RSS

• Pobjeda uz puno muke

24. listopada 2015. u 8:46

MNK Split Tommy

Najbolje se okus poraza pere okusom pobjede. To su baš i napravili naši momci koji su u uzbudljivoj utakmici za jedan gol bili bolji od protivnika i tako uknjižili nova tri boda. MNK Square - MNK Split Tommy 1:2

• Prva pobjeda Splita - Elez uništila Zamet

18. listopada 2015. u 20:11

ŽRK Split

Splitske akademke su večeras ostvarile prvu prvoligašku pobjedu u ovoj sezoni. Nakon četiri poraza od kojih su neki bili posljedica neiskustva stigla je i velika pobjeda kontra Zameta. ŽARK Split - ŽRK Zamet 28:26

• Tri boda iz Koprivnice- strijelac Sušić

18. listopada 2015. u 15:53

HNK Hajduk

Bijeli su po običaju pobijedili Slavena i donili puni plijen iz Koprivnice-. Sušić je strijelac jedinog Hajdukovog gola koji je postignut nakon izvanredne akcije. Slaven Belupo -Hajduk 0:1

• Mornar BS pobjedio u zadnjim trenucima utakmice

18. listopada 2015. u 13:44

VK Mornar-Brodospas

Mornar BS je pobjedio Jadrana na samom kraju utakmice. Utakmice koja je bila odlična za gledatelje, ali sigurno ne i za igrače i trenere obje ekipe. Sudački dvojac je podjelio čak 42 isključenja u relativno mirnoj utakmici. Mornar BS-Jadran 11:10

• Szeged pobjedio-Jadran propustio 1. meč loptu

17. listopada 2015. u 21:54

VK Jadran

Jadranaši su propustili prvu meč loptu. Nisu uspijeli parirati raspoloženim mađarima koji su večeras bili puno bolja ekipa. Stvari su se sada dodatno zakomplicirale jer sve 4 ekipe i dalje imaju šansu za prolaz. Jadran - Szeged 9:14

• NADA I DALJE NA 100%

17. listopada 2015. u 21:47

RK Nada

Desetkovana Nada je uspijela preskočiti još jednu prepreku pobjedivši iznimno motiviranog protivnika. Ovom pobjedom Nada je na čelu prvenstvene tablice, a sljedeće kolo gostuje u Zagrebu. Nada - Makarska rivijera 29:13

• Pao je i Osijek-treča pobjeda u nizu

17. listopada 2015. u 20:41

KK Split

Dugo su se žuti mučili da dođu do treče pobjede u nizu. Osijek je u prvom poluvrimenui stvarao velike probleme žutima. A onda je stvari u svoje ruke preuzeo Subotić koji je rješio pitanje pobjednika KK Split-KK VROS Osijek 69:61

• Mornar i Canottieri - svakome po bod

17. listopada 2015. u 20:20

Mornarevci su se u zadnje dvije minute spasili sigurnog poraza. Golovima stigli su minus dva.VK Mornar BS - VK Circolo Canottieri 7:7

• Jadran remizirao sa Canottieriem

16. listopada 2015. u 22:15

VK Jadran

Jadranaši su prošli put od poraza do šanse za pobjedu, a na kraju remi. Ovo je bila večer Luke Vukića koji je sa 4 gola rasturao.Pogodija je za 8:7, a na kraju je greda zaustavila šut Franičevića za pobjedu.VK Jadran-VK Circolo Canottieri 8:8

• Mornar preskočio prvu stepenicu

16. listopada 2015. u 20:39

Pali su uporni Mađari koji su se neprestano vračali u ovu utakmicu. Vodili su mornarevci i po tri gola razlike, a na kraju minimalno slavili. Ovo je bila večer u kojoj je briljirao Čagalj sa 3 postignuta gola. VK Mornar BS-VK Szeged 12:11

• Split Tommy-Nacional 2:5

16. listopada 2015. u 20:36

Dva gola Matoševiča u samo jednoj minuti za Nacional. Golovi Jelovčića i Sutona za egal. Jelovčić falija penal za vodstvo. Nacional preko Grbeše za 2:3. Igrač golman se nije isplatia, Nacional uvalija još 2 komada.MNK Split Tommy - MNK Nacional 2:5

• Sportski vikend u Splitu

15. listopada 2015. u 16:25

Pred nama je ludi vikend. Tri dana Eurocupa u vaterpolu gdje Jadran i Mornar traže prolaz. Split Tommy derbi protiv Nacionala, Jugoplastika koja protiv Osijeka lovi 3. pobjedu. Hajduk u Koprivnici želi nastaviti pobjednički niz.

• 10 minuta apsolutnog ludila Splita 2010

13. listopada 2015. u 20:03

ŽRK Split 2010

Split 2010 je na vrhu tablice. Prvi put u povijesti HRL da splitski rukomet gleda sa vrha na sve druge suparnike. Pobjeda je izborena u zadnjih 10 minuta utakmice apsolutnim ludilom na terenu i tribinama. ŽRK Split 2010-ŽRK Umag 29:28

• Karlovac prvak - Smith Grand slam vrijedan titule

12. listopada 2015. u 16:28

BK Nada SSM

Karlovačka Olimpija 83 je u sedmoj utakmici finala pobijedila Nadu SSM i osvojila naslov prvaka Hrvatske. Ključan trenutak utakmice se odigrao u 5. izmjeni kada je Phillip Smith udario Grand slam za 5:0. BK Olimpija 83 - BK Nada SSM 7:3

• Baseball - odgođeno radi kiše

11. listopada 2015. u 10:11

BK Nada SSM

Današnja utakmica finala u Karlovcu je odgođena radi kiše. Užasni vremenski uvjeti su tako sedmu utakmicu serije prolongirali za ponedjeljak u 14,00 sati kada se predviđa da će kiša napokon prestati.