• Osigurana titula jesenskog prvaka

18. studenog 2012. u 13:55

RK Nada

Rabijaši Nade su pregazili goste iz Sinja i upisali još jednu uvjerljivu pobjedu. Sa ovom pobjedom je osigurano polufinale Prvenstva Hrvatske. RK Nada - RK Sinj 65:8

• Podijeljeni bodovi u gradskom derbiju

18. studenog 2012. u 13:50

U žestokom gradskom derbiju bodove su podijelili Split i Mejaši. Split je gubija u prvom poluvremenu, ali je nekako uspija izjednačiti i uzeti bar jedan bod. MNK Mejaši - MNK Split 2:2

• Ni blizu

18. studenog 2012. u 13:35

RK Split

Splitski rukometaši nisu bili niti blizu nekakvom pozitivnom rezultatu. Od samoga početka utakmice na terenu je igrala samo jedna ekipa koja nije ispuštala prednost do kraja utakmice. Vidovec Bios - Split 37:31

• Drugi remi u nizu

18. studenog 2012. u 13:30

ŽRK Split 2010

Split 2010 je upisao i drugi remi u nizu. Naše cure nisu uspile pobijediti Trešnjevku u tvrdoj i teškoj utakmici. Iako su na poluvrimenu imale 4 gola viška na kraju mogu biti sretne i bodom. ŽRK Split 2010 - ŽRK Trešnjevka 22:22

• Murter odnija puni plijen sa Gripa

12. studenog 2012. u 16:30

Prošla su vremena kada je ekipa Murtera sa Gripa odlazila pognute glave. Igrači Splita nisu uspjeli nametnuti svoj ritam i rezultat toga je još jedan prvenstveni poraz. Split Brodosplit inžinjering - Murter 3:5

• Splićani osvojili jedan set

11. studenog 2012. u 15:30

OK Split

Splitski odbojkaši su uspijeli osvojiti set. Dapače odlično je počelo Split je poveo u setovima 1:0. Nakon toga su gosti bili prisebniji i tijesno odnijeli sljedeća tri seta. Split - Gornja Vežica 1:3

• Ragbijaši još uvijek nepobjedivi

11. studenog 2012. u 15:00

RK Nada

Ragbijaši splitske Nade su ostvarili još jednu pobjedu u Hrvatskom prvenstvu čime je i dalje zadržan stopostotni učinak. Makarani su ovoga puta uspijeli napraviti nešto više bodova, ali na njihovu nesreću ragbijaši Nade su napravili više. Makarska r. - Nada 27:73

• Split poražen od lidera prvenstva

11. studenog 2012. u 13:30

RK Split

Rukometaši Splita i dalje plaćaju danak neiskustvu. Ekipa koja je ove godine u potpuno novom ruhu i dalje prikazuje varljivo lice. Iako je teško bilo očekivati da uzmu skalp lideru prvenstva na trenutke su bili jako blizu. Split - Karlovačka banka 31:33

• Vrijedan remi u Umagu

11. studenog 2012. u 13:15

Rukometašice Splita 2010 su izborile vrijedan bod na teškom gostovanju u Umagu. U utakmici velikih preokreta u kojoj su naše cure pred sam kraj sustigle vodstvo domaće ekipe, u jednom trenutku su bile u vodstvu, a na kraju moraju biti zadovoljne bodom. Umag - Split 2010 23:23

• Jadran se budi

11. studenog 2012. u 13:10

Jadranaši su mimo svih očekivanja u Utrinama pobijedili favorizirani Medveščak. Pobjeda je svakako zaslužena jer su momci sa Zvončaca više željeli pobjedu za što su i nagrađeni. Ovo je prva pobjeda Jadrana u ovogodišnjem izdanju Jadranske lige. Medveščak - Jadran 10:12

• Primorje 18 puta jače od POŠKa

11. studenog 2012. u 13:05

OVK Split

Momci sa Zente će dugo pamtiti ovu večer. Demonstracija moć riječkog Primorja je bila upravo zastrašujuća. POŠK je uspio dati samo jedan gol, a primio je 18. Što reći? OVK POŠK - Primorje Erste banka 1:18

• Sudački "previdi" presudili

11. studenog 2012. u 13:00

VK Mornar

Još jednom se pokazalo da je za pobjedu u vaterpolu sudac vrlo važna karika. U nervoznoj i borbenoj utakmici Mornarevci su neprestano stizali vodstvo Zagrepčana i tako do samoga kraja kada je Mladost ničim izazvana odnijela pobjedu. Mornar BS - Mladost 13:15

• Beta Balić odvela marjanke do pobjede

5. studenog 2012. u 15:55

ŽNK Hajduk

U zanimljivoj nogometnoj utakmici Marjenake su golovima Bete Balić i Ane Dujmović pobjedile uporne gošće iz Slavonskog Broda. Kuriozitet je da je Balić oba gola postigla glavom. Marjan - Viktorija 3:2

• Još jedan poraz

5. studenog 2012. u 15:50

OK Split

Odbojkaši Splita su poraženi u Šibeniku. I ovoga puta nisu uspijeli osvojiti niti jedan set. OK Šibenik - OK Split 3:0

• Izgubili dobivenu utakmicu

3. studenog 2012. u 22:20

RK Split

Stara priča splitskih rukometaša. Opet su uspili izgubit dobivenu utakmicu. Bili su bolji do pred sam kraj susreta, ali kraj su dočekali pognutih glava. RK Split - RK Zamet 29:30