• Dva hat-tricka i deset komada

8. studenog 2017. u 22:34

Dva hat-tricka i deset komada u mreži Albone su došli kao naručeni. Gol nas je napokon krenuo i sada će valjda sve biti lakše. MNK Albona Potpićan 98-MNK Split Tommy 2:10

• Od ponora do kakve takve nade

8. studenog 2017. u 22:01

Jadran je i unatoč očajnom prvom poluvremenu došao do minimalnog poraza. Dakle nada u prolaz još postoji jer do uzvrata se možda vrati i ozlijeđeni Krapić što bi bitno promijenilo odnose snaga u bazenu. VK Jadran-CN Marseille 10:11

• POŠK-ovci humanitarci

8. studenog 2017. u 13:51

OVK Split

Povodom obilježavanja 80. godina plivanja i igranja vaterpola na splitskoj Zenti, pozivamo vas na utakmicu POŠK - HRVATSKA VATERPOLO REPREZENTACIJA
    U nedjelju 12.11.2017. u 17 sati.

• Spustila se gusta magla

6. studenog 2017. u 17:32

Hajduk je smijenio trenera Carilla zbog loše igre i rezultata, predsjednika prva momčad zanima 10%, svi su zamjenljivi, odluka je na navijačima koji osim transparenata imaju i demokratske metode. Spustila se gusta magla nad Poljudom.

• Samokritika i autosugestija - VIVA LUDEŽ

4. studenog 2017. u 21:26

Hajduk je poražen od Rudeša na Poljudu u utakmici koja je imala neobičnu uvertiru. Torcida je izvijesila transparente koji su najavili ovakav rasplet utakmice. HNK Hajduk-NK Rudeš 2:3

• Pobjeda u zadnjim minutama

4. studenog 2017. u 19:38

ŽRK Split 2010

Iz Pitomače sa pjesmom na usnama. Iako su naše djevojke mogle do pobjede i prije i lakše odluka je pala u zadnje dvije minute. ŽRK Ivanić-ŽRK Split 2010 31:33

• Òčajna uvertira za srijedu

4. studenog 2017. u 19:27

Vračanje dugova ili očajna uvertira za srijedu i četvrtfinale LEN Euro cupa. Primorac nosi puni plijen iz Splita, a naš Jadran je u problemima. VK Jadran-VK Primorac 7:8

• Niti Rockwooll nije izdržao

4. studenog 2017. u 19:00

OK Brda

Niti Rockwoll nije mogao zadržati naše djevojke na pobjedničkoj stazi. Rano je još, ali radujemo se pomisliti da bi Brda mogla u prvu ligu. Već sljedeće kolo je derbi u Vukovaru. ŽOK Rockwoll Pula-OK Brda 0:3

• Mučenje drugim golom okončao Suton

3. studenog 2017. u 22:13

Split Tommy je odigrao još jednu mučnu utakmicu i golom Sutona 19 sekunda prije kraja došao do nova tri boda. Krizi realizacije se danas pridružila i kriza igre pa su gledatelji sa čuđenjem dočekali kraj susreta. MNK Split Tommy- MNK Square 2:1

• Iz Koprivnice na četvrtom mjestu

29. listopada 2017. u 18:38

Hajduk je još jednom ove sezone razočarao. Visoki posjed lopte, bez ideje kako stvoriti šansu. Dubinska lopta je misaona imenica, a iz utakmice u utakmicu smo svjesni da niti preko bokova ne ide. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 0:0

• Kontra pet na šest ubila Jadrana

29. listopada 2017. u 15:57

Kontra pet na šest je u ovoj utakmici ubila Jadrana koji se nekako uspijevao održati iznad površine vode do zadnje minute treče četvrtine. Nakon toga je nestalo snage, a novljanski stroj je utakmicu okrenuo u svoju korist. Jadran-Jadran Carine 8:10

• POŠK na 66 % u tri kola

28. listopada 2017. u 21:23

OVK Split

POŠK je lako svladao Budvu i tako ostvario svoju drugu pobjedu u tri kola. OVK POŠK - VK Budva 11:7

• Split 2010 i Zrinski remizirali

28. listopada 2017. u 19:23

U izjednačenoj utakmici i jedna i druga ekipa su imale prilike dotući protivnika. Ali niti jedne niti druge nisu to napravile pa je remi pravedan ishod iako je Split 2010 imao napad za pobjedu. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinski 30:30

• Mršavi remi u Vrgorcu

26. listopada 2017. u 20:38

Nebesko plavi i bijeli su odigrali susret koji je u potpunosti mogao zadovoljiti ljubitelje futsala, ali ne i Split Tommy. Vrgorac je vodio 2:0, a Split Tommy se uspio vratiti golovima Sutona i Novaka. HMNK Vrgorac-MNK Split Tommy 2:2

• Hajduk prošao Šibenik

25. listopada 2017. u 20:00

Hajduk je prošao dalje golom Fomitschowa iz slobodnog udarca u prvom poluvremenu. GKK Šibenik-HNK Hajduk 0:1