• Primorje pobjedom preskočilo Mornara

23. prosinca 2020. u 21:56

VK Mornar

Primorje je pobijedilo Mornara i izbilo na četvrto mjesto u PH. Mornar nije pokazao što zna u ovoj utakmici pa je poraz došao kao neminovnost. Već na poluvremenu je zaostatak bio 5 golova. VK Primorje EB - VK Mornar 11:8.

• Dabrauskas ostvario najavljeno

20. prosinca 2020. u 19:05

Gorica je na Poljudu najavila pobjedu i to na terenu ostvarila. Hajduk se dva puta vraćao nakon minusa i to iz vrhunski izrađenih akcija, ali poklon penali Todorovića i Simića koje je realizirao Lovrić su bili previše. HNK Hajduk-NK Gorica 2:4

• Kaštelani promarširali Poljudom

19. prosinca 2020. u 19:23

OK Split

Ribola Kaštela je promarširala Poljudom pobijedivši Splita. U prva dva seta se vodila ravnopravna borba u kojima su odlučivale nijanse na stranu gostiju, a treći je bio dovršavanje dobro obavljenog posla. OK Split-OK Ribola Kaštela 0:3

• Infarktna utakmica i utješni bod

19. prosinca 2020. u 18:26

OK Split

Iznimno uzbudljivu utakmicu su odigrale naše cure u Dubrovniku. Svaki set, osim drugog odlučen je na razliku. Vodili smo 1:0 i 2:1 u setovima, u četvrtom se vračali iz mrtvih, a u petom propustili pobjedu. ŽOK Dubrovnik-OK Split 3:2

• Ništa od finala kupa

18. prosinca 2020. u 22:43

Split ipak nije uspio izbaciti još jednoga prvoligaša iz kupa. Nebesko plavi iz Vrgorca su poprilično uvjerljivo slavili u polufinalnom ogledu. HMNK Vrgorac-MNK Split 4:0

• Neočekivani poraz Brda

16. prosinca 2020. u 22:51

OK Brda

Brda su u zaostalom susret poražena na svom parketu od ekipe Rijeka CO. Sasvim neočekivano jer naše cure su glasile za favorita uoći utakmice. Prvi set su doduše dobile, ali nakon toga sve je bilo na strani gošći. OK Brda-HAOK Rijeka CO 1:3

• Jadran nedodirljiv u Splitu

16. prosinca 2020. u 22:42

Split već je već neko vrijeme Jadranov i to je potvrđeno i u ovome susretu u kojoj je neizvjesnost trajala do kraja druge četvrtine kada je Jadran odmaglio na 12:5. Do kraja je to bilo samo odrađivanje posla. VK Jadran-VK Mornar 15:7

• Ženski Split zaokružio uspješni odbojkaški vikend

12. prosinca 2020. u 20:08

OK Split

Odbojkašice Splita su nastavile uspješni odbojkaški vikend splitskih ekipa. Pobjeda u četri seta i skok na 6.mjesto prvenstvene tablice. OK Split-OK Poreč 3:1

• U zaostalom susretu pobjeda

12. prosinca 2020. u 20:03

ŽRK Split 2010

Za rukometašice Splita 2010 prvenstvo je nastavljeno još jednom uvjerljivom predstavom i pobjedom u zaostalom susretu. Od prve do zadnje minute vodstvo, ,raspoložene Stojanov sa 12 i Birtić sa 10 golova. ŽRK Split 2010-ŽRK 1234 Virovitica 34 :27

• Brda bolja od Dubrovnika

12. prosinca 2020. u 19:50

OK Brda

Odbojkašice Brda su pobijedile Dubrovnika u 4 seta i privremeno zasjele na 4.mjesto prvenstvene tablice. U uvjerljivoj predstavi kiksale su samo prvi set. OK Brda-OK Dubrovnik 3:1

• Posavec tragičar - Hajduk poražen

12. prosinca 2020. u 19:01

Varaždin je uz obilatu pomoć Hajdukovog vratara Posavca došao do pobjede nakon što 10 kola nisu nikoga pobijedili. Posavec je direktni krivac za drugi i treći gol, a prvi je trebao obraniti. NK Varaždin-HNK Hajduk 4:2

• Pobjeda i skok na treće mjesto

12. prosinca 2020. u 18:31

OK Split

Odbojkaši Splita su nakon prolaza u polufinale kupa pobijedili i u prvenstvu, te skočili na treće mjesto prvenstvne tablice. Tako Split nastavlja kontinuitet dobrih rezultata i sasvim je realno očekivati bar jedno finale. OK Centrometal-OK Split 0:3

• Neizvjesno finale-Mladost uzela kup

11. prosinca 2020. u 18:16

Neizvjesno finale kupa Hrvatske u ženskom vaterpolu je odigrano u Dubrovniku. Žabice su minimalno slavile, a Jadranašice imaju za čim žaliti jer su imale priliku pobijediti. ŽAVK Mladost-VK Jadran 11:10

• Split u laka tri seta srušio Marsoniju

6. prosinca 2020. u 19:10

OK Split

Odbojkaši Splita su rutinski u tri odigrana seta srušili goste iz Slavonskog Broda. Utakmica je cijelim svojim tijekom bila jednosmjerna i Split nije imao nikakvih problema da je mirno privede kraju. OK Split-OK Marsonija 3:0

• Rijeka golom Menala slavila na Poljudu

6. prosinca 2020. u 19:03

Rijeka je golom Menala došla do sva tri boda na Poljudu. U prvom poluvremenu je to bila ravnopravna utakmica, a u drugome u ne nogometnim uvjetima Menalo je iskoristio jedinu suvislu akciju i pogodio. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:2