• Šibenik nedorastao protivnik

26. ožujka 2013. u 17:19

Šibenik se i ovoga puta pokazao kao nedorastao protivnik. U utakmici koja je više nalikovala jačem trenigu, Jadran je iskoristio sve slabosti objektivno lošijih gostiju i uvjerljivo slavio. VK Jadran - VK Šibenik 15:5

• Mornar pametno izgubio

26. ožujka 2013. u 17:16

VK Mornar

Mornarevci su u Budvu krenuli po bod. Do sredine treče četvrtine sve je upućivalo na to da će svoj cilj ostvariti. A onda je stigla vijest o porazu POŠK-a. U igru su stavljeni mlađi i poraz je bio neminovan. VK Budva M;tel - VK Mornar BS 12:4.

• Crveni pregaženi

26. ožujka 2013. u 17:07

RK Split

Rukometaši Splita su još jednom pregaženi na gripama. Vidovec Bios je bio prevelik zalogaj. RK Split - RK Vidovec - Bios 23:38

• Poraz koji može kompromitirati sezonu

26. ožujka 2013. u 16:55

OVK Split

POŠK je doživio hladan tuš. Moglo bi se reći u najgorem trenutku. Pobjeda je bila potrebna kako bi se osigurao mir prije zadnje utakmice kontra Mornara BS. Međutim izostala je i pobjeda i igra. OVK POŠK - VK Jadran HN 7:13

• Ni u Vežici nisu imali sreće

17. ožujka 2013. u 0:58

OK Split

Odbojkaši Splita su u Vežici glatko poraženi. Samo prvi set je bio neizvjestan, a kasnije su kola krenula nizbrdo ili moglo bi se reći uobičajenim putem. MOK Gornja Vežica - OK Split 3:0.

• Sumrak malog baluna u Splitu

16. ožujka 2013. u 23:53

Malonogometaši Splita nisu uspjeli pobijediti ekipu Mejaša u utakmici koja je za obje ekipe bila utakmica istine. Nakon trećeg remija u nizu istina je da će Split teško sačuvati prvoligaški status. MNK Split Tommy - MNK Mejaši klesarstvo Dicmo 4:4.

• POŠK poražen kod Mladosti

16. ožujka 2013. u 23:28

OVK Split

POŠK je poražen u Zagrebu.Stvari se dodatno kompliciraju kada se zna da im za vratom puše Mornar BS. Postoji šansa da bi utakmica između te dvije ekipe u zadnjem kolu mogla odlučivati o poretku u hrvatskom prvenstvu. HAVK Mladost - OVK POŠK 14:9.

• Mornar BS lako kroz Šibenik

16. ožujka 2013. u 23:21

VK Mornar

Šibenik je još jednom bio dobitna kombinacija za vaterpoliste Mornara. Sa ovom pobjedom Mornar hvata zalet za završnicu lige u kojoj se nadaju preskočiti POŠK-a. VK Šibenik - VK Mornar BS 8:16

• Jadranaši nadvisili Triglav

16. ožujka 2013. u 23:18

Družina Mice Zajmovića i dalje pobjeđuje. Iako im prije sezone nisu davali velike šanse old timeri sa primjesom mladosti su mnogima zagorčali sezonu. VK jadran - VK Triglav 13:9

• Još jedna blamaža u gostima

16. ožujka 2013. u 23:09

RK Split

Crveni su opet pregaženi na gostovanju. U gradu na četiri rijeke igrao je samo domaćin. Splitska ekspedicija je zaustavljena na 21 postignutom pogotku, ali je primila kudikamo više. RK Karlovac - RK Split 39:21.

• Pobjeda na startu

16. ožujka 2013. u 20:12

ŽRK Split 2010

Odličnom predstavom rukometašice Splita 2010 su otvorile natjecanje u Ligi za poredak. U napetoj utakmici u kojoj se moglo uživati u dobrom rukometu naše cure su bile bolje za gol. ŽRK Split 2010 - ŽRK Zamet 25:24.

• Jadran izgubio u Kotoru

13. ožujka 2013. u 23:44

Jadranaši su nakon solidnog prvog poluvrimena kada su imali neriješeno izgubili koncepciju u igri. Uvukla se nekakva nervoza koja je rezultirala početničkim greškama. Ekipa Primorca je to spremno dočekala i poentirala. VK Primorac - VK Jadran 10:8

• Brutalan poraz POŠK-a

13. ožujka 2013. u 23:29

OVK Split

Jug je definitivno pregazio POŠK-a. Brutalna je istina da u našem vaterpolu postoje samo dva jaka kluba. Na žalost među ta da nije niti jedan splitski klub. Međtim to ne smije biti opravdanje za ovako težak poraz. OVK POŠK - VK Jug CO 4:19

• Mornar odličan pet

13. ožujka 2013. u 8:24

VK Mornar

Mornar je napokon odigrao dobru utakmicu. Reklo bi se odličnu. Buletu je platila ekipa Jadrana iz Herceg Novog. Mornar je već u prvom poluvrimenu rješija pitanje pobjednika kada je imao + 5. VK Mornar BS - VK Jadran (HN) 9:7

• Još jedan dramatični remi Splita

11. ožujka 2013. u 23:50

Split Tommy je i na gostovanju u Zadru upisao remi. U situaciji kada su nadsušno potrebne pobjede i bodovi koji garantiraju opstanak ovaj remi je bolan iako je realiziran 7 sekunda prije kraja. MNK Murter- MNK Split Tommy 5:5.