RK Nada

Ragbi klub Nada

• Nada se oprostila od finala

Ragbijaši Nade su u Sinju trebali pobjedu da ostanu utrci za finale prvenstva. Međutim naišli su na branitelja naslova raspoložene i u ovome trenutku bolje Sinjane.
    Osim početnog vodstva Nada nije uspijela parirati. Sinj-Nada 27:12

• Sinjani do lake pobjede

Sinjani su na Starom placu došli do lake pobjede. Odličnom obranom limitirali su naše momke na 0 poena u prvom poluvremenu i samo 12 na kraju utakmice. Sinjani su ovom pobjedom istakli kandidaturu za obranu naslova. Nada-Sinj 12:41

• Nadi titula RRC-a

Ragbijašima Nade je pripao pehar za osvajače regionalne lige (RRC). Naši momci su u odlučujućem susretu slavili protiv Ljubljane na Starom placu i to poprilično uvjerljivo.
    Nada-Ljubljana 58:10

• Sinjani porazili Nadu na Starom placu

Ragbijaši Sinja su porazili Nadu na Starom placu zadavši joj veliki udarac u njezinim šampionskim ambicijama. Nada je danas nadigrana u svim elementima ragbijaške igre, a ovo joj je drugi poraz u nizu. Nada - Sinj 10:35

• Ragbi Nada pala u Zagrebu

Ragbijaši Nade su pali u Zagrebu čime su potvrdilili činjenicu da će ovo prvenstvo biti puno teže za osvojiti. Nada je u padu i to je zvono za uzbunu. RK Zagreb-RK Nada 20:19

• Derbi pripao Nadi

Ragbijaši Nade su slavili u prvom ovosezonskom derbiju. Nada je bila bolja do 60. minute, a do kraja utakmice je uspijela sačuvati pobjedu protiv gostiju koji su došli jako blizu. RK Nada-HARK Mladost 33:29

• Ludi derbi pripao Nadi

Ragbijaši Nade su slavili u ludom derbiju na Starom placu. Odličnu utakmicu su presudile nijanse, a Nada je baš za nijansu bila bolja od ZRS-a. RK Nada-ZRS 21:19

• Nada uzela kup

Nada je u Sinju u rijetko viđenoj drami osvojila kup. U utakmici punoj preokreta splitski sastav je bio bolji za taj jedan bod. Sinjani su na kraju imali priliku za pobjedu, ali je Pavlović promašio pretvaranje. RK Nada-RK Sinj 23:22

• Nada u finalu

Ragbijaši Nade su uzbudljivoj utakmici na Starom placu izborili finale protiv zagrebačke Mladosti. RK Nada-HARK Mladost 35:15

• Nada u Zagrebu proslavila titulu

Ragbijaši Nade su proslavili titulu u Zagrebu nakon što su bez većih problema pobijedili Madost. Popularne krtice nisu imale nikakve šanse pored naših momaka koji su bili puno bolja ekipa. RK Nada-HARK Mladost 15:50