RSS

• Posustale u zadnjih deset minuta

29. listopada 2023. u 20:04

ŽRK Split 2010

Rukometašice su poražene u Čakovcu. Držale su se u egalu do 50. minute utakmice, a onda više nije bilo snage. Pad su iskoristile domaće rukometašice i zasluženo slavile. Zrinski-Split 2010 28:22

• Odbojkašice i odbojkaši Splita poraženi

29. listopada 2023. u 12:11

Odbojkašice i odbojkaši Splita su poraženi u susretima protiv Kaštelana. Laganih 3:0.za goste u oba dva susreta su gorka realnost splitske odbojke. I Marina Kaštela i Ribola Kaštela nose puni plijen iz Splita.

• Livaja prekinuo post, Hajduk pobjedio

27. listopada 2023. u 20:33

HNK Hajduk

Livaja je golom iz penala prekinuo golgeterski post, a Hajduk je pobjedio u Koprivnici. To bi ukratko bilo sve bitno iz ove utakmice. Slaven Belupo-Hajduk 0:1

• Leki otkaz, Karoglanu nova prilika

23. listopada 2023. u 21:10

HNK Hajduk

Nije se dugo čekalo da Ivan Leko dobije otkaz ili ipak je. Ovisno kako gledate na situaciju u Hajduku. Neki su ga već htjeli maknuti nakon Paoka, a neki poslije poraza od Istre. Na kraju mu je presudio Osijek. Na klupu se vraća Karoglan.

• Split 2010 izborio remi

23. listopada 2023. u 0:51

Rukometašice su izborile remi u utakmici u kojoj su opasno visile. U jednom trenutku smo bili na -5, ali smo se nekakvim mini serijama i obranama vratarke Pavković došli do boda. Split 2010-Dugo Selo 55 24:24

• Hajduk bez šansi do poraza

23. listopada 2023. u 0:45

HNK Hajduk

Hajduk je bez šansi i bez udarca u okvir upisao još jedan poraz u prvenstvu. Loša predstava je popračena zazivanjem Lekina odlaska sa klupe. Osijek je došao po bod, a uzeo je sve. Hajduk-Osijek 0:2

• Prvi odbojkaški bodovi sezone

21. listopada 2023. u 22:34

Splitske odbojkašice su zaslužne za prve bodove sezone. U ZG je poražen Don Bosco 2:3, Brda su u Vukovaru pala sa 3:1, dok su odbojkaši Splita pometeni od favorita Murse Osijek sa 0:3 na Poljudu.

• Visoka pobjeda Splita

21. listopada 2023. u 20:22

MNK Split

Visoka pobjeda Splita u utakmici sa dva lica. Prvo poluvrijeme tvrdo, teško sa puno grešaka i 3:2 za nas. Drugo poluvrijeme rapsodija u bijelom i 8 golova u mreži gostiju. Split-Novi Marof 11:2

• Poraz Jadrana u LP

18. listopada 2023. u 23:04

VK Jadran

Jadran je izgubio u Budimpešti sa dva razlike, ali kad se sve zbroji moglo je biti i gore. Mađari su u jednom trenutku imali 5 golova prednosti. Može li se ovaj minus nadoknaditi na Poljudu? Ferencvaros-Jadran 13:11

• Prvo kolo zatvorile pobjedom

18. listopada 2023. u 18:17

Zaostalo prvo kolo su naše rukometašice zatvorile pobjedom. Sasvim zasluženom jer su riječke rukometašice cijelu utakmicu bile u zaostatku, ako se ne računa početno minimalno vodstvo. Split 2010-Zamet 29:26

• Naš Jadran svladao imenjaka iz HN

16. listopada 2023. u 15:44

VK Jadran

Naš Jadran je upisao i drugu pobjedu protiv imenjaka iz HN. Druga je ovo pobjeda nad njima u tjedan dana. Niti ovoga puta nije nedostajalo dobrog vaterpola i neizvjesnosti. Jadran-Jadran HN 15:14

• Splitu prva pobjeda

15. listopada 2023. u 18:17

MNK Split

Split je ostvario prvu pobjedu u novoj sezoni. Nakon dva poraza protiv nominalno lošijih protivnika na Gripama je savladan jedan od favorita Šibenik. Split je cijelu utakmicu vodio, a Šibenik stizao. Split-Šibenik 1983 5:3

• Odbojkaši u ništa

14. listopada 2023. u 21:01

Sva tri splitska odbojkaška kluba su danas upisali poraze. Ovo je već treće kolo i nije osvojen niti onaj jedan utješan bod. Danas su i Brda i Split ispraćeni sa 0:3 u korist gostujućih ekipa.

• Spličanke uzele tri boda u ZG

14. listopada 2023. u 17:42

ŽNK Split

Crvene su u ZG u derbiju kola uzele sva tri boda čime su se opet vratile u igru. Zanimljivost ove utakmice leži u tome da je oba gola za Split postigla Bukovec koja je prvo poluvrijeme branila. Agram-Split 1:2

• Mornar pružio dobar otpor

14. listopada 2023. u 17:13

VK Mornar

Mornar je pružio dobar otpor favoriziranom protivniku. Nakon lošeg ulaza u utakmicu Mornari su se trgnuli pa su na kraju ostali na solidnih -4.
    Jug AO-Mornar 13:9