RSS

• Visoka pobjeda u Zagrebu

22. travnja 2021. u 19:19

ŽNK Split

Split je visokom pobjedom u Zagrebu završio regularni dio sezone. Kaziupa i Dulčić su postigle po dva pogotka. ŽNK Agram-ŽNK Split 0:8

• Bod u Koprivnici

20. travnja 2021. u 21:01

HNK Hajduk

Hajduk i Slaven su u Koprivnici odigrali utakmicu jako sličnu onoj splitskoj. Hajduk je poveo golom Dimitrova, Todorović dobio crveni karton, a Slaven preko Krstanovića to iskoristio i izjednačio. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 1:1

• Hadžić hat-trick za visoku pobjedu crvenih

18. travnja 2021. u 21:43

ŽNK Split

Split je svoj predposljednji prvenstveni ispit rješio sa visokom pobjedom. Hadžić je postigla hat-trick, a dva gola je postigla Khimych. ŽNK Split-ŽNK Neretva 8:0

• Marjan i Viktorija bez golova

18. travnja 2021. u 21:38

ŽNK Hajduk

Derbi začelja je odigran borbeno i bez golova, tako da su suparnice podijelile po bod u zadnjem kolu regularnog dijela prvenstva. ŽNK Marjan-ŽNK Viktorija 0:0

• Nada SM pala u zadnjoj izmjeni

18. travnja 2021. u 14:26

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade su u drugoj utakmici vikenda poraženi u zadnjoj izmjeni. Izmjeni u kojoj su ušli sa vodstvom od dva razlike što očito nije bilo dovoljno za drugu pobjedu. BK Medvednica-BK Nada SM 12:11

• Jadranu prva pobjeda u seriji

17. travnja 2021. u 19:43

VK Mornar

Jadranaši su uzeli prvu pobjedu u četvrtfinalnoj seriji PH. Nikakve neizvjesnosti u ovom susretu nije bilo, a sve je zgotovljeno u trečoj četvrtini. VK Mornar-VK Jadran 7:16

• Osijek slavio u drami petog seta

17. travnja 2021. u 19:35

OK Split

Ništa od finala ove godine za odbojkaše Splita. Mursa je slavila u drami petog seta koji su dobili na razliku. Imao je Split 0:2 u setovima, ali nije uspio. MOK Mursa Osijek-OK Split 3:2

• Sezona otvorena pobjedom

17. travnja 2021. u 17:59

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM su sezonu započeli pobjedom. Utakmica se dugo lomila da bi splitski sastav u 8. izmjeni napravio bodove vrijedne slavlja u Zagrebu. BK Medvednica-BK Nada SM 7:10

• Nada vratila kantu u Split

17. travnja 2021. u 16:35

RK Nada

Nada je slomila Mladost u zadnjih 10 minuta finalne utakmice na Starom placu. Do kazne Plazibata na rezultatu 15:15 bio je to izjednačen susret koji je mogao otići i na drugu stranu. RK Nada-HARK Mladost 25:15

• Mierez za pobjedu Osijeka

16. travnja 2021. u 22:33

HNK Hajduk

Osijek je na Poljudu uzeo tri boda iz slučajnog gola Miereza. I to bi bilo sve što smo vidjeli u ovoj utakmici. Hajduk pak nije uputio niti jedan udarac u okvir gola pa je poraz bio neminovan. HNK Hajduk-NK Osijek 0:1

• Serija seli u Osijek

14. travnja 2021. u 21:18

OK Split

Osijek je izjednačio polufinalnu seriju u Splitu. U ludoj utakmici i infarktnoj završnici gosti su uzeli zadnja dva seta i slavili. Ništa nije gotovo u subotu u Osijeku idemo po finale. OK Split-OK Mursa Osijek 2:3

• Jadran slavio u zaostaloj utakmici

13. travnja 2021. u 21:03

VK Jadran

Jadran je slavio u zaostaloj utakmici protiv Solarisa u Šibeniku. Dojmljiv početak utakmice i visoko vodstvo od 0:7, te mirno privođenje utakmice kraju. Nebitna utakmica, ali bitna pobjeda pred 1/4 finale sa Mornarom. VK Solaris-VK Jadran 8:15

• Simić iz gužve za tri boda

11. travnja 2021. u 19:00

HNK Hajduk

Hajduk je u tvrdoj utakmici sa malo prilika postigao gol vrijedan tri boda. Djelo je to Simića koji je nakon centaršuta iz gužve jedva balun ugurao preko gol crte. NK Istra 1961-HNK Hajduk 0:1

• Split napravio break u Osijeku

10. travnja 2021. u 18:59

OK Split

Odbojkaši Splita su u Osijeku uzeli prvu pobjedu u polufinalnoj seriji bolji od tri utakmice. Split je danas bio nezaustavljiv. U četvrtom setu se ozlijedio Igor Omrčen, ali niti to nije pomoglo domačinu. OK Mursa Osijek-OK Split 1:3

• Ragbijaši Nade u finalu

10. travnja 2021. u 18:07

RK Nada

Ragbijaši Nade su u Sinju izborili finale prvenstva Hrvatske u kojemu će ugostiti Mladost iz Zagreba. Danas ponjednik nije dolazio u pitanje. RK Sinj-RK Nada 5:31