RSS

• Pobjeda - zadnja četvrtina putokaz za dalje

25. listopada 2014. u 18:54

KK Split

Teško je reći da su žuti pregazili Zabok. Iako na kraju rezultat sugerira sigurnu pobjedu to baš nije bilo tako. Tek u zadnjoj četvtini kada se digao nivo obrane je sve izgledalo puno bolje, a onda je krenuo i koš. KK Split - KK Zabok 78:64.

• Rijeka pregažena - Kalamiza 4 gola

25. listopada 2014. u 17:48

ŽNK Split

Indisponirane riječanke nisu imale nikakvih izgleda protiv goropodnih spličanki. Golovi su padali kao na traci, a najviše se istaknula i najbolja igračica susreta Kalamiza koja je postigla čak 4 komada. ŽNK Split - ŽNK Rijeka Jack-pot 7:0

• Poznati suparnici Mornara BS u EUROCUPU

21. listopada 2014. u 21:21

VK Mornar

Splitski Mornar BS nakon dugo vremena izlazi na europsku scenu. Protivnici su Montpellier(FRA), Club Valletta (MLT), Primorac (MNE), Steaua (ROU). Prva dva prolaze dalje, a turnir se odigrava na Malti od 31.10-02.11.

• Puni plijen iz Koprivnice - Sušić za pobjedu

19. listopada 2014. u 23:25

HNK Hajduk

Hajduk je odigrao ratničku utakmicu u Koprivnici. U prvom dijelu je bia bolji i tada je Sušić iz jednog odbijanca poentirao za vodstvo šta se na kraju pokazalo kao konačni rezultat utakmice. NK Slaven Belupo - HNK Hajduk 0:1

• Težak poraz u Trnskome - Mimica najbolji od žutih

19. listopada 2014. u 15:21

KK Split

Split i dalje ne zna za pobjedu u gostima. Zagreb je u svojoj dvorani zasluženo slavio. Spličani su se prije susreta pribojavali Vukovića, ali ih je dokrajčio Radić sa 26p. Mimica je jedini od žutih zadovoljio. KK Zagreb - KK Split 90:69

• Svi zadovoljni podjelom bodova

18. listopada 2014. u 21:51

MNK Split

U tvrdoj utakmici koja je opravdala epitet derbija Nacional i Split Tommy su odigrali neriješeno. Nacional je vodio 0:2, Split poravnao na 2:2, Novak odma poentirao za 2:3, a minutu prije kraja Fetič izjednačio. MNK Split Tommy - MNK Nacional 3:3

• Još jedan poraz na gostovanju

18. listopada 2014. u 21:46

RK Split

Rukometaši Splita i dalje neznaju za pobjedu na gostovanju. I dalje su isti problemi i dalje na put ne idu najbolji igrači. I tako rukometaši Splita pokazuju dva lica. Ono dobro domaće i ono loše gostujuće. RK Buzet - RK Split 29:22

• Pale u zadnjih 10 minuta - Zamet bolji

18. listopada 2014. u 19:55

ŽRK Split 2010

Rukometašice su odigrale vrlo dobrih 50 minuta. Nosile se odlično sa ekipom Zameta. E da su bile kompletne i da su imale na raspolaganju M. Šimičić ko zna šta bi bilo. Ovako pale su u zadnjih 10 minuta. ŽRK Split 2010-ŽRK Zamet 23:28

• ŽRK Split i dalje na 100% - Zadar pregažen

18. listopada 2014. u 19:46

ŽRK Split

Rukometašice Splita igraju odlično. Visoke pobjede više nikoga ne iznenađuju. Ovoga puta je nastradao Zadar. Nastavi li se ovako grad Split bi lako mogao imati dvije ekipe u 1. ligi. ŽRK Zadar - ŽRK Split 14:26

• Žute slavile u produžecima

18. listopada 2014. u 18:06

ŽKK Split

Velika borba i velika utakmica splitskih košarkašica. Utakmica je bila napeta i prava prvenstvena. Nekada favorizirana Pula ovoga puta je položila oružje. Produžetak je bia obojen u žuto. ŽKK Split - ŽKK Rockwool Pula 91:80

• Nada pobijedila Mađare-Lerotić junak utakmice

18. listopada 2014. u 15:43

RK Nada

Vidjeli smo odličnu ragbi utakmicu. Nada je vodila, a Mađari su opasno prijetili. Pri rezultatu 31:27 za Nadu navijači su brojali sekunde do kraja, a onda se ukazao Lerotić kojji je solo akcijom potvrdio pobjedu. RK Nada-RK Magyarok 36:27

• Pobjeda Mladosti - Jadran na 0:3

15. listopada 2014. u 23:26

VK Jadran

Jadranaši ipak nisu uspijeli iznenaditi u Zagrebu. I unatoč tome što nije bilo reprezentativnog vratara Pavića gol Mladosti nije bio ugrožen. Domači su zasluženo slavili. HAVK Mladost - VK Jadran 12:8

• U 1/4 utakmica završila - Prižmić 6 golova

15. listopada 2014. u 23:22

OVK POŠK

Nisu bog zna što imali za vidjeti ljubitelji vaterpola u ovoj utakmici. Već u prvom dijelu je bilo 7:1 za OVK POŠK. Kasnije je razlika samo rasla. Prvi strijelac utakmice je Prižmić sa 6 golova. OVK POŠK - AVK Branik 21:9

• Pao Primorac - Mornar BS do prve pobjede

15. listopada 2014. u 23:16

VK Mornar

Kotorani su platili buletu za prva dva poraza u regionalnoj ligi. Raspoloženi i raspucani mornarevci su izrešetali gol gostiju koji su i definitivno potopljeni u zadnjoj četvrtini. VK Mornar BS - VK Primorac 13:8

• Veliki povratak u drugom dijelu - utrpali 9 komada

12. listopada 2014. u 21:53

MNK Split

Igrači Split Tommya se iz utakmice u utakmicu poigravaju sa živcima svoga trenera Stankovića. I ovoga puta je bilo tako. Na poluvremenu 2:0 za domače, a onda Subotić i Fetič hat-trick i na kraju čista pobjeda. MNK Brod 035 - MNK Split Tommy 2:9