Ragbijašima Nade je pripao pehar za osvajače regionalne lige (RRC). Naši momci su u odlučujućem susretu slavili protiv Ljubljane na Starom placu i to poprilično uvjerljivo.
    Nada-Ljubljana 58:10

• Jadran eksplodirao u zadnjoj četvrtini

15. studenog 2022. u 20:12

VK Jadran

Jadran je eksplodirao u zadnjoj četvrtinu koju su ušli sa minus 1. Prvo ime susreta je svakako Luka Bukić koji je postigao 3 gola i odradio nekoliko bitnih blokova kada je domačin prijetio. Hannover - Jadran 8:10

• Split propustio pobjedu

13. studenog 2022. u 18:50

MNK Split

Malonogometaši Splita su propustili pobjediti već uzdrmani Porto Tolero. Gosti su poveli, a Split je preokrenuo na 3:1 i sve je vodilo ka pobjedi. A onda se Split povukao i izgubio utakmicu. Split TRUMM-Porto Tolero 3:4

• Sramota u Koprivnici

12. studenog 2022. u 20:02

HNK Hajduk

Sramota u Koprivnici. Sramota od suđenja, ali i sramota od Hajdukovog drugog poluvremena. Hajduk je pokraden, ali to nas ne bi smjelo odvratiti od onoga bitnoga. Hajduk je u nastavku bio loš, preplašen i konfuzan. Slaven Belupo-Hajduk 2:2

• Spličanke gaze dalje

12. studenog 2022. u 18:40

OK Split

Spličanke su ove godine odbojkaški hit. Lagana pobjeda protiv Dinama za još jedno splitsko slavlje. Još samo Mladost i di će nam bit kraj. Split-Dinamo 3:0

• Sinjani porazili Nadu na Starom placu

12. studenog 2022. u 16:19

RK Nada

Ragbijaši Sinja su porazili Nadu na Starom placu zadavši joj veliki udarac u njezinim šampionskim ambicijama. Nada je danas nadigrana u svim elementima ragbijaške igre, a ovo joj je drugi poraz u nizu. Nada - Sinj 10:35

• Primorje više nije lider

12. studenog 2022. u 12:21

VK Jadran

Primorje više nije lider prvenstva. Jadran ih je detronizirao na Kantridi. Osim početne neizvjesnosti sve je bilo na našoj strani. Špinu je otvorio Luka Bukić, a zatvorio Pejković za visoku pobjedu. Primorje EB-Jadran 10:15

• Split izbacio Marinu Kaštela iz kupa

11. studenog 2022. u 13:00

OK Split

Splitske odbojkašice su u velikoj formi. Od početka prvenstva se dalo naslutiti da je ovo godina u kojoj će skidati glave velikima. U osmini finala kupa su bile bolje od kaštelanki. Split-Marina Kaštela 3:0

• Jadranu bod iz Dubrovnika

9. studenog 2022. u 21:37

VK Jadran

Jadran je išćupao bod u Gružu, čime je započela trilogija naša dva najbolja vaterpolo kluba. Igralo se uglavnom gol za gol, a gol za remi i svoj peti u ovoj utakmici je postigao Jere Marinić-Kragić. Jug AO-Jadran 10:10

• Ždralovi sažvakani u Bjelovaru

8. studenog 2022. u 15:55

HNK Hajduk

Hajduk je rutinski prošao u hrvatskom kupu. Golovima Mlakara i Melnjaka iz prvoga poluvremena, a Mladost je imala penal u drugome koji je Sentić obranio ne dozvolivši nikakav stres do kraja utakmice. Mladost-Hajduk 0:2

• Hajdučice otele Dinamu pobjedu

7. studenog 2022. u 1:08

ŽNK Hajduk

Hajdučice igraju sve bolje i bolje. Nakon što su u prošlom kolu pošteno namučile Split danas su dvije minute prije kraja ukrale Dinamu pobjedu na Poljudu. Hajduk Split-Dinamo 1:1

• Jadran pobjedom u elitu

5. studenog 2022. u 23:10

VK Jadran

Jadran je pobjedom u Rumunjskoj uplovio u elitno europsko klupsko natjecanje. Pobjeda nije bila imperativ nakon prve utakmice u Splitu i zalihe koju smo imali, ali ovako je puno slađe. Liga prvaka i ove sezone stanuje u Splitu. Oradea-Jadran 11:12

• Livaja vodio Hajduka do pobjede

5. studenog 2022. u 19:49

HNK Hajduk

Livaja je odveo Hajduka do velike pobjede u derbiju protiv Osijeka. Praktički je sve napravio sam. Asistencija za prvi gol, izboren i realiziran penal za drugi i skoro sve za treći iako nije ni dodirnuo balun. Hajduk-Osijek 3:1

• Slavlje Splita na Baldekinu

5. studenog 2022. u 12:07

MNK Split

Split je slavio u derbiju druge lige na najneugodnijem gostovanju u Baldekinu. Odlična predstava naših momaka koji su ovom pobjedom poslali ozbiljnu poruku konkurenciji. Šibenik 1983 - Split TRUMM 2:4

• Hajduk spasio bod u Kranjčevićevoj

30. listopada 2022. u 17:00

HNK Hajduk

Hajduk je imao pobjedu, imao sve. I onda je Lokomotiva krenula po sve ili ništa. I nakon izjednačenja u zadnjoj minuti je imala pobjedu na dlanu. Kako se Hajduk raspao u zadnjih 10 minuta je za dublje analize. Lokomotiva-Hajduk 2:2