• Rafinha se provozao Uspinjačom

25. veljače 2017. u 22:27

Rutinska pobjeda naših momaka kod Uspinjače. Dobru igru i apsolutnu dominaciju tokom cijelog susreta je golovima okrunio Rafinha koji je ponio epitet najboljega igrača ovoga susreta. MNK Uspinjača - MNK Split Tommy 0:2

• Bura nastavlja pobjednički niz

25. veljače 2017. u 18:03

VK Pošk 1937

Naše cure su u 6. kolu Prvenstva Hrvatske na Poljudu lakočom savladale gošće iz Šibenika. Opet su se istakle sestre Butić. Domina je dala šest, a Ivana četiri gola. VK Bura-ŽVK Viktoria 15:8

• Mornar ima ono nešto

24. veljače 2017. u 21:32

U gradskom derbiju pred punim tribinama Mornar BS je slavio protiv Jadrana. Rezime ove utakmice je da Mornar BS ima ono nešto, a Jadran još uvik nema. VK Jadran-VK Mornar BS 7:9

• Istra dobila u "jaketu"

24. veljače 2017. u 19:55

Hajduk je protiv Istre naplatio sve frustracije iz prošlog kola. Visoka pobjeda i dva vrhunska gola u završnici utakmice svakako mogu zadovoljiti gladne navijačke mase. HNK Hajduk-NK Istra 1961 4:0

• Kontra mraku kontra sili - Ivo Bego

24. veljače 2017. u 6:40

Priča o Hajduku povijest je jedne avanture - Hajduk je klub koji je preživio više država i nekoliko državnih uređenja odnosno bolje rečeno režima. Ludilo za Hajdukom traje i danas i nikad nas neće štufat.

• Partizanova furiozna treča četvrtina

21. veljače 2017. u 23:13

Jadran je poražen u Beogradu. Nakon vodstva od 2:4 u prvom poluvremenu uslijedio je rijetko viđen potop u trečoj četvrtini kada Partizan buši Strujića i pravi seriju od 5:0 čime je ovaj susret i odlučen. VK Partizan RF - VK Jadran 9:7

• Hajduk i Split podjelili bodove

19. veljače 2017. u 18:58

Hajduk i Split su podijelili bodove u poprilično monotonoj utakmici. Split je poveo golom Pešića, a Hajduk izjednačio golom Ercega. Tako je propuštena prilika da se već sada preskoči Osijeka na trečem mjestu. RNK Split-HNK Hajduk 1:1

• Mornar u atomskoj 2/4-ini slomio Vojvodinu

19. veljače 2017. u 10:16

VK Mornar

Mornar BS je preskočio prvu prepreku i sigurno grabi prema FF RWP lige. Naši momci su slomili goste u 2/4-ini kada su Goreta i društvo postigli četiri pogotka, a nisu primili niti jedan. VK Mornar BS-VK Vojvodina 10:5

• U Kotoru izgubili nadu za direktni plasman

18. veljače 2017. u 21:30

OVK Split

POŠK se porazom u Kotoru udaljio od direktnog plasmana u A1 ligu. Postoje tek teoretske šanse, ali puno je izglednije da će se boriti za drugo mjesto i dodatne kvalifikacije. VK Primorac-OVK POŠK 11:9

• Veliki povratak Splita

18. veljače 2017. u 20:09

OK Split

Split je napravio neviđeni povratak u već izgubljenu utakmicu. Izgubljenu jer je Zadar vodio 2:0 u setovima i već pripremao slavlje. Samo je trebalo dotući protivnika. Ali nešto se pitalo i naše momke. OK Zadar-OK Split 2:3

• Svakome po bod

18. veljače 2017. u 19:56

ŽRK Split 2010

Split 2010 nije uspio doći do pobjede protiv Umaga na Gripama. Naše djevojke su odigrale još jednu u nizu tijesnih utakmica gdje ih je na kraju jedna nerezonski prodana lopta udaljila od punoga plijena. ŽRK Split 2010-ŽRK Umag 27:27

• Split Tommy u finišu spašavao pobjedu

14. veljače 2017. u 23:04

Split Tommy je upisao novu pobjedu u prvenstvu Hrvatske. Međutim još jednom se pokazalo kako su unaprijed upisani bodovi najteži. Sve je izgledalo kao lagana šetnja zagrebačkim predgrađem do 33. minute. MNK Alumnus - MNK Split Tommy 3:4

• Bura i Mladost podijelile bodove

11. veljače 2017. u 21:18

U dramatičnoj utakmici Bura i Mladost su podijelili bodove. Naše djevojke danas nisu imale svoj dan. Napad nije bio na očekivanom nivou, a pri vodstvu 5:2 u trečoj četvrtini i obrana je popustila. VK Suzuki Bura-ŽVK Mladost 6:6

• Ćorluka slomio srce Makaranima

10. veljače 2017. u 21:13

U vrhunskoj predstavi Split Tommy je zasluženo slavio. Makarani nisu odigrali ništa vrijedno spomena. Na silu ovaj put nije išlo. Strijelac pobjedničkog gola je Ćorluka. MNK Split Tommy -MNK Novo Vrijeme 1:0