RSS

• Mornar BS poražen od Novljana

17. ožujka 2018. u 11:24

VK Mornar-Brodospas

Mornar BS je još jednom poražen od Jadrana iz Herceg Novog. Gosti su tako opravdali ulogu favorita, a iznenađenja na žalost nije bilo VK Mornar BS-VK Jadran Carine 5:10

• Đoković vodio Borac do pobjede

14. ožujka 2018. u 20:03

KK Split

Košarkaši Borca su pobijedili Splita ponajprije zahvaljujući svojoj glavnoj zvijezdi Iliji Đokoviću. Split nije mogao parirati gostima koji su zasigurno najbolja ekipa koju smo ove sezone gledali na Gripama. KK Split-KK Borac 80:88

• Hajduk u finalu kupa

13. ožujka 2018. u 20:17

HNK Hajduk

Nakon 120 minuta igre i rezultata 1:1 Hajduk je u ruletu penala došao do pobjede i prolaza u finale kupa. Rezime je da je Hajduk promašivao iz igre, a Lokomotiva iz penala. Strijelac zadnjeg pogotka je bio Radošević. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 1:1(3:5)

• Sve bliže FF

10. ožujka 2018. u 22:38

VK Jadran

Jadran je pobjedio u još jednom gradskom derbiju . Presudila je furiozna treče četvrtina koju su dobili 5:0. Pobjeda u Budvi vodi na FF. VK Jadran -OVK POŠK 11:9

• Pobjeda pobjegla u drugom dijelu

10. ožujka 2018. u 21:20

Mornar je večeras prokockao veliku priliku da još jednom ove sezone pobijedi Prtizana. U prvome poluvremenu +3, a u drugome sasvim drugačija slika. Na kraju remi koji najviše odgovara Jadranu. VK Mornar-VK Partizan RF 7:7

• Komarci zaustavili žute

10. ožujka 2018. u 19:11

KK Split

VROS je odnio pobjedu protiv Splita. Sve je dobro izgledalo za naše košarkaše u prvome dijelu utakmice kada su imali kontrolu nad utakmicom i +10, a onda je uslijedio neobjašnjivi pad u drugom dijelu. KK VROS Osijek-KK Split 73:68

• Karlo Veliki za pobjedu Hajduka

10. ožujka 2018. u 19:08

HNK Hajduk

Utakmica puna preokreta i sa ludom završnicom. Bijeli su prvi imali vodstvo golom Gyurcsa, Istra preokrenula, Hajduk poravnao golom Saida, da bi u zadnjoj sekundi Karlo Letica pogodio glavom za pobjedu. HNK Hajduk-NK Istra 1961 3:2

• Držimo korak sa Dinamom

9. ožujka 2018. u 22:05

MNK Split Tommy

Split Tommy i dalje drži korak sa Dinamom. Albona Potpićan je zadnja na tablici što je po viđenome na terenu i zasluženo. MNK Split Tommy-MNK Albona Potpićan 98 10:1

• Mornar uzeo pobjedu u Budvi

7. ožujka 2018. u 20:04

Mornar je uzeo pobjedu i nadu za FF u Budvi. Preskočio je Jadrana i Partizana na tablici, ali u sljedeća tri kola treba čudo. VK Budva-VK Mornar 6:8

• Ohrid razbijen

7. ožujka 2018. u 19:35

KK Split

Žuti su razbili Ohrid i tako upisali drugu gostujuću pobjedu. Čak petorica igrača su bila dvocifrena. Još tri kola do kraja, a nada tinja. KK AV Ohrid-KK Split 76:108

• Jadran odradio posao u Rijeci

6. ožujka 2018. u 23:32

VK Jadran

Jadaranaši su svoj posao u Rijeci obavili. Samo prvu četvrtinu se domačin držao u egalu, a onda se sve pretvorilo u pucački trenig u kojemu su prednjačili Šetka sa 4 gola i Marinić-Kragić sa 3. VK Primorje EB-VK Jadran 7:13

• Opet smjena na vrhu

6. ožujka 2018. u 23:21

Pobjedom u Dubrovniku Split Tommy je po treći puta ove sezone prestigao Dinamo na vrhu tablice. Square nije uspio sa svojom mladosti pružiti ozbiljniji otpor splitskim legionarima. MNK Square-MNK Split Tommy 2:4

• Iz Zagreba sa pjesmom na usnama

4. ožujka 2018. u 23:39

OK Split

I odbojkaši Splita dogodine igraju Superligu. Iako je ona izborena u prethodnom kolu divno je bilo još jednom pobijediti zagrepčane na njihovom terenu. OK Croatia-OK Split 1:3

• Gyursco za tri boda

3. ožujka 2018. u 17:00

HNK Hajduk

Bijeli su golom Gyursca osvojili tri boda u još jednoj utakmici za zavorav. Nakon poraza od Slavena opet smo gledali mučenje u kontroli i iznošenju lopte. HNK Hajduk-NK Rudeš 1:0

• Bukić odveo Mladost do pobjede

2. ožujka 2018. u 23:39

VK Jadran

Mladost je prejaka za Jadrana. Iako nisu mogli računati na Krapića to ništa ne mijenja. Bukić je dao ukuno 4 gola, zanimljivo prvi i posljednji. I unatoć porazu šansa za FF još postoji. VK Jadran-HAVK Mladost 5:9