OK Split

Odbojkaški klub Split

• Split ostao bez finala

Split je u Osijeku tražio prolaz u svoje prvo finale kupa. Od četiri seta tri su dobivena na razliku. Prvi smo dobili mi, a treći i četvrti domačini ovog susreta. Tako blizu, a ipak tako daleko. OK Mursa Osijek-OK Split 3:1

• Rutinska pobjeda u Rijeci

Odbojkaši Splita su upisali rutinsku pobjedu u Rijeci. Sve je rješeno u tri seta u kojima Rijeka nije imala baš nikakvog izgleda da uzme niti mrvice. MOK Rijeka-OK Split 0:3

• Olimpik srušen u tri seta

Odbojkašice Splita su ostvarile čistu pobjedu na gostovanju u Zagrebu. Prvi set poprilično lako, a drugi i treći nakon vračanja iz rezultatskog zaostatka. OK Olimpik-OK Split 0:3

• Split uzeo set Marini Kaštela

Odbojkašice Splita su uzele set favoriziranim Kaštelankama. Gošće su povele sa 1:0, a naše cure u drugom setu vratile stvari na početak. Treći i četvti je pripao gošćama za sigurnu pobjedu. OK Split-OK Marina Kaštela 1:3

• Split u tri seta rješio Varaždin

Splitski odbojkaši su u tri seta rješili Varaždin i preskočili ih na prvenstvenoj tablici. Iako rezultat sugerira laku pobjedu ona je bila itekako teška.OK Split-OK Kitro Varaždin 3:0

• Kaštelani promarširali Poljudom

Ribola Kaštela je promarširala Poljudom pobijedivši Splita. U prva dva seta se vodila ravnopravna borba u kojima su odlučivale nijanse na stranu gostiju, a treći je bio dovršavanje dobro obavljenog posla. OK Split-OK Ribola Kaštela 0:3

• Infarktna utakmica i utješni bod

Iznimno uzbudljivu utakmicu su odigrale naše cure u Dubrovniku. Svaki set, osim drugog odlučen je na razliku. Vodili smo 1:0 i 2:1 u setovima, u četvrtom se vračali iz mrtvih, a u petom propustili pobjedu. ŽOK Dubrovnik-OK Split 3:2

• Ženski Split zaokružio uspješni odbojkaški vikend

Odbojkašice Splita su nastavile uspješni odbojkaški vikend splitskih ekipa. Pobjeda u četri seta i skok na 6.mjesto prvenstvene tablice. OK Split-OK Poreč 3:1

• Pobjeda i skok na treće mjesto

Odbojkaši Splita su nakon prolaza u polufinale kupa pobijedili i u prvenstvu, te skočili na treće mjesto prvenstvne tablice. Tako Split nastavlja kontinuitet dobrih rezultata i sasvim je realno očekivati bar jedno finale. OK Centrometal-OK Split 0:3

• Split u laka tri seta srušio Marsoniju

Odbojkaši Splita su rutinski u tri odigrana seta srušili goste iz Slavonskog Broda. Utakmica je cijelim svojim tijekom bila jednosmjerna i Split nije imao nikakvih problema da je mirno privede kraju. OK Split-OK Marsonija 3:0