• Hajduk bez šansi do poraza

23. listopada 2023. u 0:45

Hajduk je bez šansi i bez udarca u okvir upisao još jedan poraz u prvenstvu. Loša predstava je popračena zazivanjem Lekina odlaska sa klupe. Osijek je došao po bod, a uzeo je sve. Hajduk-Osijek 0:2

• Prvi odbojkaški bodovi sezone

21. listopada 2023. u 22:34

Splitske odbojkašice su zaslužne za prve bodove sezone. U ZG je poražen Don Bosco 2:3, Brda su u Vukovaru pala sa 3:1, dok su odbojkaši Splita pometeni od favorita Murse Osijek sa 0:3 na Poljudu.

• Visoka pobjeda Splita

21. listopada 2023. u 20:22

Visoka pobjeda Splita u utakmici sa dva lica. Prvo poluvrijeme tvrdo, teško sa puno grešaka i 3:2 za nas. Drugo poluvrijeme rapsodija u bijelom i 8 golova u mreži gostiju. Split-Novi Marof 11:2

• Poraz Jadrana u LP

18. listopada 2023. u 23:04

Jadran je izgubio u Budimpešti sa dva razlike, ali kad se sve zbroji moglo je biti i gore. Mađari su u jednom trenutku imali 5 golova prednosti. Može li se ovaj minus nadoknaditi na Poljudu? Ferencvaros-Jadran 13:11

• Prvo kolo zatvorile pobjedom

18. listopada 2023. u 18:17

ŽRK Split 2010

Zaostalo prvo kolo su naše rukometašice zatvorile pobjedom. Sasvim zasluženom jer su riječke rukometašice cijelu utakmicu bile u zaostatku, ako se ne računa početno minimalno vodstvo. Split 2010-Zamet 29:26

• Naš Jadran svladao imenjaka iz HN

16. listopada 2023. u 15:44

Naš Jadran je upisao i drugu pobjedu protiv imenjaka iz HN. Druga je ovo pobjeda nad njima u tjedan dana. Niti ovoga puta nije nedostajalo dobrog vaterpola i neizvjesnosti. Jadran-Jadran HN 15:14

• Splitu prva pobjeda

15. listopada 2023. u 18:17

Split je ostvario prvu pobjedu u novoj sezoni. Nakon dva poraza protiv nominalno lošijih protivnika na Gripama je savladan jedan od favorita Šibenik. Split je cijelu utakmicu vodio, a Šibenik stizao. Split-Šibenik 1983 5:3

• Odbojkaši u ništa

14. listopada 2023. u 21:01

Sva tri splitska odbojkaška kluba su danas upisali poraze. Ovo je već treće kolo i nije osvojen niti onaj jedan utješan bod. Danas su i Brda i Split ispraćeni sa 0:3 u korist gostujućih ekipa.

• Spličanke uzele tri boda u ZG

14. listopada 2023. u 17:42

ŽNK Split

Crvene su u ZG u derbiju kola uzele sva tri boda čime su se opet vratile u igru. Zanimljivost ove utakmice leži u tome da je oba gola za Split postigla Bukovec koja je prvo poluvrijeme branila. Agram-Split 1:2

• Mornar pružio dobar otpor

14. listopada 2023. u 17:13

VK Mornar

Mornar je pružio dobar otpor favoriziranom protivniku. Nakon lošeg ulaza u utakmicu Mornari su se trgnuli pa su na kraju ostali na solidnih -4.
    Jug AO-Mornar 13:9

• Fatović presudio Jugu

13. listopada 2023. u 21:53

Jadranaši uzdignutim rukama odlaze iz Gruža. U odličnoj utakmici u kojoj je svaka ekipa imala svoje serije, na kraju je ipak slavio Jadran golom Fatovića uz zvuk sirene. Jug AO-Jadran 11:12

• Osijek slavio u derbiju

9. listopada 2023. u 20:57

ŽNK Split

Osijek je slavio u derbiju u Splitu čime je napravio veliki korak ka obrani naslova prvaka Hrvatske. Crvene su dale sve od sebe, imale svoje prilike koje nisu iskoristile i na kraju minimalno izgubile. Split-Osijek 0:1

• Hajdučice uzele bod

9. listopada 2023. u 17:03

ŽNK Hajduk

Hajdučice su u Sesvetama uzele bod pred sam kraj utakmice. Dinamo je dva puta vodio, a Hajduk se vraćao. Opet je briljirala Grebenar koja je upisala gol i asistenciju. Dinamo-Hajduk 2:2

• Naš Jadran bolji u Trebinju

7. listopada 2023. u 21:08

Naš Jadran je u Trebinju pobjedio Novljanskog imenjaka. Tvrda utakmica je rješena 4 minute prije kraja golom Bukića sa igračem više. Druga pobjeda u dva kola za 100% niz. Jadran (HN)-Jadran 10:11

• Rijeka izbila na vrh tablice

7. listopada 2023. u 20:35

Rijeka je golom iz penala došla do pobjede i prvog mjesta. Hajduk više nije lider prvenstva, a napadačkoj krizi se ne nazire kraj. Dojam je da bijeli nebi u ovoj utakmici dali gol do sutra. Rijeka-Hajduk 1:0