VK Jadran

Vaterpolo klub Jadran

• Jadranu prva pobjeda u LZO

Jadranaši su dobro krenuli u ligi za opstanak (LZO). Forma je vidljivo u usponu. U prvih 12 minuta već je bilo 6:0 za Jadrana. Jadran traži svoje mjesto u eliti i to je nakon ove predstave svima jasno. VK Jadran - VK Primorac 12:6

• Jadran razbuca POŠK-a

Jadranaši nočas slave. Imaju i razloga. Prepotentni POŠK-ovci opijeni pobjedom kontra Partizana su zasluženo popili gorku pilulu i sebi dodatno zakomplicirali situaciju. Bravo Jadran, još u sviči ulja ima. VK Jadran - OVK POŠK 9:5

• U derbiju zacelja slavio Jadran

Jadran je pobjedio Branika u neslavnom derbiju. Palo je puno golova i to je naravno donekle moglo zadovoljiti skromnu mariborsku publiku. AVK Branik - VK Jadran 13:16

• Jadran junački izgubio

Jadran je junački izgubio već izgubljenu utakmicu. Malo se ko nadao ikakvoj dramatici u ovoj utakmici u kojoj je Partizan bio apsolutni favorit. Visoko vodstvo od 3:8 u prvom dijelu i onda presing Jadrana za dramu. VK Jadran- VK Partizan RF 10:11

• Jadran nemoćan protiv Radničkoga

Jadranaši su očekivano ostali praznih šaka u Kragujevcu. Šumadinci su pobijedli nekadašnju perjanicu splitskog i europskog vaterpola. Ništa čudno kada se zna da se danas bolja sardina radi u Nišu nego na Visu. VK Radnički - VK Jadran 10:5

• Poraženi ali ne i poniženi

Jadran je odigrao vrhunski prvu četvrtinu, a moglo bi se reći čak i prvo poluvrime. Favorizirana Mladost je izgledala smušeno. Međutim u drugome dijelu su gosti stvari preuzeli u svoje ruke. VK Jadran - HAVK Mladost 9:12

• Jadran remizirao u Budvi

Hrvoje Brlečić je junak ove utakmice. Samo 8 sekunda prije kraja utakmice je zabio svoj drugi gol na utakmici i donio veliko slavlje jadranašima. Istini za volju treba istaknuti i kaptana Vukića sa 4 postignuta gola. VK Budva - VK Jadran 8:8

• Cosmin Radu dao isto koliko i Jadran

Jadranaskim mukama nema kraja. U jos jednoj utakmici koja nosi naslov oslobodi me boze Jadran je pregazen. U prvome poluvrimenu su uspili pogodit jedan put, a name kraju jos tri puta. VK Jadran-VK Primorje EB 4:18

• Jadran slavio u derbiju začelja

Vaterpolisti Jadrana su nakon dugo vremena osjetili draž pobjede. Uspijeli su pobijediti uvjerljivo najlošiju ekipu lige mariborski Branik. Ono sto svakako fascinira u ovome dvoboju je veliki broj golova. VK Jadran - AVK Branik 14:10

• Jadran nastradao na Banjici

Teško da će igraći Jadrana po ičemu dobrome pamtiti ovaj susret sa starim rivalima iz Beograda. Puna mreža splitskoga kluba još jednom ukazuje da je stanje na Zvončacu ozbiljno i da nešto hitno treba poduzeti. VK Partizan RBA- VK Jadran 18:4