• Split pobjedio Dinamo za finale kupa

3. travnja 2021. u 17:36

ŽNK Split

Split je u Zagrebu pobijedio Dinama i osigurao još jedno finale kupa Hrvatske u nogometu. Golove su postigle Bošnjak, Pedić i Pranješ. ŽNK Dinamo-ŽNK Split 0:3

• Livaja i Nayir srušili Lokomotivu

3. travnja 2021. u 14:46

Hajduk je prvenstvo nastavio sa rutinskom pobjedom protiv fenjeraša u Zagrebu. Livajina majstorija u prvom i Nayirov gol glavom u drugom poluvremenu na asistenciju Livaje za nova tri boda. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 0:2

• Brda bravo za kraj

1. travnja 2021. u 22:04

OK Brda

Odbojkašice Brda su slavile u Dubrovniku i na taj način pokazale da je ova sezona za njih bila ozbiljna. To što nisu ušle u doigravanje i borbu za naslov prvaka je isključivo pitanje ambicije i sredsrtava Grada Splita. ŽOK Dubrovnik-OK Brda 1:3

• Kakav potop Jadrana

31. ožujka 2021. u 20:49

Jadran je odigrao neprepoznatljivo loše. Kao da je sve dobro ostalo u nedjeljnoj utakmici u Zagrebu. Mladost je od početka utakmice zagospodarila bazenom kao da se željela osvetiti za poraz od prije tri dana. VK Jadran-HAVK Mladost 5:15

• Jadran treći u RWP

28. ožujka 2021. u 18:30

Nije to nekakva velika utjeha, ali smo dobili Mladost u Zagrebu i osvojili 3. mjesto u RWP ligi. U današnjoj utakmici igrači Jadrana su očito bili raspoloženiji nakon poraza u jučerašnjem polufinalu od igrača Mladosti. HAVK Mladost-VK Jadran 8:11

• Split tuguje Šibenik slavi

28. ožujka 2021. u 17:42

Malonogometaši Splita nisu uspijeli nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice u Šibeniku. Na Gripama su remizirali što znaći da je za njih sezona završena. Šibenik ide dalje u borbu za prvu ligu. MNK Split-MNK Šibenik 1983 3:3

• Hadžić u zadnjoj sekundi za remi

28. ožujka 2021. u 15:32

ŽNK Split

Split je opasno visio protiv jedinog konkurenta u prvenstvu. Osiječanke su na poluvremenu imale 0:2, a Split se vratio golom Tamile petom i Hadžić doslovno u zadnjim sekundama utakmice. ŽNK Split-ŽNK Osijek 2:2

• Jugu još jedno finale

27. ožujka 2021. u 21:09

Jug AO je dobio Jadrana i izborio još jedno RWP finale gdje ih čeka Radnički. Jug se odlijepio na +3 golom Fatovića u zadnjoj sekundi 2. četvrtine i unatoć iznimnoj borbi naših momaka mirno utakmicu priveo kraju. VK Jug AO - VK Jadran 12:10

• Rutinska pobjeda u Poreču

27. ožujka 2021. u 20:25

OK Split

Splitske odbojkašice su rutinski odradile svoje gostovanje u Poreču. Brza tri seta i nova tri boda. OK Poreč-OK Split 0:3

• Split utrpao 11 komada

21. ožujka 2021. u 15:10

ŽNK Split

Nogometašice Splita nastavljaju svoj niz visokih i uvjerljivih pobjeda. Fenjeraš lige svakako nije mogao parirati prvakinjama pa možemo konstatirati bez velikog uvijanja da su domaće još dobro i prošle. ŽNK Viktorija-ŽNK Split 0:11

• Marjanke poražene kod Agrama

21. ožujka 2021. u 14:39

ŽNK Hajduk

Marjanke su doživjele visok poraz u Zagrebu. Agram je bio puno bolji i naposlijetku ubojotiji u ovoj utakmici. ŽNK Agram-ŽNK Marjan 7:1

• Zadnja četvrtina iz noćnih mora

20. ožujka 2021. u 20:16

VK Mornar

Mornar je propustio uzeti pobjedu protiv Primorja. Sve je bilo dobro za našu ekipu do zadnje četvrtine Vodstvo od +2 se na kraju pretvorilo u neshvatljivi poraz od -3. VK Mornar-VK Primorje EB 9:12

• Jadran šokirao Juga u Gružu

20. ožujka 2021. u 19:25

Jadran je šokirao Juga u Dubrovniku. Bila je to odlična predstava u kojoj se u zadnju četvrtinu ušlo sa remijem. Do tada nas je kroz utakmicu nosio Marinić-Kragić, a do kraja junak utakmice Zović. VK Jug CO-VK Jaran 13:15

• Sve gotovo za sat vremena

20. ožujka 2021. u 19:12

OK Brda

Brda su sve riješila za 59 minuta. Poreč nije imao nikakve šanse pored naših djevojaka koje igraju sve bolje i bolje. OK Brda-OK Poreč 3:0

• Ljubičić za pobjedu bijelih

20. ožujka 2021. u 19:02

Hajduk je golom Ljubičića savladao Šibenik na Poljudu. Pamtit ćemo samo tri boda jer taj gol u 72. minuti je bio prvi i jedini opsan udarac Hajduka u vrata gostiju. HNK Hajduk-GNK Šibenik 1:0