• Teška pobjeda na Rujevici

3. listopada 2022. u 0:03

Hajduk je na Rujevici stigao do tri boda koja su u ovome trenutku najbitnija. Igra i sve ostalo vezano za ovu utakmicu su bili za zaborav. Danas se na svu sreću nije ponovio Šibenik iako je sve upućivalo na to. HNK Rijeka-HNK Hajduk 0:1

• Penal presudio pobjednice

1. listopada 2022. u 19:10

ŽNK Split

U najvećoj utakmici hrvatskog ženskog nogometa pobjedio je Osijek. Gol odluke pao je iz penala kojega je sigurno realizirala Lojna što je u ovoj tvrdoj utakmici bilo dovoljno za tri boda. ŽNK Split-ŽNK Osijek 0:1

• Hajdučice do druge pobjede sezone

1. listopada 2022. u 19:07

ŽNK Hajduk

Hajdučice su upisale drugu pobjedu i skočile u gornji dom prvenstvene tablice. Iako rezultat sugerira laku šetnju naših cura ipak je bilo napeto. Pogotovo zadnjih 10-ak minuta kada su gošće jurile po remi. ŽNK Hajduk-ŽNK Agram 3:1

• Derbi pripao Nadi

1. listopada 2022. u 18:05

RK Nada

Ragbijaši Nade su slavili u prvom ovosezonskom derbiju. Nada je bila bolja do 60. minute, a do kraja utakmice je uspijela sačuvati pobjedu protiv gostiju koji su došli jako blizu. RK Nada-HARK Mladost 33:29

• Crvene trijumfirale u Rijeci

25. rujna 2022. u 18:11

ŽNK Split

Crvene su zavile Rijeku u crno. Visoka pobjeda, apsolutna dominacija i hat-trick najbolje igračice susreta Đoković za visoku i zasluženu pobjedu. ŽNK Rijeka-ŽNK Split 0:7

• Hajdučice poražene u Osijeku

25. rujna 2022. u 17:45

ŽNK Hajduk

Hajdučice su poražene u Osijeku. Domaći sastav je imao puno više od igre i pravih prilika. Za pobjedu su pogodile Medić i Balić. ŽNK Osijek-ŽNK Hajduk Split 2:0

• Split 2010 deklasirao Zamet

24. rujna 2022. u 21:42

ŽRK Split 2010

Rukometašice Splita 2010 su deklasirale riječki Zamet. Ubojita Klara Rubić, izvrsno pojačanje iz Virovitice Tamara Hudoletnjak, brzo krilo Lucija Ercegović i Gabrijela Gudelj su bile nezaustavljive. ŽRK Zamet-ŽRK Split 2010 26:34

• Vindija povela u seriji za treće mjesto

24. rujna 2022. u 21:23

BK Nada SM

Varaždinska Vindija je povela u seriji za 3.mjesto. Nada SM je povela sa 4:0 u prvoj izmjeni, ali je nakon toga stala. Varaždinci su se vratili sa dva home runa koja su im donijela 6 bodova. BK Vindija-BK Nada SM 10:5

• Dinamo nije imao šanse

18. rujna 2022. u 22:41

ŽNK Split

Dinamo nije imao šanse protiv raspoloženih igračica Splita. Pukla je petarda u Parku mladeži za nova tri boda naših prvakinja.
    ŽNK Split-ŽNK Dinamo 5:0

• Hajdučice razbile Rijeku

18. rujna 2022. u 22:37

ŽNK Hajduk

Hajdučice su drugom kolu došle do prve prvoligaške pobjede. Rijeka je razbijena na Poljudu. Na poluvremenu je već sve bilo gotovo kada su naše cure imale tri gola prednosti. Do kraja trpanje. ŽNK Hajduk-ŽNK Rijeka 6:1

• Split 2010 lako sa Umagom

18. rujna 2022. u 0:42

Rukometašice Splita 2010 su u drugom kolu na Gripama došle do lake pobjede protiv Umaga. Gošće su se dobro držale do 40. minute utakmkice, ali onda je uslijedio period odlične igre naših cura na koje nisu imale odgovora. ŽRK Split 2010-ŽRK Umag 29:23

• Hajduk izborio remi na Poljudu

17. rujna 2022. u 21:02

Hajduk je na genijalnost Livaje došao do zasluženog boda na Poljudu. Prvo poluvrijeme loše, a drugo dramatićno. Livaja za vodstvo Livaja za remi i smiješna obrana bijelih kreirali su dramu. HNK Hajduk-NK Istra 1961. 2:2

• Hajduku jadranski derbi

14. rujna 2022. u 18:52

Hajduk je rutinski slavio u jadranskom derbiju i ostavio Rijeku prikovanu na dno tablice. Gosti su na Poljud došli samo sa jednom misijom, a to je da ne prime gol. Biuk i Kalinić su njihove planove pokvarili. HNK Hajduk-HNK Rijeka 2:0

• Dambrauskas bivši, ekipu preuzima Karoglan

13. rujna 2022. u 12:08

Predsjednik Hajduka je donio tešku odluku u teškom trenutku. Doduše u Hajduka je uvijek teško i svi rade pod velikim pritiskom. Dambrauskasu je presudio loš ulazak u sezonu. Klupu za sada preuzima pomoćnik Mislav Karoglan.

• Prvakinje otvorile sezonu golijadom

12. rujna 2022. u 0:12

ŽNK Split

Prvakinje Hrvatske nogometašice Splita su novu sezonu otvorile golijadom u Zadru. Naše cure su zabijale kao na traci i bacale domaćina u očaj. ŽNK Donat-ŽNK Split 0:7