• Ferencvaroš zatvorio vrata Europe

14. listopada 2017. u 21:49

Jadranu je nakon jučerašnjeg remija i današnje minimalne pobjede Matara protiv Primorca iz Kotora igralo da u ovoj utakmici odradi što je moguće manji poraz. Jadran je napravio suprotno i odradio što je moguće veći poraz. FTC- VK Jadran 17:3

• Brod 035 roba sa "greškom"

14. listopada 2017. u 21:45

Druga je ovo pobjeda našeg sastava u dva odigrana kola pa stoga moramo biti zadovoljni. Brod 035 je na Gripama odigrao anti propagandu futsala i nastradao. Jedini gol za njih je dao EROR. MNK Split Tommy- MNK Brod 035 5:1

• Nada SM preko Karlovca do finala

14. listopada 2017. u 16:27

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM su nakon teškog debakla u prvenstvu smogli snage da pobjede karlovčane u polufinalu kupa Hrvatske. Presudan je bio home run Beairda za tri boda. BK Nada SM - BK Olimpija 83 4:2

• Dobro započeli, a onda stali

13. listopada 2017. u 19:11

Jadran i Mataro su u rovovskom ratu remizirali. Jadran je krenio odlično i u prvoj četvrtini imao +3. Nakon toga je stao što je Mataro iskoristio. Naši momci su očajno odigrali igrača više i sada je sve otvoreno. VK Jadran-CN Mataro 8:8

• Karlovac prvak Hrvatske

8. listopada 2017. u 16:37

BK Nada SM

Malo se tko mogao nadati ovakvoj završnici prvenstva Hrvatske. Olimpija 83 je pomela splitsku Nadu SM pobjedivši i četvrtu utakmicu finalne serije. BK Olimpija 83-BK Nada SM 5:2

• Mladost osvojila Stari plac

8. listopada 2017. u 14:00

RK Nada

Mladost je na krilima Nika Jurišića osvojila Stari plac. Prvi puta od osnutka hrvatske lige. Sasvim zasluženo jer su gosti manje griješili u obrani i bili koncentriraniji u napadu. Pogotovo kod pretvaranja. RK Nada -HARK Mladost 29:34

• Ajmo bijeli ale dobili purgere

7. listopada 2017. u 21:44

Derbi susret prvog kola je pripao bijelima. Gol odluke za Split Tommy je postigao Maro Đuraš petom u 35. minuti. Razlika je na kraju bila dva gola sa čime svakako možemo biti zadovoljni. Futsal Dinamo - MNK Split Tommy 2:4

• Ni Primorje više nije bauk

7. listopada 2017. u 20:30

OVK Split

OVK POŠK se vrača sa punim plijenom sa Kvarnera. Cijelu utakmicu dominirali, rano visoko poveli i utakmicu mirno priveli kraju. Po dva gola za POŠK su postigli Elez, Delić i Kunac. VK Primorje EB -OVK POŠK 7:9

• Brda slavila u Zadru

7. listopada 2017. u 18:57

OK Brda

Brda su pobjedom otvorila prvenstvo. Pobjedom od 1:3 u setovima kod uvijek neugodnih Zadranki. NAše djevojke su bile bolje u prvom, trečem i četvtrom setu dok je zadrankama pripao drugi. OK Zadar-OK Brda 1:3

• Karlovac na jednu pobjedu od titule

7. listopada 2017. u 17:32

BK Nada SM

Kao po nekom uhodanom scenariju ove finalne serije Olimpija 83 je još jednom vrlo brzo došla do sigurnog vodstva koje je po običaju jednostavno sačuvala do kraja utakmice. Nadi SM sada samo ostaje Nada u čudo. BK Olimpija 83-BK Nada SM 13:5

• Nek zazvone Svetog Duje zvona

6. listopada 2017. u 21:26

Jadran je deklasirao Mornar BS u prvoj utakmici Regionalne lige. Utakmice koja je izgubila natjecateljsku draž već u drugoj četvrtini jer je Mornar BS izgledao kao razbijena vojska. VK Jadran -VK Mornar BS 13:8

• POHOD NA TITULU

5. listopada 2017. u 13:53

Nakon duge pauze ljubitelji futsala napokon će doći na svoje. Od ove sezone na Gripama će se imati što vidjeti. Split Tommy u novom ruhu najavljuje pohod na dvostruku krunu, a sve drugo će se smatrati neuspijehom.

• Bejzbolaši u misiji vračanje serije u Split

5. listopada 2017. u 13:49

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM od petka do nedjelje traže dvije pobjede u Karlovcu kako bi finalnu seriju vratili u Split. Karlovac vodi 2-0 i svakako je bliži osvajanju titule, ali poznavajući naše momke sigurno je da će skupo prodati svoju kožu.

• Bitka za Split - prvi dio

5. listopada 2017. u 13:31

U petak će se u 20,15 sati u okviru 1. kola RWP lige na Poljudu susresti Jadran i Mornar BS. Utakmica je to koja ne znači ništa, a znači sve. Primat u gradu već duže vremena drži Mornar BS, a Jadran to svakako želi promijeniti.

• Karlovcu i druga pobjeda

1. listopada 2017. u 19:25

BK Nada SM

Najgori scenarij za splitski sastav i najbolji za karlovački nakon dvije odigrane utakmice. Još jedna pobjeda karlovčana, ovoga puta još uvjerljivija, a serija se slijedeći vikend seli u Karlovac. BK Nada SM-BK Olimpija 83 3:10