Vaterpolo klub Jadran

• Jadran osvojio Superkup

Jadranaši su u drugom hrvatskom izdanju superkupa slavili protiv Jug AO. Jadran je bio za nijansu bolji suparnik u utakmici u kojoj je samo prvu četvrtinu bio u zaostatku. Jadran- Jug AO 13:11

• Loše vijesti iz Beograda

Loše vijesti nam dolaze iz Beograda gdje je naš sastav upisao poraz u LP. Jadran je pao reklo bi se odma. Već u prvoj četvrtini je bilo 4 razlike za domačina koji je utakmicu mirno priveo kraju. Novi Beograd-Jadran 15:11

• Jadran saznao protivnike u Ligi prvaka

Jadran svoj put među najboljih 8 starog kontinenta nastavlja na proljeće. Izvućene su dvije grupe od kojih prve dvije ekipe idu na FF. Jadran u grupi ima Pro Recco, Novi Beograd i Marseille. Druga grupa je CNAB, Ferencvaros,Olympiacos i Brescia.

• Peterci još jednom presudili Jadranu

Jadran je u zadnjem kolu grupne faze LP poražen na Poljudu, pogađate već petercima. Ovoga puta bolji su bili gosti iz Mađarske. Butić i Radović nisu realizirali peterac. Jadran ide dalje sa drugog mjesta. Jadran-Ferencvaros 17:20

• Jug AO uzeo kup

Jug AO je u uzbudljivom finalu uzeo kup. Nakon furioznog starta dubrovčana naši momci su uspijeli doći do poravnanja. Osvajača su odlučili peterci, a Jadranov tragičar je bio Harkov koji je promašio dva puta. Jug AO-Jadran 15:14

• Jug AO slavio u petercima

Jug AO je nakon remia slavio protiv Jadrana u petercima. Dubrovčanima 2 boda Splićanima 1, epilog je ove utakmice u kojoj je Burić postigao 6 golova. Jadran-Jug AO 12:14

• Poraz u Beogradu zakomplicirao

Poraz Jadrana u Beogradu je zakomplicirao sve. Jadran će sada teško do prvog mjesta u skupini što ga gura u težu grupu u nastavku LP. Naravno pod uvjetom da dobije zadnje dvije utakmice u Splitu. Crvena Zvezda-Jadran 12:11

• Poraz Jadrana u LP

Jadran je izgubio u Budimpešti sa dva razlike, ali kad se sve zbroji moglo je biti i gore. Mađari su u jednom trenutku imali 5 golova prednosti. Može li se ovaj minus nadoknaditi na Poljudu? Ferencvaros-Jadran 13:11

• Naš Jadran svladao imenjaka iz HN

Naš Jadran je upisao i drugu pobjedu protiv imenjaka iz HN. Druga je ovo pobjeda nad njima u tjedan dana. Niti ovoga puta nije nedostajalo dobrog vaterpola i neizvjesnosti. Jadran-Jadran HN 15:14

• Fatović presudio Jugu

Jadranaši uzdignutim rukama odlaze iz Gruža. U odličnoj utakmici u kojoj je svaka ekipa imala svoje serije, na kraju je ipak slavio Jadran golom Fatovića uz zvuk sirene. Jug AO-Jadran 11:12