RSS

• Radu čini razliku

9. veljače 2018. u 21:31

VK Mornar

Mladost je ponajprije zahvaljujuči izvrsnoj partiji Cosmina Radua promarširala Splitom. Mornar nije igrao loše, ali nisu imali nikakvo rješenje za rumunjskog internacionalca. VK Mornar BS-HAVK Mladost 9:12

• Laganica na Rabu

9. veljače 2018. u 21:09

MNK Split

Split Tommy je laganicom prošao dalje u hrvatskom kupu. Domačini su vodili do 8.minute, a onda je golom Fideršeka krenula kanonada na gol Raba. MNK Rab-MNK Split Tommy 1:10

• ABA liga za žute gotova

8. veljače 2018. u 19:50

KK Split

Pet utakmica prije kraja regularnog dijela lige Split se oprostio sa bilo kakvom nadom za FF. Izgubljena je još jedna utakmica nakon koje nismo ništa pametniji. KK Bosna Royal-KK Split 78:75

• Bravo Brda

3. veljače 2018. u 21:58

OK Brda

Odbokašice Brda su zasluženo osvojile dva boda protiv Drenove u pet vrlo dobrih setova. U drugi dio natjecanja startaju sa pozicije jedan i traže put u elitu. ŽOK Drenova- OK Brda 2:3

• Dječja mašta čini svašta

3. veljače 2018. u 9:46

VK Jadran

Jadranaši su maštali o tome da mogu ponoviti prvo poluvrijeme iz kupa kada su Jugu zaustavili kontru pa čak i vodili. Nakon ovakvog poraza se može reći da dječja mašta čini svašta. VK Jadran-VK Jug 9:20

• Cibona još jednom bolja

2. veljače 2018. u 21:12

KK Split

Večeras na Gripama nismo gledali presliku dvoboja istih suparnika iz kupa RH. Žorić ovoga puta nije bio prevaga, ali to se nije niti osjetilo u igri Cibone. Briljantnom trečom četvrtinom su pokopali žute snove o osveti. KK Split-KK Cibona 80:98

• Srušen lider-Scott 35 pts

31. siječnja 2018. u 20:06

KK Split

Stigla je i prva pobjeda u gostima i to protiv lidera prvenstva. Scott je briljirao, utrpao 35 pts i vodio svoju ekipu do velike pobjede. Pobjede koja je apsolutno zaslužena jer smo vodili od prve minute. KK Primorska Sixt-KK Split 86:98

• Mornaru i Jadranu po bod

27. siječnja 2018. u 20:36

VK Mornar

Gradski derbi je okončan sa remijem. Jadran je i dalje ispred Mornara, ali činjenica je da niti jedni niti drugi nisu zadovoljni ovakvim ishodom. Mornar jer je bio bliže pobjedi, a Jadran nije opravdao ulogu favorita. VK Mornar BS-VK Jadran 8:8

• Brda prosula vodstvo od 2:0 u setovima

27. siječnja 2018. u 20:11

OK Brda

Brda iz derbija protiv Vukovara imaju samo bod. Naše cure su povele sa 2:0 i nije se moglo naslutiti da će uslijediti takav pad u igri,preokret i pobjeda Vukovarki. Prvi poraz sezone u nezgodno vrijeme. OK Brda - ŽOK Enna Vukovar 2:3

• Žute se osladile trešnjicama

27. siječnja 2018. u 19:13

ŽKK Split

Košarkašice Splita su odigrale odlićnu utakmicu. Trešnjevka je pala, a kod našeg sastava čak četiri igračice su postigle dvoznamenkasti broj koševa. ŽKK Split-ŽKK Trešnjevka 80:62

• Minimalna pobjeda POŠK-a

27. siječnja 2018. u 19:05

OVK POŠK

Puno muke i minimalna pobjeda POŠK-a u ovoj utakmici je znak da momci sa Zente mogu odahnuti jer su izbjegli mogućnost klizanja prema dnu tablice
    OVK POŠK- VK Primorje EB 10:9

• Junačka pobjeda-Širko 29 Pts

23. siječnja 2018. u 19:57

KK Split

Split je odigrao hrabro i junački pobjedio solidnu crnogorsku družinu. Sa pola ozljeđenoga kadra velika pobjeda i putokaz za dalje. Uz sve to Širko je proslavio rođendan sa 29 Pts. KK Split-KK Teodo Tivat 88:68

• Bez po muke sa Kaštelanima

20. siječnja 2018. u 20:46

KK Split

Žuti su nakon šokantnog poraza u Beogradu rutinski odradili prvenstvenu utakmicu kontra Kaštelana. Filipoviću je samo jedan skok i asistencija falila za triple double. KK Split -KK Ribola Kaštela 96:79

• POŠK nije iznenadio Mladost

20. siječnja 2018. u 19:16

OVK POŠK

POŠK na žalost nije uspio još jedanput iznenaditi Mladost. Zagrebački sastav je odlično ušao u ovaj susret i lakočom pobijedio. OVK POŠK-HAVK Mladost 7:10

• Jug protutnjao Splitom

20. siječnja 2018. u 17:23

VK Mornar

Jug CO je rutinski odradio utakmicu sa Mornar BS. Osim početnog vodstva i gola Burića sve ostalo je bilo na strani gostiju pa je na kraju rezultat realna slika viđenoga.VK Mornar BS-VK Jug CO 5:12