• Tri velika boda iz Osijeka

13. ožujka 2021. u 3:08

OK Split

Split je nakon dva poraza u nizu u Osijeku pobjedio i uknjižio važna tri boda. Naše cure su povele, Osijek izjednačio da bi sljedeća dva seta potvrdile pobjedu. OK Osijek-OK Split 1:3

• Split sa velikom zalihom u revanš

7. ožujka 2021. u 21:07

Split je reklo bi se očekivano ostvario pobjedu u prvoj 1/2 finalnoj utakmici. Mejaši su bili ravnopravni u prvom poluveremenu, a drugo je u potpunosti pripalo našim momcima. MNK Mejaši-MNK Split 2:6

• Jadran lako sa Primorjem

6. ožujka 2021. u 22:24

Iako se pobjednik znao unaprijed gosti iz Rijeke su pružili kakav takav otpor u prvom poluvremenu. Treča četvrtina je prelomila susret kada su Marinić-Kragić i Šetka postigli po dva gola, a Stojanac jedan. VK Jadran-VK Primorje EB 13:7

• Gotovo je kad Brda kažu da je gotovo

6. ožujka 2021. u 21:24

OK Brda

Kakva utakmica i kakva pobjeda Brda. Vukovar je vodio 2:0 u setovima i vjerojatno mislio da je gotovo. Međutim to nisu mislile i odbojkašice Brda koje su napravile totalni preokret i pobijedile. OK Brda - ŽOK Enna Vukovar 3:2

• Jedan set u Zagrebu

6. ožujka 2021. u 19:14

OK Split

Odbojkaši su odigrali solidnu utakmicu u uzeli jedan set u Zagrebu. Mladost je povela, Split izjednačio i onda je zagrebačka momčad sa sljedeća dva seta uknjižila pobjedu. HAOK Mladost-OK Split 3:1

• Domaćoj pobjedi se ne gleda u zube

6. ožujka 2021. u 19:04

Hajduk je u prvom poluveremenu rješio pitanje pobjednika u ovoj utakmici. Čolina i autogol za sigurna tri boda. S druge strane bijela obrana je funkcionirala savršeno pa gosti nisu ozbljno zaprijetili golu Kalinića. HNK Hajduk-NK Varaždin 2:0

• Jairo, Livaja, Jairo za četvrtfinale

2. ožujka 2021. u 16:50

Hajduk je tek u drugom poluvremenu slomio otpor Zagreba. Svakako je bio potreban ulazak Livaje jer je nakon toga Hajduk bio konkretniji. Jairo dva puta i Livaja iz slobodnog udarca. NK Zagreb-HNK Hajduk 0:3

• Poraz POŠK-a i pobjeda Jadrana

27. veljače 2021. u 21:34

Vaterpolo prvenstvo Hrvatske nastavljeno je sa 11. kolom. POŠK je na Poljudu poražen od Solarisa 6:13 dok je Jadran u Zagrebu bio bolji od Medveščaka 5:20.

• Brda slavila u petom setu gradskog derbija

27. veljače 2021. u 21:24

OK Split

Brda su slavila u petom setu gradskog derbija. U prevrtljivoj utakmici Split je poveo 1:0 da bi Brda preokrenula na 1:2. Split je vratio utakmicu na početak 2:2 i na kraju posustao u petom odlučujučem setu. OK Split-OK Brda 2:3

• Kalinić spasio pobjedu u Rijeci

27. veljače 2021. u 19:44

Hajduk je drugi puta istim rezultatom u 16 dana slavio u Rijeci. Sasvim zasluženo jer je bio bolji. Umut je pogodio na asistenciju Livaje za vodstvo, a penal u zadnjoj sekundi sviran za Rijeku, Kalinić skinuo Andrijaševiću.HNK Rijeka-HNK Hajduk 0:1

• Split lako sa Siskom

27. veljače 2021. u 17:46

OK Split

Odbojkaši su rutinski odradili ovo prvenstveno kolo. Utakmica je kasnila 40-ak minuta jer je Sisak imao problema na putu. Osim tih problema imali su i problema sa razigranim Splitom koji je utakmicu završio u sat vremena. OK Split-OK Sisak 3:0

• Brda do vrijedne pobjede u Osijeku

20. veljače 2021. u 18:58

OK Brda

Odbojkašice Brda su slavile u Osijeku. Iako je utakmica završila u četiri seta utakmica je bila tvrda i neizvjesna. ŽOK Osijek-OK Brda 1:3

• Odbojkaši skočili na treće mjesto

20. veljače 2021. u 17:42

OK Split

Odbojkaši Splita ne posustaju. Upisana je nova pobjeda u Zadru. Danas nije igrao Omrčen, ali zato su svi drugi bili na visini zadatka. Na trenutak smo treči na tablici. OK Zadar-OK Split 0:3

• Dinamo ostavio Split bez seta

20. veljače 2021. u 16:19

OK Split

Odbojkašice Splita su prve izašle na parket ovog vikenda.Na žalost nisu se provele dobro. Osim početnog vodstva u prvom setu sve ostalo je bilo na strani domačeg sastava. OK Dinamo-OK Split 3:0

• Uporni Šibenik slavio protiv Splita

15. veljače 2021. u 13:20

Split je porazom u Šibeniku završio sa regularnom sezonom. Vodili smo dva puta, ali su se uporni domačini vraćali i na kraju pobijedili. U naredna dva vikenda ćemo saznati protivnika u polufinalu. Mejaši ili Jezera. MNK Šibenik-MNK Split 4:3