• Minimalan poraz u Zagrebu

3. srpnja 2020. u 17:47

Jadran iz Zagreba donosi minimalan poraz što daje nadu u prolaz. Mladost je vodila 4:0, na poluvremenu imala 8:3 da bi Jadran sve nadoknadio u posljednjoj četvrtini. HARK Mladost-VK Jadran 13:12

• Tudore jeli bilo zanimljivo

30. lipnja 2020. u 23:05

Tudor je izjavio da će biti zanimljivo vidjeti Hajduka u Velikoj Gorici. Gledali smo utakmicu i nismo vidjeli ništa zanimljivo u Hajdukovoj igri i naravno još jednom porazu. NK Gorica - HNK Hajduk 3:1

• Dinamo pobijedio u zadnjoj sekundi

28. lipnja 2020. u 20:48

Futsal Dinamo je slavio golom u zadnjoj sekundi utakmice. Split ima za ćim žaliti. Imali su 2:1 90 sekunda prije kraja i nisu realizirali penal i dvije akumulacije. MNK Split-Futsal Dinamo 2:3

• Karlovčanima i druga pobjeda

28. lipnja 2020. u 14:57

BK Nada SM

Karlovac je ostvario i drugu pobjedu ovog vikenda. Trebalo im je samo 5. izmjena, ali sve bitno se dogodilo u 3. izmjeni kada su gosti napravili 12 bodova. BK Nada SM-BK Olimpija 83 4:21

• Jadran u polufinalu

27. lipnja 2020. u 22:28

Jadran je potvrdio svoju pobjedu iz Rijeke i izborio polufinale sa zagrebačkom Mladosti. VK Jadran-VK Primorje 14:10

• Karlovac dominantan

27. lipnja 2020. u 19:41

BK Nada SM

Karlovčani su dominantno odradili prvi susret na Starom placu. Utakmica je završena u 7. izmjena uz dva home runa gostujućeg sastava. BK Nada-BK Olimpija 83 11:1

• Hajduk pobjedio i izbio na drugo mjesto

26. lipnja 2020. u 23:27

Hajduk je nakon dva poraza uspio pobijediti i skočiti na 2.mjesto prvenstvene tablice. Ni ovoga puta nije bilo lako. Caktaš za vodstvo iz penala, izjednačenje Slavena, Edouk za novo vodstvo i promašeni penal gostiju. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 2:1

• Mornar na -9

25. lipnja 2020. u 9:37

VK Mornar

Mornar je u Šibeniku torpedieran i nema nikakve nade da bi u uzvratu mogli popraviti stanje. VK Solaris-VK Mornar 14:5

• Jadran osigurao polufinale

25. lipnja 2020. u 9:34

Jadran se iz Rijeke vraća sa dovoljnom zalihom golova tako da bi uzvrat trebao biti puka formalnost. Jadran je polufinalista to već sada možemo reći. VK Primorje-VK Jadran 9:13

• U srijedu počinje PH u vaterpolu

23. lipnja 2020. u 15:27

U srijedu počinje PH u vaterpolu. Natjecanje starta četvrtfinalnim dvobojima u kojima se igra ko bolji iz 2 utakmice. Jadran ide u Rijeku, Mornar u Šibenik, a POŠK u Zagreb. Jadran i Mornar u subotu igraju uzvrat u Splitu, a POŠK obje u Zagrebu.

• Hajduk ponižen u Kranjčevićevoj

21. lipnja 2020. u 23:02

Hajduk je od večeras peti na tablici. Grozan i bolan poraz u Kranjčevićevoj. Hajduk je imao 2:0 i na kraju je poražen. Lokomotiva je moramo priznati bolja. NK Lokomotiva -HNK Hajduk 3:2

• Split je još živ-Marinović hat-trick

21. lipnja 2020. u 20:31

Split je još živ dva kola prije kraja prvenstva. Srušen je lider sa 5 komada u mreži. Marinović je povratak na parkete proslavio hat-trickom, a Zeljković je postigao svoj prvijenac u najvišem rangu natjecanja. MNK Split-MNK Olmissum 5:0

• Pezelj i Dujmović hat-trick

21. lipnja 2020. u 15:16

ŽNK Split

Split lagano brodi prema završnom obračunu sa Osijekom koji će odlučiti prvaka Hrvatske. naše djevojke su danas bile iznimno golgeterski raspoložene. Pezelj i dujmović su postigle hat-trick. ŽNK Split - ŽNK Neretva 13:0

• Nije sramota izgubiti od boljega

16. lipnja 2020. u 20:53

Devet od tri ostao je samo pusti san za Hajduka. Još jednom nismo vidjeli ništa od Hajduka. Varaždin je zaslužio pobjedu zbog bolje igre u prvom poluvremenu, a Tudorovim lutanjima izgleda nema kraja. HNK Hajduk-NK Varaždin 2:3

• Pezelj i Medić za nova tri boda

14. lipnja 2020. u 21:29

ŽNK Split

Crvene su uzele tri boda u nastavku prvenstva i dalje drže korak sa vodećim Osijekom. Pezelj je načela mrežu domačih u prvome poluvremenu dok je pobjedu potvrdila Medić u drugome. ŽNK Katarina Zrinski-ŽNK Split 0:2