RSS

• Dugo selo izvuklo remi

6. veljače 2016. u 19:32

ŽRK Split 2010

Split 2010 je remizirao sa Dugim selom. Imale su crvene zadnji napad u kojemu nije bilo ideja koje bi dovele do udarca i moguće pobjede. ŽRK Split 2010-ŽRK Dugo selo 21:21

• Pukle u zadnjih 10 minuta

6. veljače 2016. u 17:35

ŽARK Split

Odlično su se akademke borile veči dio Utakmice. Gotovo 50 minuta se igralo gol za gol, a onda je stalo. U zadnjih 10 minuta su postigle samo jedan gol. ŽARK Split - ŽRK Trešnjevka 20:23.

• Mornaru prednost od dva gola

3. veljače 2016. u 20:43

VK Mornar

Bravo za Mornare koji su junački odigrali jednu veliku utakmicu. Za uzvrat u Kazanu imaju dva gola viška koja mogu biti dovoljna ako se odigra hrabro kao večeras. VK Mornar BS-VK Sintez Kazan 9:7

• Propuštena zadnja šansa za FF

31. siječnja 2016. u 20:51

VK Mornar

Mornarevci su novim porazom propustili i zadnju priliku da dohvate FF regionalne lige čime je ovo natjecanje za njih praktički završeno. Konkretniji gosti su zaslužili ovu pobjedu. VK Mornar BS-VK Jadran Carine 8:11

• Jadran nastavio sa pobjedama

30. siječnja 2016. u 19:19

VK Jadran

Laka pobjeda Jadrana protiv Budve. Gosti nisu imali nikakvog izgleda u ovom dvoboju u kojem je čak petorica igrača Jadrana postiglo po dva pogotka. VK Jadran-VK Budva 14:9

• Sintez protivnik Mornara BS u polufinalu Eurocupa

16. siječnja 2016. u 9:24

VK Mornar

Sintez Kazan je protivnik Mornara BS u polufinalu Eurocupa. Vaterpolisti splitskog Mornar Brodospasa su tako izvukli ruskog predstavnika za kojega igraju i naši momci. Prva utakmica je u Splitu 3. veljače, a uzvrat 10. veljače u Kazanu.

• Šta smo uradili u 2015. i šta nam nosi 2016?

3. siječnja 2016. u 10:12

Svi klubovi su na pola puta. I već sada je vidljivo da su pomaci na bolje minimalni. Hajduk je treći i drži priključak, Jugoplastika se nada Ligi za prvaka, Mornar BS je u 1/2 finalu Eurocupa, Split Tommy na 3 boda zaostatka za Nacionalom...

• SRETNA I USPJEŠNA NOVA 2016.

31. prosinca 2015. u 6:20

Sretna i uspješna Nova Godina svim članicama ZEŠ-a uz želju da svi ostvarite što bolje rezultate i zacrtane sportske ciljeve.

• Čestit Božić svim sportašima ZEŠ-a

25. prosinca 2015. u 9:15

Čestit Božić svim sportašima i vrijednim ljudima koji rade u klubovima ZEŠ-a.

• Pobjeda u Puli za mirniji zimski san

19. prosinca 2015. u 18:49

HNK Hajduk

Hajduk je odigrao vrlo dobru utakmicu u Puli. Oba pogodka su plod izvrsnih akcija bijelih.Prvi je zabio Milić nakon niza duplih pasova u kaznenom prostoru, dok je drugi zabio Sušić nakon prodora Bencuna. NK Istra 1961-HNK Hajduk 0:2

• Mornar u polufinalu Eurocupa-Šparada junak

16. prosinca 2015. u 21:13

VK Mornar

Mornar BS večeras slavi. Uspili su obraniti +5 iz prvog susreta. Bilo je teško, Oradea je bila jako blizu, suci izrazito domačinski nastrojeni. Isključen je i trener Vrdoljak. A onda se ukazao Marin Šparada. VK DiGi Oradea - VK Mornar BS 13:9.

• Hajduk ništa, Split ništa

12. prosinca 2015. u 18:55

HNK Hajduk

Ništa-Ništa je najbolji opis ove utakmice koju su Hajduk i Split odigrali bez golova. Jedinu ozbiljnu šansu je u sudačkoj nadoknadi propustio Caktaš. HNK Hajduk-RNK Split 0:0

• Mladost osvojila kup

12. prosinca 2015. u 12:58

RK Nada

Nada je izgubila. Mladost zasluženo slavi, zgodicima Oxsenhama i Vlašića. Dvije realizirane kazne Rossa nisu bile dovoljne za ništa više od časnog poraza.RK Mladost-RK Nada 12:6

• Vranješ pogodio za pobjedu

9. prosinca 2015. u 22:28

VK Jadran

Jadran je i dalje prvi i to je najvažnije. Nakon poraza od Solarisa vratia se pobjedama. Međutim ova je teško izborena. Vranješ je pogodio za pobjedu pola minute prije kraja. VK Cattaro-VK Jadran 9:10

• Mornar BS ni blizu

5. prosinca 2015. u 20:09

VK Mornar

Iako je Mornar BS utakmicu odigrao bez pola ekipe visoki poraz je frustrirajući. Primorje se još jednom poigralo sa našim može momcima za ulazak u finale. VK Primorje EB - VK Mornar BS 21:5