• Šest-arda na Poljudu

22. veljače 2020. u 18:04

Hajduk je Goricu sa Poljuda ispratio sa šest komada u njihovoj mreži. Visoki presing je urodio plodom kod prva dva gola, treći je bio izrađen, a ostalo trpanje gola ošamučenog protivnika. HNK Hajduk -NK Gorica 6:0

• Prolaz u polufinale kupa

19. veljače 2020. u 22:42

OK Split

Odbojkaši Splita su apsolutni hit. Još jednom su srušili Rijeku i izborili prolaz u polufinale kupa Hrvatske. Ovo je već 11 pobjeda za redom. OK Split - MOK Rijeka 3:1

• Deklasirale Murvicu

16. veljače 2020. u 8:45

ŽRK Split 2010

Pobjeda protiv Murvice i to visoka odvela je naše rukometašice prema sredini prvenstvene tablice. Doduše ne radi se o konfornoj zoni jer je zona ispadanja samo 4 boda ispod. ŽRK Split 2010-ŽRK Murvica 35:22

• Deseta u nizu Splita

16. veljače 2020. u 8:41

OK Split

Sa gostovanja u Rovinju splitski odbojkaši donose desetu pobjedu u nizu. Prvi set je pripao domačinima dok je sve ostalo pripalo nama. OK Rovinj-OK Split 1:3

• Krstanović srušio Hajduka

15. veljače 2020. u 20:27

Krstanović taj krvnik Hajduka je još jednom po ko zna koji puta srušio Hajduka. Vodili su bijeli, igrali sa igračem manje, imali dva mrtvaca kod 1:1, a onda Krstanović. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 2:1

• Branko Laura dao Splitu nadu

14. veljače 2020. u 20:13

Branko Laura je svoj prvijenac na klupi Splita obilježio pobjedom uz neviđenu dramu i emocije koje su vibrirale od parketa do tribina i tako u krug. Od vodstva do minusa i konačne pobjede. MNK Split-AFCU 3:2

• Važna pobjeda u Umagu

9. veljače 2020. u 19:33

Split 2010 je ostvario važnu pobjedu na gostovanju u Umagu čime je pobjegao iz opasne zone. Naše cure su vodile cijelu utakmicu, a pobjedu su potvrdile u zadnjih 12 minuta kada su otišle na nedostižnu prednost. ŽRK Umag-ŽRK Split 2010 26:30

• Jadran (HN) bolji od Jadrana

9. veljače 2020. u 6:48

Jadran je opet pobijedio Jadrana. Ovoga puta je naš Jadran pružio bolji otpor,ali to ništa ne mijenja na stvari. Gubili smo četiri razlike, dvije minute prije kraja vratili se u egal i izgubili. VK Jadran Carine - VK Jadran 12:10

• Idemo dalje

8. veljače 2020. u 22:18

OK Split

Laganica na splitskom Poljudu u režiji naših odbojkaša koji bilježe još jednu prvenstvenu pobjedu. Devetu u nizu, a do kraja prvog dijela ostale su još samo tri za odraditi. Rovinj, Trnje i Varaždin. OK Split-MOK Marsonija 3:0

• Pobjeda uz ružan kraj

8. veljače 2020. u 19:59

Pobjedi se nikada ne gleda u zube, ali treba konstatirati da je ova bila i teška a na kraju i ružna. Lokomotivu su milimetri dijelili od penala i remija u ovoj utakmici. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 1:0

• Solidan otpor

5. veljače 2020. u 21:54

Solidan otpor favoriziranom domaćinu i ništa više od toga. Domaćin je ipak bio prejak za naše momke koji će priliku za bodove vrebati na nekoj drugoj utakmici. Zodiac CNAB - VK Jadran 16:12

• Bodovi spasa

2. veljače 2020. u 19:26

Split 2010 je u dramatičnoj završnici pobijedio Zrinjski. Naše cure su cijelu utakmicu vodile, ponekad i sa nekoliko golova razlike, a na kraju su minimalno slavile. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinjski 27:26

• Hajduk slavio u VAR-aždinu

2. veljače 2020. u 17:00

Dolazak VAR-a je Hajduku donio puno toga dobroga. U ovoj utakmici čak tri penala koje sudac Pejin nije sam vidio. Jedan smo falili, a dva pogodili uz gol Jradia iz igre. NK Varaždin-HNK Hajduk 0:3

• Splitu pobjeda u pet setova

2. veljače 2020. u 14:52

OK Split

Split nastavlja svoj pobjednički niz. Na gostovanju u Zadru smo mimo svih očekivanja odigrali pet setova, Nakon što smo uzeli prvi set, domačini preokreču i uzimaju sljedeća dva. Četvrti i peti uzimamo mi za nova dva boda. OK Zadar-OK Split 2:3

• Smodlaka startao sa pobjedom

31. siječnja 2020. u 21:26

Smodlaka je svoj povratak na klupu Jadrana začinio pobjedom u Beogradu. Jadran je praktički sve rješio u prvih 8 minuta kada je poveo 1:5, a do kraja je to samo bilo odrađivanje posla. VK Crvena Zvezda-VK Jadran 9:13