• Mladost lako do pobjede protiv Brda

14. studenog 2020. u 19:25

OK Brda

Odbojkašice Madosti su ostvarile uvjerljivu pobjedu protiv Brda. Naše cure nisu bile konkurentne u niejdnom trenutku ovoga susreta. Razlika u kvaliteti je jednostavno prevelika. OK Brda - HAOK Mladost 0:3

• Izolacija na njima nije ostavila traga

14. studenog 2020. u 18:59

ŽRK Split 2010

Split 2010 je pobjedio Dalmatinku. Iako je postojao opravdan strah da će teško odraditi utakmicu, pokazale su da 10-dnevna izolacija na njima nije iostavila traga. Željne igre su letile po terenu do pobjede. ŽRK Split 2010-ŽRK Dalmatinka 30:26

• POŠK se uozbiljio u drugom poluvremenu

14. studenog 2020. u 18:50

OVK Split

POŠK-ovci su se uozbiljili u drugom poluvremenu utakmice. Na odmor se otišlo sa dva gola prednosti gostujućeg sastava, da bi u drugom poluvremnu naš sastav eksplodirao i postigao čak 10 golova. OVK POŠK-VK Medveščak 15:10

• Jadran i Barcelona remizirali

14. studenog 2020. u 15:24

Jadranaši su u zadnjoj utakmici u grupi remizirali sa Barcelonom. Naši momci su u zadnjoj četvrtini prosuli prednost od 4 gola razlike, a da stvari budu još gore izjednačujući gol su primili u zadnjoj sekundi utakmice. VK Barcelona-VK Jadran 8:8

• Jadran i Mladost do prve pobjede

13. studenog 2020. u 22:20

Jadran je pobjedio Viktoriju 25:4, a Mladost Buru 18:6 u prvom danu kvalifikacijskog turnira. Pobjednici su opravdali uloge favorita za plasman u finale. Sutra su na rasporedu susreti: Bura-Vikrtoija i Mladost -Jadran.

• Kup kvalifikacije za žene na Poljudu

13. studenog 2020. u 19:53

Vaterpolistice kreću u novu sezonu kvalifikacijskim turnirom kupa Hrvatske na Poljudu. Igra se od petka do nedjelje na principu svak sa svakim. Finale će izboriti dvije najbolje ekipe, a nastupaju Bura, Jadran, Viktorija i Mladost.

• Ortigia bolja od Jadrana

12. studenog 2020. u 16:08

Domačin turnira Ortigia je bila bolja od našeg Jadrana, a utakmicu je i definitivno prelomila sredinom zadnje četvrtine kada su golom Cristiana Mirarchia otišli na nedostižnih tri gola razlike. CC Ortigia - VK Jadran 11:7

• Jadran u matineji svladao Steauu

12. studenog 2020. u 10:15

Jadranaši su upisali i drugu pobjedu na Siciliji. U martineji dana su bili bolji od Steaue koja je cijelu utakmicu prijetila. U zadnju četvrtinu se ušlo sa +4, a kraj i pobjedu je označio gol Rina Burića. VK Jadran-VK Steaua 14:12

• Dinamo pobjedio, Brdima bod utjehe

11. studenog 2020. u 21:22

OK Brda

Dinamo je pobjedio Brda nakon što se se naše cure raspale sredinom četvrtog seta pri vodstvu 2:1 u setovima i plus 3 u bodovima. Taj negativni niz se na žalost nastavio i u petom setu tako da smo uzeli samo bod. OK Dinamo-OK Brda 3:2

• Jadran krenuo sa pobjedom

11. studenog 2020. u 18:24

Jadran je krenuo sa pobjedom u kvalifikacijama za Ligu prvaka na Siciliji. Primorac je bio samo zagrijavanje za ono sto slijedi sutra. Milardović je sa pet postignutih golova vodio svoju ekipu do pobjede. VK Jadran - VK Primorac 16:11

• Split rutinski do pobjede

8. studenog 2020. u 20:00

Malonogometaši Splita su stigli do još jedne rutinske pobjede. Heroji su doduše vodili 0:2, ali su naši momci to brzo preokrenuli. MNK Split-MNK Heroji 2007 6:3

• Marjanke pobjegle sa začelja

8. studenog 2020. u 15:27

ŽNK Hajduk

U derbiju začelja Marjanke su uzele tri važna boda na gostovanju u Slavonskom Brodu. Golove su postigle Dugandžić, Prskalo i Baraban. ŽNK Viktorija-ŽNK Marjan 1:3

• Brda herojski do dva boda

7. studenog 2020. u 22:18

OK Brda

U gradu heroju odbojkašice brda nisu imale milosti za domačina. U prevrtljivoj utakmici su prvo povele, pa onda sljedeća dva seta izgubile da bi došle do velike pobjede i dva boda sa neugodnog gostovanja. ŽOK Enna Vukovar-OK Brda 2:3

• Ivušić spasio bod Osijeku

7. studenog 2020. u 19:04

Hajduk baš nema sreće pa niti onda kada izgleda da je skoro i nemoguće ne ugrabiti je. Sveukupni dojam je da su bijeli zaslužili pobjedu, ali Ivušić je obranio penal Jradiu u zadnjoj sekundi utakmice. HNK Hajduk-NK Osijek 1:1

• Čudesni Družijanić i prolaz Splita

4. studenog 2020. u 22:09

Bila je ovo noć čudesnog Družijanića i ekipe Splita koja je nakon gola Gotovca za vodstvo AFCU- a zagospodarila parketom i lakoćom prošla u 1/4. finale. Družijanićev drugi gol je bio pravo remek djelo. AFCU-FC Split 2:5