• Osijek pobijedio Brda

25. listopada 2020. u 20:29

OK Brda

Odbojkašice Brda su izgubile nakon pauze uzrokovane Covidom. Prvi set su doslovne poklonile protivnicama, drugi dobile, a za nešto više nije bilo snage ni koncentracije. OK Brda - ŽOK Osijek 1:3

• Minimalni poraz u Zadru

25. listopada 2020. u 15:57

ŽNK Hajduk

Marjanke su na gostovanju ui Zadru minimalno poražene. Pobjednički gol za domačina je postigla iskusna Ana Petrović, dok je naš jedini gol postigla Anja Prskalo. ŽNK Donat Zadar -ŽNK Marjan 2:1

• Split i Osijek remizirali

25. listopada 2020. u 14:53

ŽNK Split

Crvene se iz Osijeka vračaju sa bodom. Osiječanke su vodile dva puta, a naše djevojke dva puta stvari vračale na početak. Prvi gol za Split je postigla Pezelj, a drugi Dujmović. ŽNK OSijek-ŽNK Split 2:2

• Klarina vratnica i prvi domaći poraz

24. listopada 2020. u 21:05

ŽRK Split 2010

Rukometašice su upisale prvi domaći poraz u sezoni. Gošće iz Umaga su vodile, a naše djevojke uporno stizale. I onda na 3 minute prije kraja se ukazala prilika iz sedmerca za priključak, ali vratnica se ispriječila. ŽRK Split 2010 - ŽRK Umag 24:27

• Tri boda iz Osijeka

24. listopada 2020. u 20:24

OK Split

Odbojkaši Splita se iz Osijeka vraćaju sa tri boda. Prva dva seta su dobivena u dramatičnom finišu, dok je treći bio završavanje dobro odrađenog posla. OK Osijek-OK Split 0:3

• Ombla savladana

24. listopada 2020. u 16:40

Split je i dalje 100%-an. Na neugodnom gostovanju u Dubrovniku ugrabljena je zaslužena pobjeda koju niti tragičan sudački par nije uspio spriječiti. Vladović i Kuzmanić za prvo mjesto na tablici.MNK Ombla-MNK Split 1:2

• Split dao osam komada

18. listopada 2020. u 19:56

ŽNK Split

Split je u povratničkoj utakmici na Park mladeži ispratio gošće iz Slavonskog broda sa osam golova u mreži. Bila je to još jedna generalka pred ono najbitnije a to je utakmica sa Osijekom u sljedećem kolu. ŽNK Split-ŽNK Viktorija 8:0

• Marjankama prvi bod sezone

18. listopada 2020. u 19:50

ŽNK Hajduk

Marjanke su osvojile svoj prvi prvoligaški bod u utakmici u kojoj i jedna i druga ekipa podjednako može žaliti za propuštenim prilikama. ŽNK Marjan - ŽNK Agram 0:0

• Narančasti od srama

18. listopada 2020. u 17:04

Bijeli bi nakon poraza od Šibenika trebali biti narančasti od srama za prikazanu bezidejnost, jalovost u napadu i na kraju krajeva poraz od limitiranog gosta. Međutim to se više na Poljudu ne događa. HNK Šibenik-GNK Šibenik 0:1

• Split utrpao šest komada

17. listopada 2020. u 21:46

Split je upisao i drugu pobjedu u sezoni. Ovoga puta žrtva je bio Hajduk koji je kroz cijelu utakmicu spašavao glavu. Krajnji rezultat i nije ogledalo viđenoga jer je Hajduk mogao i gore stradati. MNK Split-MNK Hajduk 6:1

• Muški dobili cure uzele bod

17. listopada 2020. u 21:29

OK Split

Odbojkaši Splita su u tri seta rješili Zadra na Poljudu, dok su cure u Rijeci ostale 3:2 i uknjižile bod na neugodnom gostovanju.

• Jug CO bolji od Jadrana

17. listopada 2020. u 19:20

Jug AO je slavio na Poljudu protiv upornog Jadrana. Jug AO je stvarao prednost, a Jadran je topio. Na kraju su slavili dubrovčani. VK Jadran-VK Jug AO 8:11

• Poraz Splita 2010

17. listopada 2020. u 18:10

Poraz Splita 2010 u Bjelovaru. Prvi je ovo poraz u sezoni za naše djevojke u utakmici u kojoj su cijeli tijek susreta bile u rezultatskom minusu. ZRK Bjelovar-ZRK Split 2010 39:33

• DOPIS STOŽERU CZ SD ŽUPNIJE

14. listopada 2020. u 16:52

Danas smo poslali dopis Stožeru CZ splitsko-dalmatinske županije. Tražimo hitno ukidanje mjera zabrana prisustvovanja gledatelja u dvoranama i na bazenima.

• Kup Karlovcu

11. listopada 2020. u 17:37

BK Nada SM

Baseball natjecanje je završeno za ovu sezonu. Nakon prvenstva Karlovac je uzeo i kup. Nada SM se na žalost mora zadovoljiti drugim mjestom. BK Olimpija 83- BK Nada SM 9:2