• Loša predstava u Rijeci

6. veljače 2021. u 21:08

OK Brda

Brda su se prikazala u lošem svijetlu u Rijeci. Domaći sastav je bez ikakvih problema riješio prva dva seta u svoju korist, dok su treći uzeli na razliku. HAOK Rijeka CO-OK Brda 3:0

• Split se vratio pobjedama

6. veljače 2021. u 19:02

Futsal Split se vratio starim navikama, a to su pobjede. U utakmici sa dva poluvremena prvog mršavog, a drugog dobrog golove za domaći sastav su postigli Pavičić, Bezmalinović i Radić. MNK Split-MNK Knin 3:0

• Rutinska pobjeda u Rijeci

6. veljače 2021. u 18:14

OK Split

Odbojkaši Splita su upisali rutinsku pobjedu u Rijeci. Sve je rješeno u tri seta u kojima Rijeka nije imala baš nikakvog izgleda da uzme niti mrvice. MOK Rijeka-OK Split 0:3

• Olimpik srušen u tri seta

6. veljače 2021. u 17:12

OK Split

Odbojkašice Splita su ostvarile čistu pobjedu na gostovanju u Zagrebu. Prvi set poprilično lako, a drugi i treći nakon vračanja iz rezultatskog zaostatka. OK Olimpik-OK Split 0:3

• Ne-zasluženi poraz u Osijeku

6. veljače 2021. u 17:03

Hajduk je poražen u Osijeku u utakmici u kojoj to zasigurno nije zaslužio. Vodu na mlin Osiječan je dolio Mujakićev crveni karton i naravno greške u obrani. NK Osijek-HNK Hajduk 2:0

• Umut presudio pobjednika

3. veljače 2021. u 21:10

Umut je presudio pobjednika protiv Istre. Puležani su se pokazali kao bojažljiva ekipa i bijeli su zaslužili tri boda. Istra praktički nije imala prilike, a Umut je promašio i penal što prerasta u veliki problem. HNK Hajduk-NK Istra 1961 1:0

• Lokomotiva se poigrala sa Splitom 2010

3. veljače 2021. u 20:09

ŽRK Split 2010

Split 2010 je prošao kao bos po trnju u Zagrebu. Lokomotiva je dominirala i zabijala i na kraju doslovno razbila naš sastav koji će priliku za nove bodove morati potražiti protiv nekih slabijih protivnika. ŽRK Lokomotiva-ŽRK Split 2010 36:16

• Heroji 2007 nanijeli Splitu prvi poraz

30. siječnja 2021. u 21:32

Split nakon 12. kola više nije jedina neporažena ekipa lige. Domaći sastav je na krilima dvostrukih strijelaca Zekonjića i Biluša došao do vrijednoga skalpa. MNK Heroji 2007-MNK Split 4:2

• Lokomotiva rano povela i vukla do pobjede

30. siječnja 2021. u 21:27

Lokomotiva je šokirala Hajduka na Poljdu i golom u 4. minuti došla do tri vrijedna boda koja su je makla sa začelja prvenstvene tablice. Bijeli su i danas promašivali zicere, a Caktaš nakon Šibenika još jedan penal. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 0:1

• Split uzeo set Marini Kaštela

30. siječnja 2021. u 21:21

OK Split

Odbojkašice Splita su uzele set favoriziranim Kaštelankama. Gošće su povele sa 1:0, a naše cure u drugom setu vratile stvari na početak. Treći i četvti je pripao gošćama za sigurnu pobjedu. OK Split-OK Marina Kaštela 1:3

• Brda se vratila pobjedama

30. siječnja 2021. u 21:18

OK Brda

Odbojkašice Brda su se nakon dva poraza vratile pobjedama. Utakmica je dobivena u 4 seta, a jedino je treći pripao gošćama iz Zagreba. OK Brda - OK Olimpik 3:1

• Split 2010 otpuhao Murvicu

30. siječnja 2021. u 18:53

Split 2010 je odličnom obranom i maestralnim napadom otpuhao Murvicu sa Gripa. ŽRK Split 2010-ŽRK Murvica 31:22

• Split u tri seta rješio Varaždin

30. siječnja 2021. u 17:30

OK Split

Splitski odbojkaši su u tri seta rješili Varaždin i preskočili ih na prvenstvenoj tablici. Iako rezultat sugerira laku pobjedu ona je bila itekako teška.OK Split-OK Kitro Varaždin 3:0

• Kaštela slavila protiv Brda

27. siječnja 2021. u 19:43

OK Brda

Odbojkašice nikako nemaju sreće u ogledima sa kaštelanskim klubovima. Kaštelanke su lako pobjedile Brda u četri seta. Nakon vodstva od 2:0 naše cure su na razliku uzele treći set, ali to je bilo sve. OK Kaštela-OK Brda 3:1

• Oršić u tri minute ugasio nadu

27. siječnja 2021. u 19:40

Hajduk je na Maksimiru krenuo hrabro. Stativa Caktaša i nakon toga gol Vuškovića glavom za vodstvo. Dinamo je brzo uzvratio preko Oršića koji je u tri minute dao dva gola i ugasio nadu. Zadnji gol je postigao Majer. GNK Dinamo-HNK Hajduk 3:1