• Jadran se porazom oprostio od TJL

7. travnja 2013. u 11:36

Jadranaši su na put otišli samo sa jednom mišlju. Ne doživiti katastrofu kod favoriziranog Primorja. Moglo bi se reći da su u tome uspili unatoč dvocifrenom porazu. VK Primorje EB - VK Jadran 14:4

• Poraz koji ne boli puno

6. travnja 2013. u 21:53

Malonogometaši su izgubili u Zagrebu protiv lidera prvenstva. Nije se doduše ni očekivalo više od toga pa poraz ne boli previše. MNK Nacional - MNK Split Tommy 5:1.

• MORNAR - u final four

6. travnja 2013. u 21:45

VK Mornar

Kakva je to utakmica bila. Igralo se za četvrtu poziciju u doigravanju hrvatskog prvenstva. Svaka akcija je bila na rubu incidenta. Puno isključenja, crveni kartoni. Suci, ajme. VK Mornar BS - OVK POŠK 4-3.

• Nada najavila finale

6. travnja 2013. u 18:21

RK Nada

Splitska Nada se poigrala sa gostima iz Makarske. Iako nije bilo standardno gaženje protivnika upisana je pobjeda koja garantira još jedno Nadino finale. RK Nada - RK Makarska Rivijera 59:6.

• UŽIVO RK Nada-RK Makarska rivijera

5. travnja 2013. u 14:50

RK Nada

Prvu polufinalnu utakmicu Prvenstva Hrvatske RK Nada - RK Makarska rivijer možete pogledati uživo putem Fjuba prijenosa u subotu u 16:00 sati

• UŽIVO Mornar BS - POŠK

5. travnja 2013. u 14:46

Utakmicu koj odlučuje o četvrtom mjestu i plasmanu u polufinale hrvatskog Mornar BS - POŠK prvenstva možete pogledati uživo putem Fjuba prijenosa u subotu u 20 sati.

• Raspale se na početku utakmice

28. ožujka 2013. u 1:00

ŽRK Split 2010

Utakmica pošteno nije niti krenila, a igračice Splita 2010 su već bile u velikom rezultatskom deficitu. Na kraju prvoga dijela su čak i oni najoptimističniji odustali od bilo kakve iluzije. Koka je bila bolja. ŽRK Split 2010 - ŽRK Koka 17:26

• Marjanke zaključale riječanke

26. ožujka 2013. u 23:39

ŽNK Hajduk

Ženski nogometni klub Marjan je odigrao odličnu utakmicu protiv drugoplasirane Rijeke. Uz veliku borbenost mreža narančastih je ostala netaknuta. ŽNK Marjan - ŽNK Rijeka - Jack pot 0:0

• Odbojkaši se porazom oprostili od lige

26. ožujka 2013. u 17:39

OK Split

I ovoga puta su splitski odbojkaši ostali kratki za jedan set. Niti za kraj prvenstva nisu uspijeli upisati pobjedu. OK Split - OK Šibenik 2:3

• Bura poharala Dubrovnik

26. ožujka 2013. u 17:37

VK Pošk 1937

Dugo će se još prepričavati kako je Bura ove subote poharala Dubrovnik. U gradu u kojem je vaterpolo najvažniji sport igraćice Bure su pustile ručnu i doslovno ponizile protivnice. ŽVK Jug - ŽVK Bura 6:26.

• Šibenik nedorastao protivnik

26. ožujka 2013. u 17:19

Šibenik se i ovoga puta pokazao kao nedorastao protivnik. U utakmici koja je više nalikovala jačem trenigu, Jadran je iskoristio sve slabosti objektivno lošijih gostiju i uvjerljivo slavio. VK Jadran - VK Šibenik 15:5

• Mornar pametno izgubio

26. ožujka 2013. u 17:16

VK Mornar

Mornarevci su u Budvu krenuli po bod. Do sredine treče četvrtine sve je upućivalo na to da će svoj cilj ostvariti. A onda je stigla vijest o porazu POŠK-a. U igru su stavljeni mlađi i poraz je bio neminovan. VK Budva M;tel - VK Mornar BS 12:4.

• Crveni pregaženi

26. ožujka 2013. u 17:07

RK Split

Rukometaši Splita su još jednom pregaženi na gripama. Vidovec Bios je bio prevelik zalogaj. RK Split - RK Vidovec - Bios 23:38

• Poraz koji može kompromitirati sezonu

26. ožujka 2013. u 16:55

OVK Split

POŠK je doživio hladan tuš. Moglo bi se reći u najgorem trenutku. Pobjeda je bila potrebna kako bi se osigurao mir prije zadnje utakmice kontra Mornara BS. Međutim izostala je i pobjeda i igra. OVK POŠK - VK Jadran HN 7:13

• Ni u Vežici nisu imali sreće

17. ožujka 2013. u 0:58

OK Split

Odbojkaši Splita su u Vežici glatko poraženi. Samo prvi set je bio neizvjestan, a kasnije su kola krenula nizbrdo ili moglo bi se reći uobičajenim putem. MOK Gornja Vežica - OK Split 3:0.