u 14:14

OVK Split

Ovoga vikenda od petka do nedjelje na bazenima u Poljudu se odigrava prvi kvalifikacijski krug Euro cupa. OVK POŠK je domačin, a za prolaz dalje se bore sa Bayer Uerdingen i FTC Budapest. Ulaz slobodan.

• Golijada na Poljudu

12. listopada 2016. u 21:07

OVK Split

POŠK je golijadom najavio sezonu i vrlo vjerojatno povratak u 1. Ligu. Zadranima svaka čast na pruženom otporu. OVK POŠK-VK Zadar 23:8

• Novo vrijeme preokretom do pobjede

8. listopada 2016. u 20:30

Iako je Split Tommy poveo golom Sutona u prvom poluvremenu upisan je poraz. Drugo poluvrijeme je u potpunosti pripalo Makaranima koji su golovima Kazazića, Bajrušovića i Osredkara slavili. MNK Novo Vrijeme-MNK Split Tommy 3:1

• Premijera za zaborav

8. listopada 2016. u 20:14

Jadran je sa puno očekivanja otišao u Rijeku na ogled sa Primorje EB. Međutim ta očekivanja su po svemu viđenome još uvijek nerealna. Primorje je kontroliralo utakmicu i u zadnjoj četvrtini dokrajčilo Jadrana. VK Primorje EB-VK Jadran 10:5

• Splitu peta pobjeda u pet utakmica

8. listopada 2016. u 19:16

ŽNK Split

Spličanke su i dalje stopostotne u prvenstvu Hrvatske. Danas su rutinski odradile posao protiv novaka u ligi Neretve. Golove za crvene su postigle Grabar, Mišetić i dva najbolja igračica susreta Valušek. ŽNK Split-ŽNK Neretva 4:0

• Partizan bolji za gol

7. listopada 2016. u 23:06

VK Mornar

U borbenoj i dinamičnoj utakmici Mornar BS je ostao kratak za jedan gol. Šteta jel bilo je prilika za nešto više, možda čak i pobjedu. VK Partizan - VK Mornar BS 9:8

• DRUGI KRUG KVALIFIKACIJA U EGERU

3. listopada 2016. u 13:26

VK Mornar

Mornar BS je saznao svoje suparnike i mjesto odigravanja drugog kvalifikacijskog kruga LP. Mornari će nastupati od 14.10-16.10. u mađarskom Egeru, gdje će se osim domačina Egera i našeg Mornar BS za prolaz dalje boriti Marseille i Verona.

• Veliki bod u Maksimiru

2. listopada 2016. u 18:02

Hajduk je izvukao bod u derbiju. I mogu bijeli biti zadovoljni jer je Dinamo imao puno više prilika koje je uprskao Antolić. Jefferson je imao matnu situaciju za Hajduk, ali se nije proslavio. GNK Dinamo-HNK Hajduk 0:0

• Marjanke prikovane za dno

2. listopada 2016. u 15:31

ŽNK Hajduk

Sivi oblaci su se nadvili nad našim Marjankama. Nakon četiri kola ekipa narančastih nije osvojila niti boda. Osijek je ostvario najavljeno prije susreta, a to je dvoznamenkasta pobjeda. ŽNK Osijek-ŽNK Marjan 19:0

• Split ne posustaje, Valušek hat-trick

2. listopada 2016. u 15:27

ŽNK Split

Cure iz Splita ne posustaju. I dalje gaze sve pred sobom i dalje drže korak sa vječnim favoritom Osijekom. Po kišnom vremenu i vrlo teškim uvjetima za igru Valušek je postigla hat-trick za visoku pobjedu crvenih. ŽNK Pregrada - ŽNK Split 1:4

• Oradea pobjednik kvalifikacija

2. listopada 2016. u 12:29

VK Mornar

Oradea je pobijedila Moranara i tako osvojila kvalifikacijski turnir. Ništa zato jer naši momci su prošli u drugi krug. Čeka ih nova runda kvalifikacija, četri grupe po četri ekipe, prve dvije idu dalje. VK Digi Oradea- VK Mornar BS 10:6