RSS

• Prvi poraz Nade SSM u novoj sezoni

21. listopada 2012. u 14:00

BK Nada SM

Prvak Hrvatske Nada SSM nije bio na svom nivou u Karlovcu, te je upisan prvi poraz u novoj sezoni. Olimpija - Nada SSM 5:2

• Sami sebe pokopali

20. listopada 2012. u 13:00

MNK Split

Igrači Splita su poraženi od Alumnusa. Konačni rezultat govori u prilog tome da se radi o glatkoj pobjedi domaćina. Međutim nećemo ništa falit ako konstatiramo kako je Split sam sebe pokopao. Alumnus - Split Brodosplit Inženjering 9:3

• Split 2010 podijelio bodove sa Kokom

18. listopada 2012. u 12:05

ŽRK Split 2010

Rukometašice Splita 2010 su dobivenu partiju prosule u 12 minuta. Na kraju su spašavale bod. Split 2010 - Koka 22:22

• Split 2010 poražen od Zameta

16. listopada 2012. u 19:00

Zamet je pobjedio ekipu Splita 2010 koja je pravi otpor pružila tek u prvom poluvremenu. Drugo poluvrime je u potpunosti pripalo domaćoj ekipi koja je malo pomalo povećavala prednost do kraja utakmice. Zamet - Split 2010 27:19

• Agram pobjedio Marjanke

15. listopada 2012. u 16:10

ŽNK Hajduk

Nogometašice Agrama su teže od očekivanja pobijedile Marjanke. Naše djevojke predvođene Betom Balić su pred sam kraj utakmice imale veliku šansu za remi. Nakon toga su primile gol i sve je bilo završeno. ŽNK Marjan - ŽNK Agram 1:3

• Nastavlja se pobjednički niz Nade

15. listopada 2012. u 16:00

RK Nada

Splitska Nada je na gostovanju u Sinju upisala još jednu pobjedu. Trenutno su prvi na tablici ne znaju za poraz. RK Sinj - RK Nada 13:26

• I treći poraz u Ligi prvaka

14. listopada 2012. u 13:25

MNK Split

Malonogometaši Splita su poraženi i u zadnjem susretu Elitne skupine Lige prvaka u slovenskoj Litiji. Ovim porazom su zauzeli posljednje mjesto na tablici. Na FF se plasirala Barcelona koja je ostvarila sve tri pobjede. Split - Araz 1:5

• Potonuli u Bokokotorskom zaljevu

14. listopada 2012. u 13:22

OVK Split

POŠK je prekinuo pobjednički niz u Kotoru. Nakon izvrsne prve četvrtine uslijedio je neočekivani pad u igri koji je do kraja rezultirao porazom. Imao je Prižmić šansu iz peterca kada se lomila utakmica ali je promašio. Primorac - POŠK 6:8

• Porazom na začelje tablice

14. listopada 2012. u 13:08

OK Split

Splitski odbojkaši još uvik ne znaju za pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu. Čvrsto su zabetonirani na dno tablice sa nula bodova. Split - Daruvar 0:3.

• Mornar BS bolji od Jadrana

14. listopada 2012. u 13:05

U splitskom derbiju bolji i konkretniji su bili vaterpolisti Mornara. Jadran se cilu utakmicu vraćao, ali nije bilo snage za konačan preokret. Ovo je Mornaru druga pobjeda za redom dok Jadran još ne zna za pobjedu. Jadran - Mornar BS 9:10

• Split ostao na samo jednoj pobjedi

14. listopada 2012. u 13:00

RK Split

Rukometaši Splita su opet izgubili. Trenutno su predzadnji na prvenstvenoj tablici. I u ovoj utakmici su pokazali da u njihovoj igri ima i previše nedostataka. Podatak da su samo jednom imali izjednačenje dovoljno govori. Spačva - Split 38:33

• Bejzbolaši upisali i drugu pobjedu

13. listopada 2012. u 19:30

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SSM su ostvarili i drugu pobjedu u novoj sezoni. Star plac je bio koban za igrače Novog Zagreba. Nada SSM - Novi Zagreb 11:0

• Litija puna dinamita

12. listopada 2012. u 12:40

MNK Split

Niti u drugom susretu malonogometaši Splita nisu bolje prošli. Jedini gol koji su postigli na utakmici je autogol Begića. Nasuprot tome splitski vratar je deset puta mora po balun u svoju mrežu. FC Litija - MNK Split 10:1

• Prva pobjeda Mornara

10. listopada 2012. u 23:25

VK Mornar

Mornar Brodospas je na bazenima splitskog Poljuda ostvario svoju prvu pobjedu u Jadranskoj ligi za bijeg sa dna tablice. Mornar BS - Triglav 13:9

• Jadran izgubio u Herceg Novom

10. listopada 2012. u 23:20

VK Jadran

Ekipa sa Zvončaca i dalje ne zna za pobjedu. Niti ima igre niti ima ikakvih naznaka da bi stvari mogle krenuti na bolje. Jadran HN - Jadran 11:8