OK Split

Odbojkaški klub Split

• Split slavio u uzbudljivom susretu

Odbojkaši Splita su slavili u zanimljivom susretu. Iako su naši momci slavili u 4 seta za pobjedu su se morali dobro oznojiti. Gosti su pružali otpor do zadnje poena. OK Split-MOK Centrometal 3:1

• Uzeli prvi set i stali

Split je u Kaštelima ludom borbom uzeo prvi set, ali to je na žalost bilo sve. Kaštelani su do kraja vrlo lako došli do sljedeća tri seta i slavili. OK Ribola Kaštela-OK Split 3:1

• Karlovčanke odnijele bodove sa Poljuda

Odbojkašice Splita su u današnjoj utakmici u potpunosti podbacile. Gošće iz Karlovca su to iskoristile i bez puno muke došle do velike pobjede na vrućem gostovanju. OK Split-OK Karlovac 0:3

• Slavile u petom setu

Dramatična, ali i zaslužena pobjeda naših odbojkašica. U trileru petog seta su bile bolje, preciznije i na kraju krajeva odlučnije da dođu do pobjede. OK Split-OK Kaštela 3:2

• Bod iz Osijeka

Odbojkašice Splita su u Slavoniji ostale bez dva boda. To bi bio najtočniji opis ove utakmice u kojoj se Osijek vratio iz mrtvih. ŽOK Osijek-OK Split 3:2

• Osijek slavio u drami petog seta

Ništa od finala ove godine za odbojkaše Splita. Mursa je slavila u drami petog seta koji su dobili na razliku. Imao je Split 0:2 u setovima, ali nije uspio. MOK Mursa Osijek-OK Split 3:2

• Serija seli u Osijek

Osijek je izjednačio polufinalnu seriju u Splitu. U ludoj utakmici i infarktnoj završnici gosti su uzeli zadnja dva seta i slavili. Ništa nije gotovo u subotu u Osijeku idemo po finale. OK Split-OK Mursa Osijek 2:3

• Split napravio break u Osijeku

Odbojkaši Splita su u Osijeku uzeli prvu pobjedu u polufinalnoj seriji bolji od tri utakmice. Split je danas bio nezaustavljiv. U četvrtom setu se ozlijedio Igor Omrčen, ali niti to nije pomoglo domačinu. OK Mursa Osijek-OK Split 1:3

• Završen regularni dio sezone

Za odbojkaše Splita je regularni dio sezone završio još jednom pobjedom. Pobjedom koja nas vodi na treće mjesto u doigravanje za prvaka gdje nas u polufinalu čeka osiječka Mursa. OK Split-OK Centrometal 3:0

• Rutinska pobjeda u Poreču

Splitske odbojkašice su rutinski odradile svoje gostovanje u Poreču. Brza tri seta i nova tri boda. OK Poreč-OK Split 0:3