RSS

• Jadran uvjerljiv protiv POŠK-a

27. studenog 2020. u 13:44

VK Jadran

Jadran je visokom pobjedom, a POŠK visokim porazom otvorio polufinalni turnir kupa u Zagrebu. VK Jadra-OVK POŠK 17:2

• Do daljnjega samo najviši rang natjecanja

27. studenog 2020. u 10:20

Stožer je donio novi set mjera kojima se definira da do 21.12. 2020. pravo treniranja i nastupa imaju samo seniori u najvišem rangu natjecanja.

• Sedam golova u trećoj četvrtini i pobjeda

26. studenog 2020. u 8:25

VK Jadran

Jadranaši su upisali još jednu očekivanu pobjedu u Prvenstvu Hrvatske. Opet je treća četvrtina bila prekretnica u utakmici. Krenulo je golom Milardovića i završilo golom Milardovića za 7 golova u mreži Riječana. VK Primorje-VK Jadran 5:12,

• Caktaš vrijedan tri boda

24. studenog 2020. u 18:53

HNK Hajduk

Bijeli su upisali i drugu pobjedu u seriji gostovanja po bespućima sjeverne Hrvatske. Bilo je teško protiv motivirane filijale, ali kad zapinje tu je uvijek Caktaš koji je postigao oba gola. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 1:2

• Sunčani ugašeni u drugoj četvrtini

22. studenog 2020. u 19:42

VK Jadran

Jadranaši su upisali uvjerljivu pobjedu protiv Solarisa. Sunčani su nakon dobrog starta i vodstva od 0:2 praktički i ugašeni do kraja druge četvrtine koju je Jadran dao 5 golova. VK Jadran - VK Solaris 13:8

• Mladost se poigrala sa Mornarom

22. studenog 2020. u 18:09

VK Mornar

Na poljudskim bazenima se Mladost poirala sa Mornarom. Razlika u kvaliteti je ogromna, ali zašto je baš morala biti ovolika i u golovima. VK Mornar - HAVK Mladost 7:22

• Mornar za nijanse bolji

21. studenog 2020. u 22:52

KK Split

Mornar je slavio na Gripama jer je u svim segmentima igre bio bolji od žutih. Žuti su uvjerljivo vodili nakon 1/4, a onda se gostujući sastav uozbiljio u obrani, napadu, skoku... Uz to nismo bili maženi od sudaca. KK Split-KK Mornar 87:95

• POŠK dominantno sa KPK

21. studenog 2020. u 22:49

OVK POŠK

POŠK je dominantno pobijedio našu jedinu otočnu ekipu. Očekivali smo bolji otpor gostiju, ali to je izostalo u ovom susretu u kojoj su naši momci na kraju gledajući odradili laku šetnju. OVK POŠK-KPK 12:5

• Bijelima pobjeda u Koprivnici

21. studenog 2020. u 19:12

HNK Hajduk

Bijeli su u Koprivnici dobili Slavena golom Umuta, te autogolom Solde. Obrana se stabilizirala, a u napadu još uvik to nije sjajno. Prva od tri gostujuće je arhivirana. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 0:2

• U kupu lagano dalje

21. studenog 2020. u 16:57

OK Split

Odbojkaši su lako odradili gostovanje u ZG protiv niželigaša. Lagani plasman u sljedeći krug je odrađen. OK Sheeft-OK Split 0:3

• Split slavio bez stresa

19. studenog 2020. u 22:02

KK Split

Split je slavio i drugi put u deset dana protiv Cibone. Ovoga puta nije bilo stresa, ludih povrataka u utakmicu, Split je kontrolirao utakmicu i da nije bilo izvrsnog Bundovića plavi bi gadno stradali. KK Split-KK Cibona 96:85

• Težak poraz u Osijeku

18. studenog 2020. u 19:48

ŽRK Split 2010

Rukometašice su teško nastradale u Osijeku. Sva naša nadanja su prestala u prvome poluvremenu kada je domaćin imao + 7. ŽRK Osijek-ŽRK Split 2010 37:27

• Žute do četvrtog poraza u nizu

18. studenog 2020. u 17:06

ŽKK Split

Košarkašice Splita su upisale i četvrti poraz u nizu. Nije bilo za očekivati da bi žute mogle iznenaditi protiv Raguse, a vremena za popravni je sve manje. Sljedeća je protiv Zadra i treba nam pobjeda. ŽKK Ragusa-ŽKK Split 67:48

• Split srušio Alumnusa za polufinale kupa

17. studenog 2020. u 19:56

MNK Split

Split je srušio još jednog prvoligaša i prošao u 1/2 finale hrvatskog kupa. Bila je to još jedna maestralna izvedba našeg sastava i blistava pobjeda koja potvrđuje činjenicu da je Split opasan i jak. MNK Alumnus-MNK Split 3:6

• Napad za pobjedu i promašaj

15. studenog 2020. u 20:56

KK Split

Split je protiv Zvezde odigrao dobro i da smo gađali malo bolje slobodna bacanja imali bi vrijednu pobjedu iz Beograda. Sve je na kraju stalo u izgubljenoj lopti Mesičeka i promašaju Lukovića za pobjedu. KK CZ-KK Split 78:76