• Mornarov put u finale preko Acquachiare

10. siječnja 2015. u 15:46

VK Mornar

Mornar Brodospas opet mora skoknuti do Italije. Ovoga puta u Napulj gdje ce u prvoj polufinalnoj utakmici koja je na rasporedu11. Veljace' pokusati izboriti sta bolji rezultat za uzvrat koji se 4.ozujka igra u Splitu. Ludo polufinale je pred nama.

• Sretna Nova 2015. godina

30. prosinca 2014. u 14:57

Stara je godina iza nas. Neki će je pamtiti po dobrome, neki po lošem, a neki neriješeno. Imali smo dva Prvaka Hrvatske: Rugby Nada i Baseball Nada SSM, pobjednika kupa Rugby Nada i MNK Split Tommy. Nadamo se boljem u 2015. g.

• Svim ZEŠ-ovcima čestit i blagoslovljen Božić

24. prosinca 2014. u 0:22

Čestiti i blagoslovljen Božić svim ZEŠ-ovcima. Svim sportašima i vrijednim ljudima koji rade u Upravama klubova. Svima onima kojima je splitski ekipni sport u srcu.

• Bura popila još jedenu gorku pilulu

21. prosinca 2014. u 15:44

VK Pošk 1937

Mladost je još jednom bila bolja od Bure i sasvim zasluženo slavila u finalu kupa. Iako vidno razočaran trener Savin je na kraju morao stisnuti ruku pobjednicima i priznati poraz. ŽVK Mladost - VK Suzuki Bura 13:6

• Ča je pusti US OPEN kontra HOO-a

19. prosinca 2014. u 22:52

"HOO izuzetno cijeni Marina Čilića i sve njegove sportske rezultate te je ponosan na činjenicu da je osvojio naslov pobjednika US Opena", ali ipak je važnija olimpijska medalja. Za HOO normalno za sve ostale abnormalno.

• Mornar BS u polufinalu Eurocupa - Kačić bog

17. prosinca 2014. u 21:26

VK Mornar

Mornar BS je u polufinalu. Nije bilo lako, ali to sada više nije ni bitno. Prvo poluvrime je pripalo momcima trenera Vrdoljaka i nije se nazirala drama. Drugi dio druga prića i Kačić, bog na golu Mornara za prolaz. VK Carisa Savona-VK Mornar BS 8:4

• Poraženi ali ne i poniženi

14. prosinca 2014. u 0:10

Jadran je odigrao vrhunski prvu četvrtinu, a moglo bi se reći čak i prvo poluvrime. Favorizirana Mladost je izgledala smušeno. Međutim u drugome dijelu su gosti stvari preuzeli u svoje ruke. VK Jadran - HAVK Mladost 9:12

• Na odmor sa okusom poraza

13. prosinca 2014. u 23:54

RK Split

Rukometaši Splita su u posljednjoj utakmici polusezone poraženi na gostovanju kod Poreča. Taj poraz je nekako bia i očekivan s obzirom na tradiciju i stanje na tablici. RK Poreć - RK Split 36:25

• Pobjeda Hajduka -Milevskyi igrač utakmice

13. prosinca 2014. u 19:28

Golijada na Poljudu. Nakon visokiog vodstva Istra je opasno zaprijetila. Tome je kumovao glupi start Mikanovića i crveni karton pa je Hajduka do kraja morao sa desetoricom. Na sreću ovo je bio dan Milevskoga. HNK Hajduk-NK Istra 1961 5:3

• Brda uvjerljiva u Šibeniku

13. prosinca 2014. u 17:04

OK Brda

Odbojkašice Brda su upisale još jednu gostujuću pobjedu u kojoj su uvjerljivo slavile protiv Šibenika. Ovom pobjedom Brda su se zacementirala na 2. mjestu, na korak ispod Zadra pa će na proljeće biti itekako zanimljivo. ŽOK Šibenik - OK Brda 0:3

• Hop-cup na kalup Nada nosi ovaj kup

13. prosinca 2014. u 15:56

RK Nada

Hop-cup na kalup Nada nosi ovaj kup odjekivalo je Sinjem nakon utakmice. Utakmice u kojoj je splitska Nada u drugome poluvrimenu na krilima Ivana Rešetara pobijedila vrlo dobru ekipu Sinja. RK Sinj - RK Nada 13:34

• SPORT U RALJAMA INSTITUCIONALNOG NASILJA

13. prosinca 2014. u 12:23

Splitski sport, a samim time i hrvatski je u raljama institucionalnog nasilja. Sada je to jasno i onome kojemu sport i nije tako bitna stavka u svakodnevnom životu. SPORT JE JEDINA DRUŠTVENA GRANA KOJU NITKO NEMA OBVEZU FINANCIRATI.

• Golijada u Mariboru

12. prosinca 2014. u 21:49

OVK Split

Nevjerojatno puno golova su postigle obje ekipe u utakmici u kojoj je POŠK opravdao ulogu favorita. Pavlović je bia lokomotiva koja je vukla momke sa Zente do pobjede. AVK Branik - OVK POŠK 12:15

• Primorac bez ikakvih izgleda

12. prosinca 2014. u 21:46

VK Mornar

Mornar BS je otišao u Kotor na lagani izlet i uvježbavanje kombinacija za uzvratni susret Euro cupa u Italiji. Čak tri igrača su postigla po 3 gola: Marinić-Kragić, Marelja i Gluhaić. VK Primorac - VK Mornar BS 4:15

• Solin fasova 8 komada - hat trick Jelovčić

12. prosinca 2014. u 21:35

Solinjani su se loše proveli na Gripama. Stroj Mate Stankovića je iz utakmice u utakmicu sve opasnij. Fenomenalno je kakvom su lakočom igrači Splita poentirali. Još više raduje činjenica da će biti i bolji. MNK Split Tommy - MNK Solin 8:2