RSS

• Jadran potvrdio FF

17. siječnja 2021. u 18:39

VK Jadran

Jadran je očekivano potvrdio prolaz na zagrebački FF pobjedom protiv Primorja. Tamo ih u polufinalu čeka Jug AO prvi favorit natjecanja. VK Jadran-VK Primorje EB 13:10

• Jadran pokleknuo protiv Mladosti

16. siječnja 2021. u 21:52

VK Jadran

Jadran je poražen u četvrtoj utakmici kvalifikacija. Mladost se još jednom pokazala kao jaći suparnik ove sezone. HAVK Mladost-VK Jadran 17:10

• Pao je Partizan

16. siječnja 2021. u 17:42

VK Jadran

Jadranaši i dalje uspješno brode kroz kvalifikacije. U jutarnjoj utakmici je pao Partizan, pa će večerašnja utakmica sa Mladosti odlučiti pobjednika kvalifikacija. VK Jadran-HAVK Mladost 12:6

• Pao je i prvak Srbije

15. siječnja 2021. u 23:21

VK Jadran

Jadran je pobjedio prvaka Srbije u drugoj utakmici kvalifikacija. Sutrašnji susret protiv Partizana će tako biti odlučujući za prolazak u FF regionalne lige. VK Jadran-VK Šabac 12:7

• Marinić Kragić presudio Zvezdi

14. siječnja 2021. u 20:35

VK Jadran

Jere Marinić-Kragić je presudio Zvezdi u zadnjoj seriji peteraca. Jadran je došao do vrijedne pobjede u prvoj utakmici kvalifikacija u Beogradu nakon neviđene drame. VK Jadran-VK Crvena Zvezda 13:13(18:16)

• Split 2010 slavio u Sinju

13. siječnja 2021. u 22:07

ŽRK Split 2010

Split 2010 je slavio u Sinju čime je nastavljen put prema vrhu tablice. Sa druge strane Sinjanke su ovim porazom ostale u opasnoj zoni. ŽRK Sinj-ŽRK Split 2010 18:24

• Maestralni Split

13. siječnja 2021. u 19:22

MNK Split

Maestralni Split je neviđenom lakočom ostvario pobjedu u zaostalom susretu protiv Šibenika. Gosti iz Krešimirova grada su od prve do zadnje minute bili u podređenom položaju dok su im naši momci parali mrežu. MNK Split -MNK Šibenik 1983 7:2

• Sretna Nova Godina

1. siječnja 2021. u 12:51

Svim sportašima i sportskim djelatnicima ZEŠ-a želimo Sretniju Novu 2021. godinu. Puno uspijeha na sportskim terenima i uz najveće želje da se napokon vratimo na staro normalno.

• Sretan Božić i Nova Godina

24. prosinca 2020. u 11:11

Sretan Božić i Nova Godina svim ZEŠ-ovcima. Želja nam je da u sljedećoj godini nastavimo sa dobrim igrama i da se napokon gledatelji vrate na tribine.

• Primorje pobjedom preskočilo Mornara

23. prosinca 2020. u 21:56

VK Mornar

Primorje je pobijedilo Mornara i izbilo na četvrto mjesto u PH. Mornar nije pokazao što zna u ovoj utakmici pa je poraz došao kao neminovnost. Već na poluvremenu je zaostatak bio 5 golova. VK Primorje EB - VK Mornar 11:8.

• Dabrauskas ostvario najavljeno

20. prosinca 2020. u 19:05

HNK Hajduk

Gorica je na Poljudu najavila pobjedu i to na terenu ostvarila. Hajduk se dva puta vraćao nakon minusa i to iz vrhunski izrađenih akcija, ali poklon penali Todorovića i Simića koje je realizirao Lovrić su bili previše. HNK Hajduk-NK Gorica 2:4

• Kaštelani promarširali Poljudom

19. prosinca 2020. u 19:23

OK Split

Ribola Kaštela je promarširala Poljudom pobijedivši Splita. U prva dva seta se vodila ravnopravna borba u kojima su odlučivale nijanse na stranu gostiju, a treći je bio dovršavanje dobro obavljenog posla. OK Split-OK Ribola Kaštela 0:3

• Infarktna utakmica i utješni bod

19. prosinca 2020. u 18:26

OK Split

Iznimno uzbudljivu utakmicu su odigrale naše cure u Dubrovniku. Svaki set, osim drugog odlučen je na razliku. Vodili smo 1:0 i 2:1 u setovima, u četvrtom se vračali iz mrtvih, a u petom propustili pobjedu. ŽOK Dubrovnik-OK Split 3:2

• Ništa od finala kupa

18. prosinca 2020. u 22:43

MNK Split

Split ipak nije uspio izbaciti još jednoga prvoligaša iz kupa. Nebesko plavi iz Vrgorca su poprilično uvjerljivo slavili u polufinalnom ogledu. HMNK Vrgorac-MNK Split 4:0

• Neočekivani poraz Brda

16. prosinca 2020. u 22:51

OK Brda

Brda su u zaostalom susret poražena na svom parketu od ekipe Rijeka CO. Sasvim neočekivano jer naše cure su glasile za favorita uoći utakmice. Prvi set su doduše dobile, ali nakon toga sve je bilo na strani gošći. OK Brda-HAOK Rijeka CO 1:3