• Kontra pet na šest ubila Jadrana

29. listopada 2017. u 15:57

Kontra pet na šest je u ovoj utakmici ubila Jadrana koji se nekako uspijevao održati iznad površine vode do zadnje minute treče četvrtine. Nakon toga je nestalo snage, a novljanski stroj je utakmicu okrenuo u svoju korist. Jadran-Jadran Carine 8:10

• POŠK na 66 % u tri kola

28. listopada 2017. u 21:23

OVK Split

POŠK je lako svladao Budvu i tako ostvario svoju drugu pobjedu u tri kola. OVK POŠK - VK Budva 11:7

• Split 2010 i Zrinski remizirali

28. listopada 2017. u 19:23

ŽRK Split 2010

U izjednačenoj utakmici i jedna i druga ekipa su imale prilike dotući protivnika. Ali niti jedne niti druge nisu to napravile pa je remi pravedan ishod iako je Split 2010 imao napad za pobjedu. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinski 30:30

• Mršavi remi u Vrgorcu

26. listopada 2017. u 20:38

Nebesko plavi i bijeli su odigrali susret koji je u potpunosti mogao zadovoljiti ljubitelje futsala, ali ne i Split Tommy. Vrgorac je vodio 2:0, a Split Tommy se uspio vratiti golovima Sutona i Novaka. HMNK Vrgorac-MNK Split Tommy 2:2

• Hajduk prošao Šibenik

25. listopada 2017. u 20:00

Hajduk je prošao dalje golom Fomitschowa iz slobodnog udarca u prvom poluvremenu. GKK Šibenik-HNK Hajduk 0:1

• Brda i dalje 100%-na

21. listopada 2017. u 22:10

OK Brda

Odbojkašice Brda su opet pobijedile i tako zadržale stopostotni učinak. Prvo mjesto dijele sa ekipom Drenove. Dabas je utakmica odlučena brzo u tri seta i gošće iz Kostrene nisu imale nikakve šanse. OK Brda - OK Kostrena 3:0

• Prva pobjeda Mornar BS

21. listopada 2017. u 22:04

VK Mornar

Mornar BS je zabilježio prvu pobjedu u ovogodišnjem izdanju RWP lige. Mornari su bili bolji od Primorca, a odličnu partiju je pružio mladi Dužević koji je postigao 3 gola. VK Mornar BS-VK Primorac 10:8

• Vrijedna pobjeda u Rijeci

21. listopada 2017. u 21:57

Split 2010 je upisao treču prvenstvenu pobjedu. Slavile su naše cure kod Zameta i to poprilično uvjerljivo. Utakmica je od 13. minute golom Marić Banje za 3:4 otišla na našu stranu, te se do kraja prednost samo povečavala. Zamet - Split 2010 18:25

• Pobjeda, poraz i na kraju remi

21. listopada 2017. u 21:16

Hajduk i Dinamo su na Poljudu odigrali jedan od najboljih derbija u posljednjih desetak godina. Hajduk bolji u prvom, Dinamo u drugom dijelu dok je sudačka nadoknada ostala neriješeno. HNK Hajduk-GNK Dinamo 2:2

• Jugova obrana nepremostiva za Jadrana

20. listopada 2017. u 21:56

Iako je trener Asić najavljivao jaki otpor favorizirnim dubrovčanima nije ga bilo. Možda u jednom dijelu 3/4, a to je premalo. Jug igra jaku obranu, a ako išta prođe tu je Bijač. Kontre i realizaciju su doveli do savršenstva. Jug CO- Jadran 13:5

• Jadran izvukao Marseille

20. listopada 2017. u 18:31

Danas su u Italiji izvučeni parovi četvrtfinala LEN Eurocupa. Naš Jadran je izvukao francuski Marseille. Utakmice su na rasporedu 8.11. na Poljudu, dok je uzvrat mjesec dana kasnije 9.12. u Francuskoj.

• Pobjeda i salva zvižduka

15. listopada 2017. u 20:55

Hajduk i dalje pobjeđuje, ali isto tako izaziva negodovanje zbog negledljive igre. Carillo još nije pronašao formulu za život nakon Vlašića. HNK Hajduk-NK Cibalia 2:1

• Pet Home runova za treći kup

15. listopada 2017. u 16:00

BK Nada SM

Nada SM je osvojila kup Hrvatske. Nikada niti jedno finale kupa nije završilo u pet izmjena. Zagreb nije imao šanse pored naših udarača koji su izdemolirali bacače Zagreba. Udareno je čak 5 home runova. BK Nada SM - BK Zagreb 20:1

• Neviđeni rasplet i prolaz Jadrana u četvrtfinale

15. listopada 2017. u 15:01

Ovakva završnica se ne viđa često u vaterpolu. Jadran je u ovoj utakmici hvatao gol razliku +8 uz uvjet da da više golova od Matara. I u zadnjoj sekundi Visković je pogodio za četvrtfinale Euro cupa. VK Primorac-VK Jadran 9:17

• Ragbi Nada opet lider prvenstva

14. listopada 2017. u 21:54

RK Nada

Ragbijaši su u Sinju vratili jedinicu koju su u prošlom kolu porazom protiv Mladosti izgubili. Sinj je imao svojih prilika, ali je Nada na kraju ipak pokazala više i zasluženo pobjedila. RK Sinj - RK Nada 19:25