OK Split

Odbojkaški klub Split

• Puno smo jaki

Velika utakmica i još jedna čista pobjeda splitskih odbojkaška. Odlična odbojka, sva tri seta tijesno dobivena i veliko slavlje za 12. pobjedu u nizu. OK Split-OK Medicinar Trnje 3:0

• Prolaz u polufinale kupa

Odbojkaši Splita su apsolutni hit. Još jednom su srušili Rijeku i izborili prolaz u polufinale kupa Hrvatske. Ovo je već 11 pobjeda za redom. OK Split - MOK Rijeka 3:1

• Deseta u nizu Splita

Sa gostovanja u Rovinju splitski odbojkaši donose desetu pobjedu u nizu. Prvi set je pripao domačinima dok je sve ostalo pripalo nama. OK Rovinj-OK Split 1:3

• Idemo dalje

Laganica na splitskom Poljudu u režiji naših odbojkaša koji bilježe još jednu prvenstvenu pobjedu. Devetu u nizu, a do kraja prvog dijela ostale su još samo tri za odraditi. Rovinj, Trnje i Varaždin. OK Split-MOK Marsonija 3:0

• Splitu pobjeda u pet setova

Split nastavlja svoj pobjednički niz. Na gostovanju u Zadru smo mimo svih očekivanja odigrali pet setova, Nakon što smo uzeli prvi set, domačini preokreču i uzimaju sljedeća dva. Četvrti i peti uzimamo mi za nova dva boda. OK Zadar-OK Split 2:3

• Split nastavlja svoj veliki niz

Odbojkaši Splita nastavljaju svoj veliki niz pobjeda. U današnjoj utakmici pobjednik nije dolazio u pitanje, a pet kola prije kraja prvog dijela prvenstva skočili smo na treče mjesto prvenstvene tablice. OK Split-OK Sisak 3:0

• Lider na koljenima-Split slavi

Odbojkaši Splita su skinuli lidera lige i to na gostovanju u Rijeci. Potpuno razbijanje u tri seta i šesta pobjeda u nizu je stvarno za zamisliti se koliko daleko može Split u ovoj sezoni . MOK Rijeka - OK Split 0:3

• Split Novu godinu gleda sa 4. mjesta

Odbojkaši Splita će u Novu godinu sa četvrtoga mjesta, a ispred njih su samo Sisak, Mursa Osijek i Rijeka. Sve je naravno krenulo na bolje za naše momke dolaskom Omrčena od kada ne znaju za poraz. OK Split-OKM Centrometal 3:0

• Od punog plijena ostao samo bod

Odbojkašice Splita su imale pobjedu na pladnju. Vodile su 2:0 u setovima i opasno namučile Kaštelanke. Nakon toga više nije bilo goriva i gošće su zasluženo došle do pobjede. OK Split-ŽOK Marina Kaštela 2:3

• Dva boda iz Osijeka

Odbojkaši Splita i dalje gaze sve pred sobom. U Osijeku su dva puta vodili, da bi na kraju odlučili pobjednika u posljednjem setu. Split je šesti i ozbiljno se priblžava vrhu tablice. OK Mursa Osijek-OK Split 2:3