• Nada kapitulrala na krtičnjaku

17. studenog 2018. u 16:12

RK Nada

Mladost je uzela pobjedu i jedinicu u prvenstvu Hrvatske. Domačina su u tome predvodili Jurišić i Domančić.
    HARK Mladost-RK Nada 27:20

• Ajme meni nije mi dobro

16. studenog 2018. u 21:36

Ajme meni nije mi dobro... Split tone sve dublje i dublje i ne nazire se svjetlo na kraju tunela. Crnica je nadigrala naše momke koji izgledaju kao razbijena vojska. MNK Split-MNK Crnica 1:4

• Dva Miloša i Marcelić presudiše Jadranu

16. studenog 2018. u 19:53

Mladost je pobijedila Jadrana na novootvorenom bazenu na Poljudu. Gosti su diktirali tempo cijelu ovu utakmicu, a dva Miloša i Marcelić su ih predvodili. VK Jadran-HAVK Mladost 6:9

• Mornar srušio Zvezdu u Beogradu

10. studenog 2018. u 21:51

VK Mornar

Mornar je pobjedio Zvezdu u Beogradu. nakon lošeg ulaska u utakmicu naša ekipa se stabilizirala do poluvremena da bi na kraju sa dva gola Živkovića i Pavlovića preokrenula za pobjedu. VK Crvena zvezda-VK Mornar 8:9

• Rovinj pao u tri seta

10. studenog 2018. u 21:01

OK Split

Odbojkaši Splita su na gostovanju u Rovinju ostvarili uvjerljivu pobjedu i bar na trenutak zasjeli na 4. mjesto prvenstvene tablice. MOK Rovinj-OK Split 0:3

• Tri gola Interu za pobjedu

10. studenog 2018. u 19:51

Napokon golovi, napokon pobjeda. Gosti iz Zaprešića nisu pokazali apsolutno ništa na Poljudu, a Hajduku je golovima Palavese, Jaira i Saida slavio. HNK Hajduk-NK Inter 3:0

• Poraz i dodatne brige za Delponta

10. studenog 2018. u 19:48

Split je poražen od Uspinjaće ponajprije zahvaljujući lošem pristupu u drugom poluvremenu. U prvom imali plus 1, a u drugom minus 2. Uz sve to Jurlina je zaradio crveni karton. MNK Uspinjaća Gimke-MNK Split 4:2

• Jadran uzeo bod u Gružu

9. studenog 2018. u 21:49

Davno je davno bilo to kada je Jadran iz Dubrovnika odnosio bodove. Toliko davno da se toga malo tko sječa. Zbog toga je ova noč veličanstvena i zbog toga je ovaj bod vrijedan zlata. VK Jug CO - VK Jadran 9:9

• Opet samo bod

4. studenog 2018. u 23:42

Hajduk se nije revanširao Gorici za poraz. Iako su bijeli cijelo drugo poluvrijeme igrali sa igračem više, više od boda nije išlo. NK Gorica - HNK Hajduk 1:1

• Brda isprašila Vukovarke

3. studenog 2018. u 19:32

OK Brda

Velika utakmica splitskih Brda. Senzacionalna pobjeda bez izgubljenog seta za priključak gornjem domu ženske superligaške odbojke i svakako putokaz za dalje. OK Brda-ŽOK Enna Vukovar 3:0

• Drugi poraz u LP

2. studenog 2018. u 23:33

Domačinstvo u Dubrovniku nemamo po čemu pamtiti. Jug CO nas je nadigrao i razbio čime smo ubilježili i drugi poraz u LP. Prvu pobjedu ćemo morati potražiti negdje drugdje jer Jug CO je prejak za nas. VK Jadran-VK Jug Co 6:13

• Remi i pljesak publike na kraju

2. studenog 2018. u 21:13

Split i Dinamo su podijelili bodove u iznimno dinamičnoj i zanimljivoj utakmici. Bijeli su dva puta vodili golovima Jurline i Jurjevića, a plavi dva puta stizali rezultat. MNK Split-Futsal Dinamo 2:2

• Šibenik pao u 119.-oj minuti

31. listopada 2018. u 18:58

Hajduk je opasno visio u Šibeniku i unatoč šansama i posjedu. Narančasti su vodili do 87.-me kada je Said pogodio za produžetke, a prolaz u 1/4 finale je osigurao Jurić u 119.-oj minuti utakmice. HNK Šibenik - HNK Hajduk 1:2

• Svakome po penal svakome po bod

28. listopada 2018. u 16:53

Hajduk i Rijeka su pred praznim Poljud om odigrali miroljubivo i podijelili bodove. Golovi su pali iz penala, poveo je Hajduk, a izjednačila Rijeka. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:1

• Marjanke svladale Rijeku

28. listopada 2018. u 11:02

ŽNK Hajduk

U uvertiri dvoboja Hajduk - Rijeka na pomoćnom terenu u Poljudu odigran je dvoboj 5. kola Prve hrvatske ženske nogometne lige u kojoj je Marjan golovima Slavice, Balić, Ćubić, Turkalj i Barbir bio bolji od gošći iz Rijeke. ŽNK Marjan-ŽNK Rijeka 6:3