OK Split

Odbojkaški klub Split

• Rovinj porazio Splita

Nakon dužeg vremena došao je i taj dan kada su naši odbojkaši poraženi. Rovinj je iskoristio svoje prilike u ovoj utakmici i zasluženo slavio. Naši momci nakon teškog putovanja nisu imali koncentracije za nešto više. OK Rovinj-OK Split 3:0

• Split srušio Croatiu

Split je srušio Croatiu na Poljudu i sasvim sigurno brodi prema elitnom razredu muške odbojke. Gosti iz Zagreba nisu osvojili niti jedan set što pokazuje apsolutnu dominaciju našeg sastava. OK Split-OK Croatia 3:0

• Veliki povratak Splita

Split je napravio neviđeni povratak u već izgubljenu utakmicu. Izgubljenu jer je Zadar vodio 2:0 u setovima i već pripremao slavlje. Samo je trebalo dotući protivnika. Ali nešto se pitalo i naše momke. OK Zadar-OK Split 2:3

• Slavili kontra Rovinja

Odbojkaši su nastavili pozitivan niz iz prvog dijela sezone i pobjedili Rovinj. Naši momci pokazali su veliku borbenost i odigrali odličnu utakmicu. OK Split-OK Rovinj 3:1

• Odbojkaši se porazom oprostili od lige

I ovoga puta su splitski odbojkaši ostali kratki za jedan set. Niti za kraj prvenstva nisu uspijeli upisati pobjedu. OK Split - OK Šibenik 2:3

• Ni u Vežici nisu imali sreće

Odbojkaši Splita su u Vežici glatko poraženi. Samo prvi set je bio neizvjestan, a kasnije su kola krenula nizbrdo ili moglo bi se reći uobičajenim putem. MOK Gornja Vežica - OK Split 3:0.

• Pali u petom setu

Bila je to prava tvrda muška utakmica u kojoj se Split dva puta vračao. Na žalost u petom setu više nije bilo dovoljno koncentracije za pobjedu. OK Opatija - OK Split 3:2

• Nula u Šibeniku

Odbojkaši Splita su kod susjeda u Šibeniku doživjeli još jedan ovosezonski poraz. Niti ovoga puta nisu bili raspoloženi i nisu uspili uzesti niti jedan set. MOK Šibenik - OK Split 3:0

• Prva pobjeda sezone

Splitski odbojkaši su ubilježili svoju prvu pobjedu ove sezone. I može se reći i više nego zasluženo. OK Split - OK Gornja Vežica 3:1

• Odbojkaši po starom običaju

Odbojkaši i dalje ne znaju za pobjedu. Iako su ovoga puta imali protivnika po mjeri ipak nisu postigli ništa više od poraza. OK Split - OK Opatija 0:3