RSS

• Raspucani Split uništio Trogir

12. veljače 2022. u 19:23

MNK Split

Raspucani Split je uništio Trogir na Gripama ne davši im ni mrvicu nade za nešto više od bolnog poraza. Najraspoloženiji su bili Pavičić i Moro koji su postigli hat-trick. MNK Split-HMNK Trogir 9:2

• Veličanstveni Jadran

9. veljače 2022. u 20:48

VK Jadran

Jadran je u odličnoj utakmici u potpunosti nadigrao mađarskog prvaka. Vodili su Jadranaši cijelu utakmicu i ovoga puta nisu ispustili pobjedu. Na golu je briljirao Anić i pobjeda je bila zagarantirana. VK Jadran-FTC Telekom Budapest 9:7

• Split na kraju stisnuo gas

5. veljače 2022. u 23:02

MNK Split

Split se iz Čiste velike vraća sa tri boda, te i dalje drži prvo mjesto na tablici. U zanimljivoj utakmici Split je dva puta vodio, a domačini su se dva puta vračali. Sve je zgotovljeno u zadnje tri minute. MNK Heroji 2007-MNK Split 2:4

• Eksplozija Splita 2010

5. veljače 2022. u 22:43

ŽRK Split 2010

Split 2010 je eksplodirao u derbiju kola. Zapravo neizvjesnosti je bilo samo u prvih 10-tak minuta. Onda su naše cure povezale nekoliko velikih serija. Sa sedam pogodaka Klara Birtić bila je prvo ime susreta. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinski 30:24

• Split uvjerljiv

5. veljače 2022. u 22:33

OK Split

Odbojkaši Splita su uvjerljivo došli do pobjede i nova tri boda u Prvenstvu. Gosti su uzeli drugi set, dok u svim ostalima nisu bili niti blizu. OK Split-MOK Rijeka 3:1

• Hajduk deklasirao Goricu

5. veljače 2022. u 18:12

HNK Hajduk

Hajduk je deklasirao Goricu u Turopolju. Gorica je bila opasna u početku ove utakmice, a Hajduk je pobjedio rutinski. Ferro je debi okrunio pogotkom, dva je dodao Livaja, a jedan Mlakar. NK Gorica-HNK Hajduk 0:4

• Tunjić u zadnjoj minuti za tri boda

29. siječnja 2022. u 21:00

MNK Split

Malonogometaši Splita su u zadnjoj minuti golom Tunjića došli do tri boda u utakmici punoj preokreta. Split je vodio sa 2:0, da bi na kraju hvatao minus od jednog gola. MNK Split-MNK Jezera 5:4

• VAR i Krovinović presudili Šibeniku

29. siječnja 2022. u 19:36

HNK Hajduk

Hajduk je drugi dio sezone startao pobjedom. Pobjedom, ali ne onakvom kakvu smo priželjkivali. Neuvjerljiva igra, dva gola Livaje iz penala nakon asistencije VAR-a i točka na i Krovinovića. GNK Šibenik-HNK Hajduk 1:3

• Katastrofalna treća četvrtina

26. siječnja 2022. u 20:16

VK Jadran

Jadran je prvo poluvrijeme odigrao maestralno. Igra dostojna F8. A onda je u trećoj četvrtini sve stalo. Jadran je pometen sa 6:1, a u zadnjoj smo se pokušavali vratiti ali suci nam nisu bili naklonjeni. VK Jadran-AN Brescia 14:15

• Mornaru treći poraz, Jadranu druga pobjeda

23. siječnja 2022. u 20:26

Mornar se iz Beograda vraća sa tri bolna poraza, a Jadran sa dvije pobjede i porazom koji upozorava. Danas je Mornar poražen od Šabca 16:10, dok je Jadran dobio Partizana 16:9.

• I Jadran i Mornar poraženi

22. siječnja 2022. u 22:00

Drugi dan beogradskog RWP turnira splitske ekipe neće pamtiti po dobrome. Mornar je razbijen od Partizana 19:8, dok je Jug AO dobio Jadrana 16:14 postigavši čak 12 golova u drugom poluvremenu.

• Jadranu pobjeda, Mornaru poraz

22. siječnja 2022. u 10:13

Na drugom turniru ovogodišnje RWP lige u Beogradu naši klubovi su polučili polovićan uspijeh. Jadran je bio bolji od Šapca 14:8, dok je Mornar izgubio od Juga 5:15.

• Kobna zadnja četvrtina

11. siječnja 2022. u 21:42

VK Jadran

Jadran je u ludoj utakmici ostao bez bar jednog zasluženog boda. Imali su naši momci gol prednosti na 5,26 minuta do kraja, a onda u 82 sekunde primili 3 gola i kapitulirali. Zadnji udarac za remi skinuo je Tešanović. AN Brescia-VK Jadran 6:5

• I kad niko ne igra Jadran pobjeđuje

8. siječnja 2022. u 22:20

VK Jadran

I kad niko ne igra zbog Covida Jadran igra i pobjeđuje. I to poprilično uvjerljivo s obzirom na brojne izostanke. VK Medveščak-VK Jadran 5:18