Sedma pobjeda Splita

11. studenog 2017. u 21:29 / KLUB: ŽNK Split

Split je upisao i svoju sedmu pobjedu u prvenstvu. Strijelci u Metkoviću su bile Conjar, Dujmović i Rogan. Neretva dakako nije stvorila veće probleme našim curama koje željno očekuju sljedeće susrete. ŽNK Neretva-ŽNK Split 0:3

Najavljivano je kao derbi, ali ipak je kvaliteta na strani Splita presudila u ovome zanimljivome dvoboju. Mora se priznati da u sastavu Neretve zbog ozljeda nije nastupilo nekoliko standardnih igračica, ali smo dojma da protiv ovako jakoga Splita niti to ne bi pomoglo.
Već u 27. minuti Split dolazi do vodstva preko najbolje igračice susreta Monike Conjar.
Uglavnom se igralo na domaćem dijelu terena, ali se rezultat do poluvremena ipak nije mijenjao.
U drugome dijelu ista slika. Do povećanja vodsta smo čekali do 53. minute kada je Dujmović iz blizine zakucala loptu u mrežu.
Treći pogodak uslijedio je uskoro već u 64. minuti, a strijelac je bila Marija Rogan za okruglih 0:3.