• Brda se vratila pobjedama

30. siječnja 2021. u 21:18

OK Brda

Odbojkašice Brda su se nakon dva poraza vratile pobjedama. Utakmica je dobivena u 4 seta, a jedino je treći pripao gošćama iz Zagreba. OK Brda - OK Olimpik 3:1

• Split 2010 otpuhao Murvicu

30. siječnja 2021. u 18:53

ŽRK Split 2010

Split 2010 je odličnom obranom i maestralnim napadom otpuhao Murvicu sa Gripa. ŽRK Split 2010-ŽRK Murvica 31:22

• Split u tri seta rješio Varaždin

30. siječnja 2021. u 17:30

OK Split

Splitski odbojkaši su u tri seta rješili Varaždin i preskočili ih na prvenstvenoj tablici. Iako rezultat sugerira laku pobjedu ona je bila itekako teška.OK Split-OK Kitro Varaždin 3:0

• Kaštela slavila protiv Brda

27. siječnja 2021. u 19:43

OK Brda

Odbojkašice nikako nemaju sreće u ogledima sa kaštelanskim klubovima. Kaštelanke su lako pobjedile Brda u četri seta. Nakon vodstva od 2:0 naše cure su na razliku uzele treći set, ali to je bilo sve. OK Kaštela-OK Brda 3:1

• Oršić u tri minute ugasio nadu

27. siječnja 2021. u 19:40

Hajduk je na Maksimiru krenuo hrabro. Stativa Caktaša i nakon toga gol Vuškovića glavom za vodstvo. Dinamo je brzo uzvratio preko Oršića koji je u tri minute dao dva gola i ugasio nadu. Zadnji gol je postigao Majer. GNK Dinamo-HNK Hajduk 3:1

• Kaštelanke bolje od Splićanki

23. siječnja 2021. u 22:02

U kaštelansko-splitskim dvobojima naše cure su osvojile samo jedan set. Brda su izgubila od Marine Kaštela 0:3, a Split od Kaštela 1:3

• Split pregazio Omblu

23. siječnja 2021. u 20:04

Split je na Gripama pregazio Omblu. Sve je u ovoj utakmici bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Naši momci su već tada gostima uvalili pola duzine golova. MNK Split- MNK Ombla 8:3

• Jug AO preko Jadrana u finale

23. siječnja 2021. u 18:11

Jadran je izgubio polufinale kupa od Juga AO. Jadran je dao svoj maksimum, ali to nije bilo dovoljno za iskorak u ovoj sezoni. Danas smo stvorili male probleme favoritima na početku utakmice. VK Jug AO-VK Jadran 11:9

• Teklić za velika tri boda

22. siječnja 2021. u 19:59

Hajduk je sa novim trenerom došao do velika tri boda na Šubićevcu. Spretni i sretni strijelac jedinog gola na utakmici je bio Teklić. GNK Šibenik-HNK Hajduk 0:1

• Rukometašice u Varaždinu remizirale

19. siječnja 2021. u 21:27

Rukometašice Splita 2010 su u napetoj utakmici golom Justine Stojanov uzele bod u Varaždinu. Bila je to izjednačena partija u kojoj je Split 2010 bio bolji u drugom, a Koka u prvom poluvremenu pa je remi najpravedniji. ŽRK Koka-ŽRK Split 2010 28:28

• Paolo Tramezzani preuzima Hajduka

18. siječnja 2021. u 13:39

Paolo Tramezzani je novi trener Hajduka. Ugovor je potpisan do ljeta 2022.g. Talijanski stručnjak iza sebe ima uspješne sezone u švicarskoj i ciparskoj ligi. O ekipi misli da je dobra i ima već neku ideju za susret sa Šibenikom

• Jadran potvrdio FF

17. siječnja 2021. u 18:39

Jadran je očekivano potvrdio prolaz na zagrebački FF pobjedom protiv Primorja. Tamo ih u polufinalu čeka Jug AO prvi favorit natjecanja. VK Jadran-VK Primorje EB 13:10

• Jadran pokleknuo protiv Mladosti

16. siječnja 2021. u 21:52

Jadran je poražen u četvrtoj utakmici kvalifikacija. Mladost se još jednom pokazala kao jaći suparnik ove sezone. HAVK Mladost-VK Jadran 17:10

• Pao je Partizan

16. siječnja 2021. u 17:42

Jadranaši i dalje uspješno brode kroz kvalifikacije. U jutarnjoj utakmici je pao Partizan, pa će večerašnja utakmica sa Mladosti odlučiti pobjednika kvalifikacija. VK Jadran-HAVK Mladost 12:6

• Pao je i prvak Srbije

15. siječnja 2021. u 23:21

Jadran je pobjedio prvaka Srbije u drugoj utakmici kvalifikacija. Sutrašnji susret protiv Partizana će tako biti odlučujući za prolazak u FF regionalne lige. VK Jadran-VK Šabac 12:7