RSS

• Branko Laura dao Splitu nadu

14. veljače 2020. u 20:13

MNK Split

Branko Laura je svoj prvijenac na klupi Splita obilježio pobjedom uz neviđenu dramu i emocije koje su vibrirale od parketa do tribina i tako u krug. Od vodstva do minusa i konačne pobjede. MNK Split-AFCU 3:2

• Važna pobjeda u Umagu

9. veljače 2020. u 19:33

ŽRK Split 2010

Split 2010 je ostvario važnu pobjedu na gostovanju u Umagu čime je pobjegao iz opasne zone. Naše cure su vodile cijelu utakmicu, a pobjedu su potvrdile u zadnjih 12 minuta kada su otišle na nedostižnu prednost. ŽRK Umag-ŽRK Split 2010 26:30

• Jadran (HN) bolji od Jadrana

9. veljače 2020. u 6:48

VK Jadran

Jadran je opet pobijedio Jadrana. Ovoga puta je naš Jadran pružio bolji otpor,ali to ništa ne mijenja na stvari. Gubili smo četiri razlike, dvije minute prije kraja vratili se u egal i izgubili. VK Jadran Carine - VK Jadran 12:10

• Idemo dalje

8. veljače 2020. u 22:18

OK Split

Laganica na splitskom Poljudu u režiji naših odbojkaša koji bilježe još jednu prvenstvenu pobjedu. Devetu u nizu, a do kraja prvog dijela ostale su još samo tri za odraditi. Rovinj, Trnje i Varaždin. OK Split-MOK Marsonija 3:0

• Pobjeda uz ružan kraj

8. veljače 2020. u 19:59

HNK Hajduk

Pobjedi se nikada ne gleda u zube, ali treba konstatirati da je ova bila i teška a na kraju i ružna. Lokomotivu su milimetri dijelili od penala i remija u ovoj utakmici. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 1:0

• Solidan otpor

5. veljače 2020. u 21:54

VK Jadran

Solidan otpor favoriziranom domaćinu i ništa više od toga. Domaćin je ipak bio prejak za naše momke koji će priliku za bodove vrebati na nekoj drugoj utakmici. Zodiac CNAB - VK Jadran 16:12

• Bodovi spasa

2. veljače 2020. u 19:26

Split 2010 je u dramatičnoj završnici pobijedio Zrinjski. Naše cure su cijelu utakmicu vodile, ponekad i sa nekoliko golova razlike, a na kraju su minimalno slavile. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinjski 27:26

• Hajduk slavio u VAR-aždinu

2. veljače 2020. u 17:00

HNK Hajduk

Dolazak VAR-a je Hajduku donio puno toga dobroga. U ovoj utakmici čak tri penala koje sudac Pejin nije sam vidio. Jedan smo falili, a dva pogodili uz gol Jradia iz igre. NK Varaždin-HNK Hajduk 0:3

• Splitu pobjeda u pet setova

2. veljače 2020. u 14:52

OK Split

Split nastavlja svoj pobjednički niz. Na gostovanju u Zadru smo mimo svih očekivanja odigrali pet setova, Nakon što smo uzeli prvi set, domačini preokreču i uzimaju sljedeća dva. Četvrti i peti uzimamo mi za nova dva boda. OK Zadar-OK Split 2:3

• Smodlaka startao sa pobjedom

31. siječnja 2020. u 21:26

VK Jadran

Smodlaka je svoj povratak na klupu Jadrana začinio pobjedom u Beogradu. Jadran je praktički sve rješio u prvih 8 minuta kada je poveo 1:5, a do kraja je to samo bilo odrađivanje posla. VK Crvena Zvezda-VK Jadran 9:13

• Zelić odvela Dalmatinku do pobjede

26. siječnja 2020. u 21:13

Zelić je odvela Dalmatinku do vrijedne pobjede na Gripama. Postigla je 10 golova, ali ono još važnije davala ih je na kraju kada se utakmica odlučivala. Naše cure su nakon ovog poraza sve bliže drugoj ligi. ŽRK Split 2010-ŽRK Dalmatinka 27:28

• Split nastavlja svoj veliki niz

19. siječnja 2020. u 16:03

OK Split

Odbojkaši Splita nastavljaju svoj veliki niz pobjeda. U današnjoj utakmici pobjednik nije dolazio u pitanje, a pet kola prije kraja prvog dijela prvenstva skočili smo na treče mjesto prvenstvene tablice. OK Split-OK Sisak 3:0

• Sutoni presudili Splitu

17. siječnja 2020. u 22:40

MNK Split

Brača Suton su presudili Splitu. Luka je dao četiri, a Josip dva gola za visoku pobjedu Vrgorca. Za Split su pogađali Perić, Kirevski i Wilhelm. Split je i unatoć porazu još u igri, ali nužne su promjene u igračkom kadru. HMNK Vrgorac - MNK Split 7:3

• Asić odlazi neobavljena posla

14. siječnja 2020. u 20:17

VK Jadran

Asić se oprostio od klupe Jadrana neobavljena posla. Do kraja sezone trebao bi ga zamijeniti Mile Smodlaka kojemu je to drugi angažman na klupi našeg najboljeg vaterpolskog kluba.

• Split nezna pobijediti

12. siječnja 2020. u 23:28

MNK Split

Split jednostavno nezna pobijediti. Danas su naši momci dva puta vodili sa dva gola razlike, ali niti to nije bilo dovoljno za više od remija. Jefferson je postigao hat-trick, a još jedan gol je postigao Perić. MNK Split-MNK Alumnus 4:4