Furioznom zadnjom četvrtinom do remija

28. rujna 2017. u 22:08 / KLUB: VK Jadran

Jadranaši su furioznom zadnjom četvrtinom došli do remija vrijednog pobjede. Jer što drugo reći kada se zna da su večinu utakmice bili u debelom minusu. Na kraju su nadoknadili -4 i pokazali rijetko viđen karakter. SM Verona-VK VK Jadran 11:11

Nije dobro počelo za Jadrana. Odnosno izgubili su prve tri četvrtine u kojima se domačin nametnuo dobrom igrom u obrani i dobrom realizacijom igrača više. Jadran je u tim trenucima teško živio. Odnosno preživljavao. Na poluvremenu je bilo -3, a početkom zadnje četvrtine -4. Nije bilo rješenja za Figliollia i društvo koji su neumorno trpali.
I onda je došla ta famozna zadnja četvrtina u kojoj je Marinić Kragić golom za 7:10 poveo ekipu prema velikom preokretu. Nakon njega su pogađali Power, Antonijević i Visković za 10:10.
Malu nadu domačinima u pobjedu je vratio Luongo, ali Marinić Kragić je postigao svoj treči gol za konačnih 11:11, čime je svakako ponio epitet najboljega igrača utakmice.