RSS

• Jadran u polufinalu

27. lipnja 2020. u 22:28

VK Jadran

Jadran je potvrdio svoju pobjedu iz Rijeke i izborio polufinale sa zagrebačkom Mladosti. VK Jadran-VK Primorje 14:10

• Karlovac dominantan

27. lipnja 2020. u 19:41

BK Nada SM

Karlovčani su dominantno odradili prvi susret na Starom placu. Utakmica je završena u 7. izmjena uz dva home runa gostujućeg sastava. BK Nada-BK Olimpija 83 11:1

• Hajduk pobjedio i izbio na drugo mjesto

26. lipnja 2020. u 23:27

HNK Hajduk

Hajduk je nakon dva poraza uspio pobijediti i skočiti na 2.mjesto prvenstvene tablice. Ni ovoga puta nije bilo lako. Caktaš za vodstvo iz penala, izjednačenje Slavena, Edouk za novo vodstvo i promašeni penal gostiju. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 2:1

• Mornar na -9

25. lipnja 2020. u 9:37

VK Mornar

Mornar je u Šibeniku torpedieran i nema nikakve nade da bi u uzvratu mogli popraviti stanje. VK Solaris-VK Mornar 14:5

• Jadran osigurao polufinale

25. lipnja 2020. u 9:34

VK Jadran

Jadran se iz Rijeke vraća sa dovoljnom zalihom golova tako da bi uzvrat trebao biti puka formalnost. Jadran je polufinalista to već sada možemo reći. VK Primorje-VK Jadran 9:13

• U srijedu počinje PH u vaterpolu

23. lipnja 2020. u 15:27

U srijedu počinje PH u vaterpolu. Natjecanje starta četvrtfinalnim dvobojima u kojima se igra ko bolji iz 2 utakmice. Jadran ide u Rijeku, Mornar u Šibenik, a POŠK u Zagreb. Jadran i Mornar u subotu igraju uzvrat u Splitu, a POŠK obje u Zagrebu.

• Hajduk ponižen u Kranjčevićevoj

21. lipnja 2020. u 23:02

HNK Hajduk

Hajduk je od večeras peti na tablici. Grozan i bolan poraz u Kranjčevićevoj. Hajduk je imao 2:0 i na kraju je poražen. Lokomotiva je moramo priznati bolja. NK Lokomotiva -HNK Hajduk 3:2

• Split je još živ-Marinović hat-trick

21. lipnja 2020. u 20:31

MNK Split

Split je još živ dva kola prije kraja prvenstva. Srušen je lider sa 5 komada u mreži. Marinović je povratak na parkete proslavio hat-trickom, a Zeljković je postigao svoj prvijenac u najvišem rangu natjecanja. MNK Split-MNK Olmissum 5:0

• Pezelj i Dujmović hat-trick

21. lipnja 2020. u 15:16

ŽNK Split

Split lagano brodi prema završnom obračunu sa Osijekom koji će odlučiti prvaka Hrvatske. naše djevojke su danas bile iznimno golgeterski raspoložene. Pezelj i dujmović su postigle hat-trick. ŽNK Split - ŽNK Neretva 13:0

• Nije sramota izgubiti od boljega

16. lipnja 2020. u 20:53

HNK Hajduk

Devet od tri ostao je samo pusti san za Hajduka. Još jednom nismo vidjeli ništa od Hajduka. Varaždin je zaslužio pobjedu zbog bolje igre u prvom poluvremenu, a Tudorovim lutanjima izgleda nema kraja. HNK Hajduk-NK Varaždin 2:3

• Pezelj i Medić za nova tri boda

14. lipnja 2020. u 21:29

ŽNK Split

Crvene su uzele tri boda u nastavku prvenstva i dalje drže korak sa vodećim Osijekom. Pezelj je načela mrežu domačih u prvome poluvremenu dok je pobjedu potvrdila Medić u drugome. ŽNK Katarina Zrinski-ŽNK Split 0:2

• Zagreb se prošetao do pobjede

14. lipnja 2020. u 14:37

BK Nada SM

Bejzbolaši Zagreba su se u drugoj utakmici prošetali do pobjede. Na početku su iskoristili loše bacanje Ćurkovića , poveli sa 6:0 i mirno utakmicu priveli kraju. BK Nada SM- BK Zagreb 1:14

• Bejzbol se vratio pobjedom Nade SM

13. lipnja 2020. u 19:45

BK Nada SM

Bejzbol se vratio pobjedom Nade SM. Spličanima su trebale dvije jake izmjene za prvu pobjedu u Prvenstvu Hrvatske. BK Nada SM - BK Zagreb 14:10

• Duka poklonio pobjedu Hajduku

11. lipnja 2020. u 22:59

HNK Hajduk

Tudora i dalje prati sreća. U još jednoj blijedoj partiji Hajduk je nakon greške Duke došao do pobjede. Spretni i sretni strijelac je bio Caktaš. NK Istra 1961- HNK Hajduk 0:1

• SPLIT U ABA LIGI

6. lipnja 2020. u 9:19

KK Split

Split je od sljedeće sezone ABA ligaš. Nakon sezone 2012. kada nas je nosio Nikola Vujčić, Split se opet vrača na veliku scenu. Gripe će opet imati prilike gledati najbolje klubove regije i sanjati bolja vremena.