• Mornar vodi 1:0

2. travnja 2016. u 19:18

VK Mornar

Mornarevci su odličnom predstavom u kojoj je cijela ekipa ginula u bazenu od početka do kraja utakmice svladali Mladost u Zagrebu i vode u seriji za 3.mjesto odnosno seriji za Ligu prvaka. HAVK Mladost-VK Mornar BS 8:9

• Jadran na plus 3

1. travnja 2016. u 20:29

Prvo poluvrijeme je bilo borbeno i rezultatski prevrtljivo. Jadran je vodia 3:1, a POŠK okrenia na 4:5 da bi na kraju POŠK posustao, izgubio korak, a Jadran rutinski priveo utakmicu kraju i stvorio dobru zalihu za uzvrat. VK Jadran-OVK POŠK 10:7

• Split Tommy-u derbi -Bajrušović sjajan

29. ožujka 2016. u 20:16

Nakon otkaza i suspenzija napokon dobre vijesti. Split Tommy je nakon lošeg početka utakmice ulaskom Bajrušovića i Neta pronašao pravu postavu i pravu igru za slavlje u derbiju. MNK Split Tommy-MNK Square 4:2

• POŠK prošao Medveščaka

26. ožujka 2016. u 22:37

OVK Split

POŠK je u drugoj utakmici pokazao puno bolje lice od onoga u Zagrebu kada je izvukao mršavi remi. Sada mu predstoje dvoboji sa Jadranom za 5. mjesto. OVK POŠK- VK Medveščak 14:7

• Mornarevci očekivano izgubili

26. ožujka 2016. u 20:14

VK Mornar

Grubo je to napisati, ali ovakav poraz spada u očekivane jer Jug već odavno ne zna za poraz u ovoj konkurenciji. Mornaru tek sada predstoje utakmice za 3. mjesto u kojima mora pobijediti Mladost, ako misli u ligu prvaka. Jug CO - Mornar BS 14:7

• Jadran demolirao Solarisa

26. ožujka 2016. u 20:08

Jadran je upisao visoku pobjedu kontra Solarisa, drugu najvišu ove sezone. Solaris nije imao nikakve šanse, a posebno je dojmljiva bila zadnja četvrtina koju je Jadran dobija 6:1 iako je pitanje pobjednika već bilo rješeno. VK Jadran-VK Solaris 18:6

• Remi koji miriše na titulu

26. ožujka 2016. u 17:47

RK Nada

Ragbijaši su otišli u Zagreb protiv Mladosti pružiti dobru partiju sa nadom da će se revanširati za poraz u kupu. Na kraju nisu pobijedili, ali su na krilima Lerotića i Rossa izborili remi vrijedan titule. RK Mladost-RK Nada 22:22

• Neriješeno

23. ožujka 2016. u 22:45

OVK Split

POŠK i Medveščak su remizirali u Zagrebu pa će utakmica na Poljudu odlučiti koja će ekipa biti suparnik Jadranu u borbi za plasman u Eurocup. VK Medveščak - OVK POŠK 10:10

• Još samo jedna stepenica do Europe

23. ožujka 2016. u 22:31

Već u prvome dvoboju u Šibeniku jadranaši su riješili sve dvojbe oko prolaza dalje. U Splitu samo trebaju potvrditi prolaz i čekati protivnika za ključ sezone, a to je svakako Eurocup. VK Solaris - VK Jadran 7:13

• Jug prohujao Splitom

23. ožujka 2016. u 22:24

VK Mornar

Jug se već nakon prve polufinalne utakmice protiv Mornara plasirao u finale prvenstva. Uzvrat u Dubrovniku je utakmica koju samo treba odraditi. VK Mornar BS - VK Jug CO 9:18

• Kežić za pobjedu Splita 2010

23. ožujka 2016. u 21:00

ŽARK Split

U gradskom derbiju je bilo uzbudljivo do kraja. Macan je držala akademke u igri, a u finišu je Martina Čović poravnala rezultat dok je Renate Kežić u zadnjoj minuti utakmice pogodila za pobjedu 2010. ŽARK Split - ŽRK Split 2010 26:27

• Mornarevci razbili POŠK

20. ožujka 2016. u 20:00

VK Mornar

Mornarevci su razbili POŠK i na suveren način ušli u polufinale PH. Za momke sa Zente ova sezona je i viśe nego razočaravajuća dok je Mornar potvrdio da je trenutno najbolji splitski klub. Mornar BS - POŠK 14:5

• Napokon pobjeda, napokon hajdučki

20. ožujka 2016. u 18:56

Bijeli su nakon 2013. g i golova Pašalića svladali Dinamo i nanijeli mlađem Mamiću prvi poraz u međusobnim susretima od kada je trener. Minimalnu pobjedu je donio Tudor u 4. minuti derbija visokog ritma sa pregršt prilika. Hajduk - Dinamo 1:0

• Nacional osigurao jedinicu za doigravanje

18. ožujka 2016. u 22:08

Još jednom Split Tommy nije našao načina kako pobijediti največega rivala u hrvatskom futsalu. Nacional je odlično koristio sve individualne pogreške igrača Split Tommya i lako poentirao za uvjerljivu pobjedu. MNK Nacional-MNK Split Tommy 6:3

• Jadran potučen na Savi

17. ožujka 2016. u 8:46

Jadranaši nisu uspijeli nadoknaditi gol manjka iz prve utakmice. Mladost je bila bolja u drugom dijelu utakmice kada su i definitivno stavili točku na i ovoga susreta. Jadran sada mora složiti ekipu za sljedeću sezonu. HAVK Mladost-VK Jadran 10:6