• Posavec tragičar - Hajduk poražen

12. prosinca 2020. u 19:01

Varaždin je uz obilatu pomoć Hajdukovog vratara Posavca došao do pobjede nakon što 10 kola nisu nikoga pobijedili. Posavec je direktni krivac za drugi i treći gol, a prvi je trebao obraniti. NK Varaždin-HNK Hajduk 4:2

• Pobjeda i skok na treće mjesto

12. prosinca 2020. u 18:31

OK Split

Odbojkaši Splita su nakon prolaza u polufinale kupa pobijedili i u prvenstvu, te skočili na treće mjesto prvenstvne tablice. Tako Split nastavlja kontinuitet dobrih rezultata i sasvim je realno očekivati bar jedno finale. OK Centrometal-OK Split 0:3

• Neizvjesno finale-Mladost uzela kup

11. prosinca 2020. u 18:16

Neizvjesno finale kupa Hrvatske u ženskom vaterpolu je odigrano u Dubrovniku. Žabice su minimalno slavile, a Jadranašice imaju za čim žaliti jer su imale priliku pobijediti. ŽAVK Mladost-VK Jadran 11:10

• Split u laka tri seta srušio Marsoniju

6. prosinca 2020. u 19:10

OK Split

Odbojkaši Splita su rutinski u tri odigrana seta srušili goste iz Slavonskog Broda. Utakmica je cijelim svojim tijekom bila jednosmjerna i Split nije imao nikakvih problema da je mirno privede kraju. OK Split-OK Marsonija 3:0

• Rijeka golom Menala slavila na Poljudu

6. prosinca 2020. u 19:03

Rijeka je golom Menala došla do sva tri boda na Poljudu. U prvom poluvremenu je to bila ravnopravna utakmica, a u drugome u ne nogometnim uvjetima Menalo je iskoristio jedinu suvislu akciju i pogodio. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:2

• Pobjeda protiv Steaue

6. prosinca 2020. u 13:04

Jadran je pobjedio u utakmici koja o ničemu nije odlučivala. Samo o tome tko ce biti treći, a ko četvrti. Od samog početka do kraja mirno i obečavajuće. VK Jadran- VK Steaua 11:14

• Split u stopu prati Osijeka

5. prosinca 2020. u 15:02

ŽNK Split

Split i dalje uspješno odrađuje domaće zadaće i u stopu prati jedinog konkurenta za naslov Osijeka. U današnjoj utakmici vidjeli smo 5 golova naših djevojaka. ŽNK Split-ŽNK Donat 5:0

• Jadran se oprostio od Europe

5. prosinca 2020. u 12:20

Još jedan minimalni poraz našeg Jadrana u Sabadellu i oproštaj od Europe za ovu sezonu. U utakmici koju moraš dobiti naš sastav je uvijek bio na korak dva daleko od cilja. VK Jadran-VK Dynamo Moskva 11:12

• Jadran tijesno poražen

4. prosinca 2020. u 20:23

Jadran je tijesno poražen na otvaranju kvalifikacijskog turnira Euro cupa od domačina Sabadella. Očajan ulazak u utakmicu, povratak, vodstvo i do dva gola razlike i na kraju minimalni poraz. CN Sabadell-VK Jadran 9:8

• JADRAN U BARCELONI NA QR II EURO CUPA

29. studenog 2020. u 21:47

Jadran od 4.12-6.12 U Barceloni igra QR 2 Euro cupa. Prve dvije ekipe prolaze dalje, a uz našeg jadrana tu su Dynamo Moskva, Steaua Bukurešt i domačin Sabadell. Utakmice se mogu pratiti uživo na LEN TV.

• Brda uvjerljiva u Poreču

29. studenog 2020. u 19:12

OK Brda

Odbojkašice Brda su došle do uvjerljive pobjede na gostovanju u Poreču. Tri laka seta uz odličan servis i sve je bilo gotovo u 63 minute. OK Poreč-OK Brda 0:3

• Preokret bio nadomak ruku

28. studenog 2020. u 20:15

Mladost je dobila Jadrana, ali moglo je biti i drugačije. Jadran se nakon -5 iz prve četvrtine vratio na 10:10 sredinom zadnje, ali više nisu mogli. HAVK Mladost-VK Jadran 12:10

• POŠK i drugi poraz

28. studenog 2020. u 14:04

OVK Split

POŠK je u drugoj utakmici kvalifikacija kupa doživio i drugi poraz. S obzirom na daljnji raspored teško je vjerovati da bi na ovom turniru mogli do pobjede. OVK POŠK-VK Medveščak 9:13

• Jadranu treća pobjeda, Mornaru drugi poraz

28. studenog 2020. u 11:16

Jadran je upisao i treću pobjedu u kvalifikacijama kupa čime je ostvaren plasman u FF kupa. Ostaje im još susret prestiža sa Mladosti, dok je Mornar izgubio šansu za daljnji plasman. VK Jadran-VK Mornar 13:5

• Gadno nastradali

27. studenog 2020. u 22:16

VK Mornar

Mornar je gadno nastradao u Zagrebu. Rasoloženi žapci su ih doslovno torpedirali. VK Mornar-HAVK Mladost 4:21