VK Jadran

Vaterpolo klub Jadran

• Jadran do treče pobjede u LP

Jadran je odigrao odlično i ugrabio treču pobjedu u LP. Spandau 04 se držao u utakmici samo prvu četvrtinu, a sve ostale su uvjerljivo bile Jadranove. VK Jadran-WF Spandau 04 14:8

• Prvak Europe pokazao snagu

Olympiacos je na Poljudu pokazao svu svoju raskoš i snagu u ovoj jednosmjernoj utakmici. Jadranaši su prvo poluvrijeme izgubili sa 0:6, a u drugome samo djelomično popravili loš dojam. VK Jadran-VK Olympiacos 3:8

• Jadran HN slavio u derbiju

Jadran HN je još jednom slavio protiv splitskog imenjaka. Bila je to odlična utakmica u kojoj su i jedni i drugi dali sve od sebe, a pobjedio je bolji suparnik. VK Jadran- VK Jadran HN 11:13

• Još jedan poraz od Mladosti

Jadran je još jednom poražen od strane zagrebačke Mladosti. I ovoga puta je Mladost kontrolirala utakmicu, a dva Miloša se pokazala kao crne mačke splitskog sastava. HAVK Mladost-VK Jadran 14:12

• Jug promarširao Poljudom

Jug je u velikoj formi. To su pokazali i danas jer našim momcima nisu dali niti mrvu šanse. Jadran je bio konkurentan samo u prvoj četvrtini, a sve druge su pripale dubrovčanima. VK Jadran-VK Jug CO 7:12

• Briljantna pobjeda

Briljantna pobjeda Jadrana. Osveta se servira hladna stara je izreka koje su se naši momci držali od početka do kraja ove utakmice i u potpunosti uzvratili za nesretan poraz u Italiji. VK Jadran- BPM Sport management 12:9

• Šetkinih pet golova za pobjedu

Jadran je bez ikakvog stresa promarširao Beogradom. Od početka do kraja kontrolirao utakmicu i mirno je priveo kraju. Šetka je trijumfu pridodao 5 golova. VK Crvena Zvezda-VK Jadran 10:13

• Damonte odveo BPM do pobjede

BPM je cijelu utakmicu bio za gol dva izad Jadrana da bi na 1,10 prije kraja nakon dva neiskorištena igrača više naše ekipe Damonte pogodio za prvo vodstvo i konačni rezultat. BPM Sport management-VK Jadran 9:8

• Šamaranje Partizana u Beogradu

Svi znamo da ove sezone Partizan nije onaj pravi. Tek mršava 4 boda i predzadnje mjesto na tablici to sugeriraju, ali uvijek ih lijepo dobiti. Jadranaši su u ovoj utakmici bili neumoljivi. VK Partizan - VK Jadran 3:9

• Olympiacos opravdao ulogu favorita

Jadran se u Pireju proveo kao bos po trnju. Europski prvak je u potpunosti opravdao ulogu favorita, a naš sastav će bodove morati potražiti negdje drugdje. VK Olympiacos-VK Jadran 13:7