RSS

• Mornar BS u polufinalu Eurocupa - Kačić bog

17. prosinca 2014. u 21:26

VK Mornar

Mornar BS je u polufinalu. Nije bilo lako, ali to sada više nije ni bitno. Prvo poluvrime je pripalo momcima trenera Vrdoljaka i nije se nazirala drama. Drugi dio druga prića i Kačić, bog na golu Mornara za prolaz. VK Carisa Savona-VK Mornar BS 8:4

• Žuti se oprostili od kupa - Jolly JB slavio

17. prosinca 2014. u 19:47

KK Split

Žuti su se dobro držali u prvom poluvrimenu utakmice. Taj dio su završili sa vodstvom od 4 razlike i sa velikim nadama ušli u drugi dio u kojemu je kratka klupa i nedostatak ozljeđenih igrača presudio. KK Jolly JB - KK Split 85:75

• Poraženi ali ne i poniženi

14. prosinca 2014. u 0:10

VK Jadran

Jadran je odigrao vrhunski prvu četvrtinu, a moglo bi se reći čak i prvo poluvrime. Favorizirana Mladost je izgledala smušeno. Međutim u drugome dijelu su gosti stvari preuzeli u svoje ruke. VK Jadran - HAVK Mladost 9:12

• Na odmor sa okusom poraza

13. prosinca 2014. u 23:54

RK Split

Rukometaši Splita su u posljednjoj utakmici polusezone poraženi na gostovanju kod Poreča. Taj poraz je nekako bia i očekivan s obzirom na tradiciju i stanje na tablici. RK Poreć - RK Split 36:25

• Novi Zagreb slavio u utakmici sa malo koševa

13. prosinca 2014. u 23:48

ŽKK Split

Split je odigrao utakmicu u kojoj je palo malo koševa. Obrane su bile na visini zadatka, a ni šuteri nisu baš bili raspoloženi. Sve je to rezultiralo malim brojem koševa. KK Novi Zagreb - KK Split 83:79

• Žuti slavili u neizvjesnoj završnici - Kedžo 29p

13. prosinca 2014. u 23:23

KK Split

Košarkaši Splita su odigrali još jednu neizvjesnu utakmicu u kojoj su na kraju ipak zasluženo slavili. Napokon je ostvarena jedna tijesna pobjeda, ali vrlo skup s obzirom na ozljede Filipovića i Tešije. KK Split KK Slavonski Brod 83:79

• Pobjeda Hajduka -Milevskyi igrač utakmice

13. prosinca 2014. u 19:28

HNK Hajduk

Golijada na Poljudu. Nakon visokiog vodstva Istra je opasno zaprijetila. Tome je kumovao glupi start Mikanovića i crveni karton pa je Hajduka do kraja morao sa desetoricom. Na sreću ovo je bio dan Milevskoga. HNK Hajduk-NK Istra 1961 5:3

• Brda uvjerljiva u Šibeniku

13. prosinca 2014. u 17:04

OK Brda

Odbojkašice Brda su upisale još jednu gostujuću pobjedu u kojoj su uvjerljivo slavile protiv Šibenika. Ovom pobjedom Brda su se zacementirala na 2. mjestu, na korak ispod Zadra pa će na proljeće biti itekako zanimljivo. ŽOK Šibenik - OK Brda 0:3

• Hop-cup na kalup Nada nosi ovaj kup

13. prosinca 2014. u 15:56

RK Nada

Hop-cup na kalup Nada nosi ovaj kup odjekivalo je Sinjem nakon utakmice. Utakmice u kojoj je splitska Nada u drugome poluvrimenu na krilima Ivana Rešetara pobijedila vrlo dobru ekipu Sinja. RK Sinj - RK Nada 13:34

• SPORT U RALJAMA INSTITUCIONALNOG NASILJA

13. prosinca 2014. u 12:23

Splitski sport, a samim time i hrvatski je u raljama institucionalnog nasilja. Sada je to jasno i onome kojemu sport i nije tako bitna stavka u svakodnevnom životu. SPORT JE JEDINA DRUŠTVENA GRANA KOJU NITKO NEMA OBVEZU FINANCIRATI.

• Golijada u Mariboru

12. prosinca 2014. u 21:49

OVK POŠK

Nevjerojatno puno golova su postigle obje ekipe u utakmici u kojoj je POŠK opravdao ulogu favorita. Pavlović je bia lokomotiva koja je vukla momke sa Zente do pobjede. AVK Branik - OVK POŠK 12:15

• Primorac bez ikakvih izgleda

12. prosinca 2014. u 21:46

VK Mornar

Mornar BS je otišao u Kotor na lagani izlet i uvježbavanje kombinacija za uzvratni susret Euro cupa u Italiji. Čak tri igrača su postigla po 3 gola: Marinić-Kragić, Marelja i Gluhaić. VK Primorac - VK Mornar BS 4:15

• Solin fasova 8 komada - hat trick Jelovčić

12. prosinca 2014. u 21:35

MNK Split

Solinjani su se loše proveli na Gripama. Stroj Mate Stankovića je iz utakmice u utakmicu sve opasnij. Fenomenalno je kakvom su lakočom igrači Splita poentirali. Još više raduje činjenica da će biti i bolji. MNK Split Tommy - MNK Solin 8:2

• SPLIT-TOMMY UZ ANĐELE

10. prosinca 2014. u 22:29

MNK Split

Igrači i Uprava malonogometnog velikana Split Tommya su se u ove blagdanske dane odlučili darivati one kojima je to najpotrebnije. Uz blagoslov firme TOMMY će donirati 100 poklon paketa za djecu anđele. BRAVO!

• Split dobija nakon dugog posta

7. prosinca 2014. u 19:32

RK Split

Rukometaši Splita su nakon dugo vrimena okusili slast pobjede. Spačva je platila za sve frustracije koje se već duže vremena gomilaju u crvenome taboru. Odlična je to vijest koja svakako može pomoći u bijegu sa dna tablice. RK Split - RK Spačva 29:28