• Zelina odnijela bodove sa Gripa

25. siječnja 2014. u 21:41

ŽRK Split 2010

Rukometašice Splita 2010 nisu bile na razini važnosti ove utakmice. Zelina je po svemu viđenom bila spremna za poraz, ali naše djevojke su bile drugačijeg mišljenja. Dale su gošćama ama baš sve. ŽRK Split 2010 : ŽRK Zelina 18:21

• Mornar lako obračunao sa Jadranom

24. siječnja 2014. u 8:52

Gradski derbi kako od milja zovemo utakmice splitskih klubova je potpuno zasluženo otišao na stranu Mornara. Već u prvoj četvrtini je Mornar poveo sa nedostižnih 0:4 i utakmicu mirno priveo kraju. VK Jadran - VK Mornar BS 5:10.

• Renco Posinković novi predsjednik ZEŠ-a

22. siječnja 2014. u 19:59

Na sjednici IO ZEŠ-a održanoj 16.01.2014.g. jednoglasno je za Predsjednika ZEŠ-a izabran predstavnik vaterpolo kluba Mornar - Brodospas, istaknuti sportaš, osvajač europskih trofeja i medaljonoša sa OI, SP i EP Renco Posinković.

• U sudaru dva Jadrana bolji onaj furešti

18. siječnja 2014. u 20:53

Utakmica dva Jadrana je bila poprilično izjednačena. Gosti iz Herceg Novoga su iskoristili loše plivanje splićana i u drugom dijelu prelomili utakmicu na svoju stranu. VK Jadran - VK Jadran (HN) 11:13

• Budva lako preplivala POŠK-a

18. siječnja 2014. u 20:10

OVK Split

OVK POŠK neće po dobrome pamtiti utakmicu na crnogorskoj rivijeri. Domaćin se od samoga početka nametnuo i stisnuo POŠK-a. MAo pomalo razlika je bivala sve veća. VK Budva M-tel- OVK POŠK 13:7

• Sesvete prejake za Split 2010

18. siječnja 2014. u 19:25

Nastavak prvenstva nije donio ništa dobro našim curama. Sesvete su bile prevelik zalogaj. Visoki poraz je realno stanje viđenoga i sasvim je sigurno da ćemo u nastavku prvenstva gledati borbu za opstanak. ŽRK Sesvete - ŽRK Split 2010 32:23

• Bura startala sezonu pobjedom

18. siječnja 2014. u 19:08

VK Pošk 1937

Napokon je počelo i prvenstvo u ženskom vaterpolu. Ove sezone čak tri ekipe sa pravom pucaju na naslov prvaka. Splitska Bura je u Šibeniku uz 9 pogodaka Butić I. uvjerljivo slavila za prvu pobjedu sezone. ŽVK Viktorija - VK Bura 10:15

• Šibenik uspješno apsolviran

13. siječnja 2014. u 0:07

OVK Split

Bodovi iz Šibenika se već odavno smatraju upisanima i prije samoga početka utakmice. Tako je bilo i ovoga puta. POŠK je mogao postići još više golova pa je rezultat za domaćina dobar. VK Šibenik - OVK POŠK 9:16

• Budva minimalno slavila protiv Jadrana

13. siječnja 2014. u 0:02

Nisu se Jadranaši uspjeli nametnuti u samome početku utakmice pa ih je to na kraju koštalo i minimalnog poraza. Iako poraženi i ovoga puta su momci sa Zvončaca pokazali da se bore do kraja. VK Budva M-tel- VK Jadran 9:8

• Mladost neporažena kod Mornara

12. siječnja 2014. u 23:55

VK Mornar

Kakva je to tvrda utakmica bila. Pravi pravcati derbi. Mornar je odigrao lošije prvo poluvrijeme, ali se zato u trećoj četvrtini u potpunosti vratio u utakmicu. Imali su i vodstvo koje nisu obranili. VK MOrnar BS - HAVK Mladost 5:5

• SRETNA VAM I USPJEŠNIJA 2014

31. prosinca 2013. u 17:53

Svim članicama ZEŠ-a, njihovim sportašima, upravama i svima onima koji su dali sebe za spas splitskog ekipnog sporta u ovim teškim i bremenitim vremenima, želimo što bolju, uspješniju i sretniju 2014.

• Sretan Božić svim članovima ZEŠ-a

26. prosinca 2013. u 9:24

U ove blagdanske dane kada poruke ljubavi i sreće dolaze sa svih strana i kada su ljudska srca otvorenija Zeško Vam svima želi Sretan Božić sa porukom da ljubav dijelite sa svima jer se ljubav dijeljenjem umnožava.

• Kup ostaje u Zagrebu

22. prosinca 2013. u 19:02

Mladost je teško porazila splitsku Buru u finalu kupa. Žabice su potpunu dominaciju okrunile još jednim peharom u svojim vitrinama. HAVK Mladost - VK Bura 14:1

• Primorje opravdalo ulogu favorita

21. prosinca 2013. u 17:39

Riječko Primorje je lako obračunalo sa Jadranom u polufinalnoj utakmici hrvatskog kupa. Pobjeda naravno nije bila upitna, a Jadran nije pružio značajniji otpor tako da Primorje odmorno ide u finale. VK Primorje EB - VK Jadran 14:6

• Iz poraza u pobjedu vrijednu finala

21. prosinca 2013. u 17:31

Kakav preokret u režiji splitske Bure. Nakon treče četvrtine gubile su sa visokih 7:4, ali su ipak smogle snage pa su zadnju četvrtinu riješile sa 5:0 u svoju korist čime su se plasirale u finale kontra Mladosti. VK Bura - ŽVK Jug 9:7