• Split minimalno slavio

31. listopada 2021. u 18:03

ŽNK Split

Split je minimalno slavio protiv Rijeke. Reprezentativna stanka je zamalo uzela danak. Rijeka je imala i penal, ali na svu sreću mi smo imali Bukovec koja je spasila sva tri boda. ŽNK Rijeka-ŽNK Split 0:1

• Krizi se ne nazire kraj

31. listopada 2021. u 17:57

Hajduk je porazom u Koprivnici nastavio sa krizom kojoj se ne nazire kraja. Domaći sastav je bio konkretniji, a Hajdukova obrana uglavnom zbunjena. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 3:2

• Ozbiljni Split i neozbiljne Bačvice

30. listopada 2021. u 22:07

Split je sa pola gasa deklasirao Bačvice. Bačvice koje ni po čemu nisu zaslužile ništa bolje od ovoga što im se dogodilo, a dogodio im se ozbiljni Split koji je profesionalno odradio ovu neozbiljnu utakmicu. MNK Split-MNK Bačvice 13:0

• Solaris rutinski rješen

30. listopada 2021. u 22:01

Jadran je očekivano uzeo pobjedu na Crnici i sada je sasvim jasno da će se prvak tražiti u sudarima sa Dubrovčanima. VK Solaris-VK Jadran 8:12

• Dramatika i pobjeda Splita 2010

30. listopada 2021. u 19:03

ŽRK Split 2010

U ludoj infarktnoj utakmici u kojoj su naše djevojke 12 minuta prije kraja imale visokih +4 nakon čega se domaćin vratio u utakmicu, da bi Ana Lovrić i Ivona Strinić u samoj završnici osigurale pobjedu. ŽRK Trešnjevka-ŽRK Split 2010 28:29

• Karlovčanke odnijele bodove sa Poljuda

30. listopada 2021. u 18:58

OK Split

Odbojkašice Splita su u današnjoj utakmici u potpunosti podbacile. Gošće iz Karlovca su to iskoristile i bez puno muke došle do velike pobjede na vrućem gostovanju. OK Split-OK Karlovac 0:3

• Dinamo lako sa Brdima

30. listopada 2021. u 18:53

OK Brda

Odbojkašice Dinama su lako savladale odbojkašice Brda. Naše cure su nadigrane u nešto malo više od sat vremena igre u tri setau kojima nisu uspijele pružiti značajniji otpor. OK Dinamo-OK Brda 3:0

• Nada pregazila lavove i izborila finale PH

30. listopada 2021. u 17:53

RK Nada

Nada je na starom placu pregazila zagrebačke lavove i potvrdila još jedno splitsko finale. Od prve do zadnje minute autoritativno uz veliki broj zgoditaka i odličnih akcija. RK Nada-RK Zagreb 66:0

• Barcenoleta duplo bolja

26. listopada 2021. u 20:25

Barcenoleta je u ovom susretu bila duplo bolja od našeg Jadrana. Domačini su posao zgotovili u drugoj četvrtini kada su otišli na komodnih +5 i do kraja nisu dozvolili našem sastavu povratak u ovu utakmicu. CNAB Zodiac-VK Jadran 11:6

• Hajduk lako sa Belišćem

26. listopada 2021. u 16:50

Hajduk je hat-trickom Livaje i golovima Ljubičića lakoćom prošao u 1/4 finale kupa. Simpatični domaćini su imali svojih svijetlih trenutaka, ali to naravno nije bilo dovoljno za iznenađenje. NK Belišće-NK Hajduk 1:5

• Luda utakmica u Trogiru

24. listopada 2021. u 21:48

Luda utakmica u Trogiru i na kraju podijela bodova. Imali su naši momci u prvom poluvremenu +4, a na odmor su otišli sa +3. Međutim uporni domačin se vratio, napravio dramu i uzeo nam pobjedu. MNK Trogir-MNK Split 7:7

• Prva ovosezonska pobjeda Brda

23. listopada 2021. u 20:33

OK Brda

Odbojkašice Brda su nakon tri poraza upisale prvu pobjedu. Znali smo da će stvari sjesti na svoje mjesto i znali smo da će se to dogoditi brzo. OK Brda-ŽOK Dubrovnik 3:1

• Prvi domaći remi Hajduka

23. listopada 2021. u 19:00

Hajduk je remizirao na Poljudu u utakmici u kojoj su se gosti predvođeni izvrsnim golmanom čudesno obranili. Dva puta Livaja i dva puta Melnjak koji su propustili poentirati za pobjedu. HNK Hajduk-NK Gorica 0:0

• Nada se revanširala Mladosti

23. listopada 2021. u 18:20

RK Nada

Nada se u Zagrebu uspjela revanširati Mladosti, te je borba za prvu poziciju opet učinila neizvjesnom. HARK Mladost-RK Nada 19:32

• Jadran je u Zagrebu potvrdio LP

20. listopada 2021. u 21:31

Jadran je u Zagrebu potvrdio prolaz u grupnu fazu Lige prvaka. Očekivano bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj Mladost nije pružila dostojan otpor. HAVK Mladost-VK Jadran 3:7