• Mladost prvak Hrvatske

14. prosinca 2019. u 16:36

RK Nada

Mladost je novi prvak Hrvatske u ragbiju. Nada je bolje otvorila utakmicu i do 65. minute imala prednost. Onda je Mladost postigla dva lagana zgoditka što je bilo dovoljno za titulu. Mladost-Nada 26:18

• Brda slavila protiv fenjeraša

14. prosinca 2019. u 15:37

OK Brda

Brda su ostvarile pobjedu protiv fenjeraša lige. Naše cure su slavile u tri seta i sa ovom pobjedom došle do 12. boda u sezoni. OK Olimpik-OK Brda 0:3

• Barcenoleta prohujala Poljudom

14. prosinca 2019. u 3:24

Barcenoelta je prohujala Poljudom. Jadran je u ovoj utakmici bio nedorastao protivnik. Gosti su odradili unaprijed upisanu pobjedu, a ovim porazom Jadran ostaje na sedmom mjestu svoje grupe. VK jadran Zodiac CNAB 5:13

• Iskustvo presudilo pobjednika

14. prosinca 2019. u 3:10

Iskustvo je presudilo pobjednika u utakmici prvoga i zadnjega u ligi. Splitovi momci su dali sve od sebe u ovoj utakmici. Ginuli su na parketu ko jedan, ali to nije bilo dovoljno da bi se pobjedilo lidera prvenstva. MNK Split MNK Novo vrijeme 0:2

• Poznati parovi FF kupa u futsalu

10. prosinca 2019. u 21:38

Poznati su parovi FF kupa koje će se održati 20./21. prosinca u karlovačkoj dvorani Mladosti.
    Split u polufinalu ide na Uspinajću dok Vrgorac ide na Olmissuma.

• Sinjanke slavile na Gripama

8. prosinca 2019. u 22:01

ŽRK Split 2010

Rukometašice Sinja su slavile na Gripama i odmaglile prema sredini tablice dok su naše cure šestim porazom u nizu kliznule prema donjem dijelu tablice i predstoji im teška borba za opstanak u ligi. ŽRK Split 2010-ŽRK Sinj 25:30

• Magloviti poraz u Osijeku

8. prosinca 2019. u 17:58

ŽNK Split

Split je poražen u maglovitom Osijeku. Utakmica je odigrana na rubu neregularnosti zbog magle. Drugo poluvrijeme je kasnilo 15-ak minuta, a domače su se uz sudački poguranac bolje snašle u vremenskim neuvjetima. ŽNK Osijek-ŽNK Split 1:0

• Opet minimalni poraz Splita

7. prosinca 2019. u 22:32

Malonogometaši Splita su se ove sezone pretplati na minimalne poraze i začelje prvenstvene tablice. U paklenoj atmosferi Cibonine dvorane tri puta su vodili i na kraju izgubili. Futsal Dinamo - Split 5:4

• Odbojkaši Splita do treče pobjede u nizu

7. prosinca 2019. u 19:52

OK Split

Odbojkaši Splita su u velikoj formi. Dolaskom Omrčena u klub stvari izgledaju puno svjetlije. Ovo je treča pobjeda u nizu naših odbojkaša u kojoima protivnicima nisu dozvolili osvajanje niti jednog seta. OK Split OK Kitro Varaždin 3:0

• I dalje nema pobjede u gostima

7. prosinca 2019. u 19:32

Hajdukov nevjerojatni niz bez pobjede u gostima i dalje traje. Inter je spretno poveo autogolom Simica i nakon gola Eduoka do kraja utakmice lako odolijevao jalovim napadima Hajduka. NK Inter- HNK Hajduk 1-1

• F8 sve dalje

3. prosinca 2019. u 22:53

F8 je sve dalje i dalje za našeg Jadrana. Novljanski Jadran je večeras uvjerljivo pobijedio pokazavši nam kako se igra moderni i ubojiti vaterpolo. VK Jadran-VK Jadran Carine 6:12

• Rijeka slavi visoku pobjedu

1. prosinca 2019. u 21:22

Visoka pobjeda Rijeke na Poljudu je nešto što se jednostavno ne može tolerirati. I publika je upravo tako i reagirala na još jedan povijesni debakl našeg Hajduka. HNK Hajduk-HNK Rijeka 0:4

• Lubina probila bunker Dinama

1. prosinca 2019. u 18:20

ŽNK Split

Dinamo je došao u Split skupo prodati kožu. Bunker plavih je držao neko vrijeme, a onda je Lubina otvorila vrata pobjedi. U drugom dijelu još je dala jedan gol za potvrdu pobjede. Split - Dinamo 2:0

• Gradski derbi pripao Splitu

30. studenog 2019. u 21:17

OK Split

Split je u pet setova zanimljive odbojke došao do slavlja u gradskom derbiju. Brda su dva puta vodila, a Split se vračao, te u petom setu pobjedio. OK Split - OK Brda 3:2

• Split dobio Medicinara

30. studenog 2019. u 18:58

OK Split

Split je dobio lidera prvensta Medicinara i uzeo 10. bod u sezoni. Odlična igra je okrunjena pobjedom u tri seta, a domači sastav je imao priliku vidjeti Omr;čena u punom sjaju. MOK Medicinar Trnje- OK Split 0:3