Vaterpolo klub Jadran

• Ferencvaroš zatvorio vrata Europe

Jadranu je nakon jučerašnjeg remija i današnje minimalne pobjede Matara protiv Primorca iz Kotora igralo da u ovoj utakmici odradi što je moguće manji poraz. Jadran je napravio suprotno i odradio što je moguće veći poraz. FTC- VK Jadran 17:3

• Dobro započeli, a onda stali

Jadran i Mataro su u rovovskom ratu remizirali. Jadran je krenio odlično i u prvoj četvrtini imao +3. Nakon toga je stao što je Mataro iskoristio. Naši momci su očajno odigrali igrača više i sada je sve otvoreno. VK Jadran-CN Mataro 8:8

• Nek zazvone Svetog Duje zvona

Jadran je deklasirao Mornar BS u prvoj utakmici Regionalne lige. Utakmice koja je izgubila natjecateljsku draž već u drugoj četvrtini jer je Mornar BS izgledao kao razbijena vojska. VK Jadran -VK Mornar BS 13:8

• Bitka za Split - prvi dio

U petak će se u 20,15 sati u okviru 1. kola RWP lige na Poljudu susresti Jadran i Mornar BS. Utakmica je to koja ne znači ništa, a znači sve. Primat u gradu već duže vremena drži Mornar BS, a Jadran to svakako želi promijeniti.

• Jadran nastavlja europski put

Jadranaši su rutinski odradili svoj posljednji susret. Ovisno o večerašnjem rezultatu između Ferencvarosa i Verone biti će poznato jesu li 2. ili 3 što je manje bitno. Bitno je da Jadran nastavlja europski put. VK Jadran- ZPC Amersfoort 15:6

• Treća pobjeda na turniru

Drugi francuski sastav je bio malo bolji od prvoga, ali opet ne dovoljno dobar da bi zaprijetio našim momcima kod kojih je umor ostavio traga. I unatoć tome odigrano je solidno i upisana treća pobjeda. Pays dAix Natation-VK Jadran 5:9

• Ferencvaros nadvisio Jadrana

Jadran nije imao snage niti ideje kako ponoviti sinočnju predstavu. Ferencvaros je na krilima igrača iz Srbije došao do sigurne pobjede i najvjerovatnije prvoga mjesta ovoga kvalifkacijskog kruga. VK Jadran-FTC Budapest 5:8

• Furioznom zadnjom četvrtinom do remija

Jadranaši su furioznom zadnjom četvrtinom došli do remija vrijednog pobjede. Jer što drugo reći kada se zna da su večinu utakmice bili u debelom minusu. Na kraju su nadoknadili -4 i pokazali rijetko viđen karakter. SM Verona-VK VK Jadran 11:11

• Montpellier kao zagrijavnje

Niti druga utakmica nije bila mnogo zahtjevnija od prve. Samo su je u ovoj titulu najboljeg strijelca ponijeli Marinić-Kragić i Nathan Power sa po 4 pogotka. VK Jadran-VK Montpellier 16:6

• Visoka pobjeda na početku turnira

Jadran je sukladno očekivanjima razbio njemački sastav. Najraspoloženiji sa pet postignutih pogodaka je bio Zvonimir Butić, dok su po tri postigli Nikola Milardović i Duje Buzdovačić. OSC Potsdam - VK Jadran 7:21