OK Split

Odbojkaški klub Split

• Odbojkašice izgubile, odbojkaši dobili

Split je danas polučio polovičan uspijeh. Cure su u uzbudljivoj utakmici poražene od Osijeka 3:2, a momci su pobijedili Rovinj sa 3:1

• Splitu gradski derbi

Odbojkašice Splita su pobjedile u gradskom derbiju sa 3:0 ostavivši Brda na začelju prvenstvene tablice. Odbojkaši Splita su poraženi u Rovinju sa 3:0.

• Mursa neokrznuta prošla kroz Split

Favoriti iz Osijeka su bez večih poteškoća izuzev drugog seta prošli kroz Split. I dalje se vodi mrtva trka za jedinicu između njih i Mladosti, a Split smjestio u sredini tablice čime su njegove ambicije u ovoj sezoni zaključene. Split-Mursa 0:3

• Split slomio Rijeku u petom setu

Odbojkaši Splita su odigrali tešku utakmicu protiv Rijeke. Bio je to susret preokreta u kojoj su se svi setovi osim zadnjeg odlučujućeg dobivali na razliku. Rijeka je dva puta bila u vodstvu i izgubila. Split-Rijeka 3:2

• Spličankama sva tri boda

Odbojkašice Splita su uzele sva tri boda u susretu protiv Rijeke. Gošće su bile bolje samo u drugome setu, ali to im nije bilo dovoljno. Split-Rijeka CO 3:1

• Bod iz Osijeka

Odbojkašice Splita iz Osijeka donose jedan bod. Varljiva utakmica je otišla na stranu domaćina na razliku. Split je poveo sa 0-1 u setovima, Osijek je preokrenuo na 2-1, Split poravnao i stvarno je malo falilo. Osijek-Split 3:2

• Spličanke slavile u Kaštelima

Spličanke su slavile u Kaštelima u utakmici u kojoj kaštwlqnke nisu imale nikakvih šansi. Naše cure su izgubile samo jedan set. Marina Kaštela-Split 1:3

• Spličanke uzele set Mladosti

Odbojkašice Splita nisu dobile veliku Mladost, ali su uzele prvi set i pokazale zube apsolutnim favoritkinjama za osvajanje prvenstva. Split-Mladost 1:3

• Split iščupao pobjedu

Odbojkaši Splita su prošli put od poraza do pobjede u dramatičnoj utakmici na Poljudu. Poveli su naši momci sa 1:0, da bi gosti preokrenuli na 1:2 i zamalo uzeli 4.set. U petom smo završili posao. Split-Zadar 3:2

• Kaštelanke se revanširale spličankama

Kaštelanke su se revanširale spličankama nakon gorkog poraza u kupu. Split je danas poveo, odigrao vrlo dobro drugi i treći set, a u četvrtom više nije bilo snage za povratak. Ribola Kaštela-Split 3:1