• ŽRK Split slavio u derbiju 2. lige

26. listopada 2014. u 23:00

ŽARK Split

ŽRK Split je odigrao veliku utakmicu. Deklasirao je i porazio direktne konkurente za plasman u viši rang natjecanja. Liga je tek počela, ali već sada je svima jasno da je Split ozbiljan kandidat za naslov. ŽRK Split - ŽRK Sinj 32:20

• POŠK razbijen i ponižen

25. listopada 2014. u 22:11

OVK Split

Poraz je dio sporta i svakako zbog toga ne treba stvarati veliku famu, ali i kada gubiš moraš izgubiti sa šta manjom razlikom i iz toga poraza moraš nešto i naučiti. Međutim ovakvi porazi se ponavljaju i to zabrinjava. VK Primorje - OVK POŠK 17:4

• Kragujevac igra bolji vaterpolo od Jadrana

25. listopada 2014. u 22:07

Stara je to vijest da Jadran jedva spaja kraj sa krajem. Naš največi vaterpolo klub je postao vreča za udaranje, a to svakako nije lijepo. Nije lijepo kada neko udara skoro pa stogodišnjaka. VK Jadran - VK Radnički Kon-tiki 4:15.

• U Ploče po pobjedu

25. listopada 2014. u 21:47

ŽRK Split 2010

ŽRK Split 2010 iz Ploća nosi pobjedu. U zanimljivoj utakmici naše rukometašice su bile za nijansu bolje od Dalmatinke i apsolutno zasluženo slavile. ŽRK Dalmatinka - ŽRK Split 2010 20:23

• Teška pobjeda u Zagrebu - Lerotić opet briljirao

25. listopada 2014. u 21:44

RK Nada

Splitska Nada se dobro namučila da pobijedi u Zagrebu. Opet je Lerotić bia ključna figura u splitskoj ekipi pa bi se moglo reći da Nada na krilima Lerotića i dalje dominira ligom. RK ZRS Smartson - RK Nada 17:28.

• Podijela bodova - Hajduk se vratio iz mrtvih

25. listopada 2014. u 21:19

Hajduk i Lokomotiva su podijelili bodove, ali bijeli svakako mogu biti zadovoljniji konačnim rezultatom. Naime Hajduk se vratio nakon 0:2, a mogao je i pobijediti. Šteta što vatromet golova nije imao tko gledati. HNK Hajduk - NK Lokomotiva 2:2

• Propuh u obrani i greške u napadu - Umag bolji

25. listopada 2014. u 21:16

RK Split

Split i dalje drži začelje premijerligaške tablice. U prvom poluvrijemenu su izgledali kao razbijena vojska, a u drugome nisu adekvatno ugrabili pruženu šansu da naprave priključak i možda iznenade. RK Split - RK Umag 24:29

• Rijeka pregažena - Kalamiza 4 gola

25. listopada 2014. u 17:48

ŽNK Split

Indisponirane riječanke nisu imale nikakvih izgleda protiv goropodnih spličanki. Golovi su padali kao na traci, a najviše se istaknula i najbolja igračica susreta Kalamiza koja je postigla čak 4 komada. ŽNK Split - ŽNK Rijeka Jack-pot 7:0

• Poznati suparnici Mornara BS u EUROCUPU

21. listopada 2014. u 21:21

VK Mornar

Splitski Mornar BS nakon dugo vremena izlazi na europsku scenu. Protivnici su Montpellier(FRA), Club Valletta (MLT), Primorac (MNE), Steaua (ROU). Prva dva prolaze dalje, a turnir se odigrava na Malti od 31.10-02.11.

• Puni plijen iz Koprivnice - Sušić za pobjedu

19. listopada 2014. u 23:25

Hajduk je odigrao ratničku utakmicu u Koprivnici. U prvom dijelu je bia bolji i tada je Sušić iz jednog odbijanca poentirao za vodstvo šta se na kraju pokazalo kao konačni rezultat utakmice. NK Slaven Belupo - HNK Hajduk 0:1

• Svi zadovoljni podjelom bodova

18. listopada 2014. u 21:51

U tvrdoj utakmici koja je opravdala epitet derbija Nacional i Split Tommy su odigrali neriješeno. Nacional je vodio 0:2, Split poravnao na 2:2, Novak odma poentirao za 2:3, a minutu prije kraja Fetič izjednačio. MNK Split Tommy - MNK Nacional 3:3

• Još jedan poraz na gostovanju

18. listopada 2014. u 21:46

RK Split

Rukometaši Splita i dalje neznaju za pobjedu na gostovanju. I dalje su isti problemi i dalje na put ne idu najbolji igrači. I tako rukometaši Splita pokazuju dva lica. Ono dobro domaće i ono loše gostujuće. RK Buzet - RK Split 29:22

• Pale u zadnjih 10 minuta - Zamet bolji

18. listopada 2014. u 19:55

Rukometašice su odigrale vrlo dobrih 50 minuta. Nosile se odlično sa ekipom Zameta. E da su bile kompletne i da su imale na raspolaganju M. Šimičić ko zna šta bi bilo. Ovako pale su u zadnjih 10 minuta. ŽRK Split 2010-ŽRK Zamet 23:28

• ŽRK Split i dalje na 100% - Zadar pregažen

18. listopada 2014. u 19:46

ŽARK Split

Rukometašice Splita igraju odlično. Visoke pobjede više nikoga ne iznenađuju. Ovoga puta je nastradao Zadar. Nastavi li se ovako grad Split bi lako mogao imati dvije ekipe u 1. ligi. ŽRK Zadar - ŽRK Split 14:26

• Nada pobijedila Mađare-Lerotić junak utakmice

18. listopada 2014. u 15:43

RK Nada

Vidjeli smo odličnu ragbi utakmicu. Nada je vodila, a Mađari su opasno prijetili. Pri rezultatu 31:27 za Nadu navijači su brojali sekunde do kraja, a onda se ukazao Lerotić kojji je solo akcijom potvrdio pobjedu. RK Nada-RK Magyarok 36:27