ŽNK Hajduk

Ženski nogometni klub Hajduk

• Hajdučice uzele bod

Hajdučice su u Sesvetama uzele bod pred sam kraj utakmice. Dinamo je dva puta vodio, a Hajduk se vraćao. Opet je briljirala Grebenar koja je upisala gol i asistenciju. Dinamo-Hajduk 2:2

• Hajdučicama gradski derbi

Hajdučice su slavile u gradskom derbiju protiv Splita čime su zasijele na prvo mjesto tablice. Igračica odluke je bila Grebenar koja je postigla dva gola. Hajduk-Split 3:1

• Hajdučice slavile u Gorici

Hajdučice su u Gorici uzele tri boda golovima Grebenar. Druga je to pobjeda za bijele i odlična uvertira za gradski derbi koji nam predstoji. Gorica - Hajduk 0:2

• Hajdučice grabe prema vrhu

Hajdučice su danas napunile mrežu gošći iz Slavonskog Broda. Nije bilo milosti i samo se trpalo sve dok prednost nije postala dvocifrena. Hat-trick je upisala Čanjevac. Hajduk Split-Viktorija 10:0

• Hajdučice otele Dinamu pobjedu

Hajdučice igraju sve bolje i bolje. Nakon što su u prošlom kolu pošteno namučile Split danas su dvije minute prije kraja ukrale Dinamu pobjedu na Poljudu. Hajduk Split-Dinamo 1:1

• Split bolji od Hajduka

Crvene su na Poljudu pobjedile Hajduka i time zacementirale primat u gradu pod Marjanom.
    Mrtva trka između njih i Osijeka se nastavlja. Hajduk-Split 0:2

• Hajdučice do druge pobjede sezone

Hajdučice su upisale drugu pobjedu i skočile u gornji dom prvenstvene tablice. Iako rezultat sugerira laku šetnju naših cura ipak je bilo napeto. Pogotovo zadnjih 10-ak minuta kada su gošće jurile po remi. ŽNK Hajduk-ŽNK Agram 3:1

• Hajdučice poražene u Osijeku

Hajdučice su poražene u Osijeku. Domaći sastav je imao puno više od igre i pravih prilika. Za pobjedu su pogodile Medić i Balić. ŽNK Osijek-ŽNK Hajduk Split 2:0

• Hajdučice razbile Rijeku

Hajdučice su drugom kolu došle do prve prvoligaške pobjede. Rijeka je razbijena na Poljudu. Na poluvremenu je već sve bilo gotovo kada su naše cure imale tri gola prednosti. Do kraja trpanje. ŽNK Hajduk-ŽNK Rijeka 6:1

• Debitirale porazom

Hajdučice su prvoligaški debut odradile vrlo dobro i unatoć porazu. Dinamo ih je pobjedio, ali puno teže od očekivanoga. Prvi povijesni gol za Hajduk je postigla Grebenar. ŽNK Dinamo-ŽNK Hajduk 2:1