• Pomelo

8. ožujka 2020. u 19:24

Rijeka je pomela Hajduka na Rujevici. Samo tri udarca u okvir nasuprot dva gola Rijeke i još gomile prilika, vratnica, greda. Rijeka nas je preskočila na tablici i sada smo mi ti koji hvatamo zaostatak i LP. HNK Rijeka-HNK Hajduk 2:0

• Mornar ostaje u eliti

7. ožujka 2020. u 21:01

VK Mornar

Mornar je pobjedio u najvažnijoj utakmici sezone čime je osigurao ostanak među elitom i sljedeće sezone. VK Mornar-VK Šabac 14:7

• Proveli se ko bosi po trnju

7. ožujka 2020. u 18:23

OK Split

Odbojkaši Splita i dalje ruše sve pred sobom. Trnje je kako stvari stoje postala rado viđena mušterija. Još jedna okrugla pobjeda naših momaka. OK Split-OK Medicinar Trnje 3:0

• Nada slavila u Sinju

7. ožujka 2020. u 17:22

RK Nada

Ragbijaši Nade su u derbiju 3.kola RRC lige slavili protiv solidne Ljubljane. Gosti su neumorno pokušavali ovu utakmicu napraviti neizvjesnom ali nisu mogli ništa protiv raspoloženih Splićana. RK Nada-RK Ljubljana 48:17

• Crnica zavila Split u crno

6. ožujka 2020. u 21:18

Crnica je odnijela pobjedu nad Splitom i zavila ga u crno. Tri kola prije kraja sve je manje nade da će Split izbjeći drugu ligu. I u ovoj utakmici smo bili dobri, ali još jednom nam je sreća okrenula leđa. MNK Crnica-MNK Split 5:4

• Dinamo slavio na Poljudu

4. ožujka 2020. u 21:00

Dinamo je pobjedio Hajduka na Poljudu. Prvi puta ove sezone. Put u poraz je trasirao Ismajli sa dva nepotrebna starta za žute kartone što je za ovakvoga Hajduka bilo nenadoknadiv hendikep. HNK Hajduk-GNK Dinamo 0:2

• Preporođeni Jadran

3. ožujka 2020. u 21:40

Preporođeni Jadran igra sjajno. Velika pobjeda i sedmi bod u LP. Szolnoki je bodove uknjižio samo u mislima, a nakon ovoga im slijedi velika borba za F8. VK Jadran- Szolnoki Dozsa 13:9

• Samo bod u drami na Gripama

1. ožujka 2020. u 21:32

Split je remizirao u utakmici u kojoj je trebao pobjedu. Imali smo 2:0 i promašili smo dvije akumulacije. Nakon toga otišli u ponor od 2:5 da bi na kraju izborili remi. Od zone opstanka smo daleko, a samo su 4 kola do kraja. MNK Split-MNK Square 5:5

• Plus 10 Splita 2010

1. ožujka 2020. u 19:08

ŽRK Split 2010

Split 2010 je lakočom prošao preko Virovitice. Utakmica je bila jednosmjerna i već u prvome poluvremenu se znalo da je pitanje pobjednika rješeno. ŽRK Split 2010-ŽRK 1234 Virovitica 37:27

• Savršen kraj

29. veljače 2020. u 23:11

OK Split

Prvi dio natjecanja i odbojkaška bajka završava sa pobjedom u petom setu. Split dakle i dalje pobjeđuje i u drugi dio natjecanja ide sa maksimalnim prijenosom bodova i šansom da u doigravanje uđe sa petog mjesta. OK Kitro Varaždin-OK Split 2:3

• Jadran još jednom bolji od Juga

29. veljače 2020. u 22:40

Jadran već drugi puta ove sezone pobjeđuje Juga. Istina obje pobjede su u natjecateljskom smislu nebitne, ali dobro je znati da ih možemo pobjeđivati. Prvo poluvrijeme u egalu i bolji Jadran u drugom. VK Jadran- VK Jug AO 9:7

• U Osijeku bez golova

29. veljače 2020. u 17:54

Hajduk je odigrao bez golova u Osijeku protiv poprilično jalovog domaćina. Bijeli su imali svoje prilike, ali Jairo u prvom i Caktaš u drugom dijelu nisu bili precizni. NK Osijek-HNK Hajduk 0:0

• Vračale se iz mrtvih i izgubile

23. veljače 2020. u 21:24

Rukometašice su poražene u Dugom selu, ali treba im odati priznanje za veliki povratak u utakmicu. Minus 6 su u deset minuta vratile na nulu, pucale za pobjedu i na kraju izgubile golom Bebek. ŽRK Dugo selo 55-ŽRK Split 2010 21:20

• Veliki promašaj u Sesvetama

22. veljače 2020. u 23:07

Malonogometaši Splita su promašili prvu meč loptu. Uspinjača je na kraju slavila u derbiju začelja, a mi smo vodili dva puta sa dva gola razlike. I dalje smo zadnji, a u igri je još 15 bodova. MNK Uspinjča Gimka-MNK Split 4:3

• Puno smo jaki

22. veljače 2020. u 18:27

OK Split

Velika utakmica i još jedna čista pobjeda splitskih odbojkaška. Odlična odbojka, sva tri seta tijesno dobivena i veliko slavlje za 12. pobjedu u nizu. OK Split-OK Medicinar Trnje 3:0