OVK Split

Omladinski vaterpolski klub Split

Uvala Zenta 3, 21000 Split - - ovksplit@gmail.com

• Jadran rješio prolaz

Jadran je rješio prolaz u polufinale prvenstva. POŠK se pokazao kao nedorasao suparnik tako da će uzvrat biti samo formalnost. OVK POŠK-Jadran 5:13

• POŠK i drugi poraz

POŠK je u drugoj utakmici kvalifikacija kupa doživio i drugi poraz. S obzirom na daljnji raspored teško je vjerovati da bi na ovom turniru mogli do pobjede. OVK POŠK-VK Medveščak 9:13

• POŠK dominantno sa KPK

POŠK je dominantno pobijedio našu jedinu otočnu ekipu. Očekivali smo bolji otpor gostiju, ali to je izostalo u ovom susretu u kojoj su naši momci na kraju gledajući odradili laku šetnju. OVK POŠK-KPK 12:5

• POŠK se uozbiljio u drugom poluvremenu

POŠK-ovci su se uozbiljili u drugom poluvremenu utakmice. Na odmor se otišlo sa dva gola prednosti gostujućeg sastava, da bi u drugom poluvremnu naš sastav eksplodirao i postigao čak 10 golova. OVK POŠK-VK Medveščak 15:10

• POŠK namučio Mornara

Gradski derbi je rezultatski pripao Mornaru, ali su simpatije otišle na stranu POŠK-a koji je pružio solidan otpor Zdejinim momcima. OVK POŠK-VK Mornar 7:9

• Deset razlike za Jadrana

Razlika na tablici je najavljivala i razliku u kvaliteti u bazenu. Jadran je uvjerljivo slavio, a POŠK nema sa čime biti zadovoljan jer deset razlike je previše. OVK POŠK - VK Jadran 7:17

• Jednu četvrtinu sanjali o pobjedi

Poškovci su prvu četvrtinu vodili sa golom razlike i bilo je to razdoblje utakmice kada su sanjali o pobjedi. Nakon te prve uslijedile su preostale tri u kojima su gosti iz Herceg novoga deklasirali naš sastav. OVK POŠK-VK Jadran Carine (HN) 7:13

• POŠK slavio u gradskom derbiju

POŠK je slavio u gradskom derbiju kontra Mornara. Sve je išlo na mlin momcima sa Zente. Mornar je mislio da je drugi klub u gradu, ali sada je treći. OVK POŠK -VK Mornar 8:6

• Promjene u vodstvu POŠK-a

Od večeras OVK POŠK ima novog predsjednika. To je Ozren Bužančić. Kako doznajemo sportski rezultat nije razlog odlaska Mladena Mijača, več želja za novim početkom.

• Mornar rješio prolaz

Mornar je već u prvoj utakmici rješio prolaz u polufinale. Sasvim zasluženo jer su odigrali hrabro kada je to bilo najlotrebnije. Teško je vjerovati da POŠK može do iznenađenja sa -7. POŠK - Mornar 6:13