• Jadranu prva pobjeda u seriji

17. travnja 2021. u 19:43

VK Mornar

Jadranaši su uzeli prvu pobjedu u četvrtfinalnoj seriji PH. Nikakve neizvjesnosti u ovom susretu nije bilo, a sve je zgotovljeno u trečoj četvrtini. VK Mornar-VK Jadran 7:16

• Osijek slavio u drami petog seta

17. travnja 2021. u 19:35

OK Split

Ništa od finala ove godine za odbojkaše Splita. Mursa je slavila u drami petog seta koji su dobili na razliku. Imao je Split 0:2 u setovima, ali nije uspio. MOK Mursa Osijek-OK Split 3:2

• Sezona otvorena pobjedom

17. travnja 2021. u 17:59

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM su sezonu započeli pobjedom. Utakmica se dugo lomila da bi splitski sastav u 8. izmjeni napravio bodove vrijedne slavlja u Zagrebu. BK Medvednica-BK Nada SM 7:10

• Nada vratila kantu u Split

17. travnja 2021. u 16:35

RK Nada

Nada je slomila Mladost u zadnjih 10 minuta finalne utakmice na Starom placu. Do kazne Plazibata na rezultatu 15:15 bio je to izjednačen susret koji je mogao otići i na drugu stranu. RK Nada-HARK Mladost 25:15

• Mierez za pobjedu Osijeka

16. travnja 2021. u 22:33

Osijek je na Poljudu uzeo tri boda iz slučajnog gola Miereza. I to bi bilo sve što smo vidjeli u ovoj utakmici. Hajduk pak nije uputio niti jedan udarac u okvir gola pa je poraz bio neminovan. HNK Hajduk-NK Osijek 0:1

• Serija seli u Osijek

14. travnja 2021. u 21:18

OK Split

Osijek je izjednačio polufinalnu seriju u Splitu. U ludoj utakmici i infarktnoj završnici gosti su uzeli zadnja dva seta i slavili. Ništa nije gotovo u subotu u Osijeku idemo po finale. OK Split-OK Mursa Osijek 2:3

• Jadran slavio u zaostaloj utakmici

13. travnja 2021. u 21:03

Jadran je slavio u zaostaloj utakmici protiv Solarisa u Šibeniku. Dojmljiv početak utakmice i visoko vodstvo od 0:7, te mirno privođenje utakmice kraju. Nebitna utakmica, ali bitna pobjeda pred 1/4 finale sa Mornarom. VK Solaris-VK Jadran 8:15

• Simić iz gužve za tri boda

11. travnja 2021. u 19:00

Hajduk je u tvrdoj utakmici sa malo prilika postigao gol vrijedan tri boda. Djelo je to Simića koji je nakon centaršuta iz gužve jedva balun ugurao preko gol crte. NK Istra 1961-HNK Hajduk 0:1

• Split napravio break u Osijeku

10. travnja 2021. u 18:59

OK Split

Odbojkaši Splita su u Osijeku uzeli prvu pobjedu u polufinalnoj seriji bolji od tri utakmice. Split je danas bio nezaustavljiv. U četvrtom setu se ozlijedio Igor Omrčen, ali niti to nije pomoglo domačinu. OK Mursa Osijek-OK Split 1:3

• Ragbijaši Nade u finalu

10. travnja 2021. u 18:07

RK Nada

Ragbijaši Nade su u Sinju izborili finale prvenstva Hrvatske u kojemu će ugostiti Mladost iz Zagreba. Danas ponjednik nije dolazio u pitanje. RK Sinj-RK Nada 5:31

• HRS-prekid rukometa do sredine svibnja

9. travnja 2021. u 9:29

HRS je odlučio da se rukometna natjecanja prekinu do sredine svibnja zbog nepovoljne epidemiološke situacije. Jedini glas protiv prekida je bio onaj iz RK Nexe koji su bili mišljenja da se prvenstvo mora nastaviti po dosadašnjem modelu.

• Umut-Krstanović neriješeno

7. travnja 2021. u 20:00

Hajduk je u zadnjoj minuti remizirao na Poljudu nakon što je golom Umuta vodio. Neuobičajeno, ali razlog je jednostavan. Mujakićeva glupost i Krstanovićeva dva gola i onda Umut za kraj. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 2:2

• ZEŠ-ovci sretan vam Uskrs

5. travnja 2021. u 6:38

Svim sportašima i sportskim djelatnicama ZEŠ-a želimo sretan i blagoslovljen Uskrs!!!

• Bod za kraj dobre sezone

3. travnja 2021. u 20:02

OK Brda

Odbojkašice Brda su uzele bod u rezultatski neizvjesnom dvoboju protiv Kaštela. Do petog seta je sve bilo ravnopravno, a onda su gošće pokazale malo više. Dovoljno za pobjedu i dva boda. OK Brda-OK Kaštela 2:3

• Završen regularni dio sezone

3. travnja 2021. u 19:33

OK Split

Za odbojkaše Splita je regularni dio sezone završio još jednom pobjedom. Pobjedom koja nas vodi na treće mjesto u doigravanje za prvaka gdje nas u polufinalu čeka osiječka Mursa. OK Split-OK Centrometal 3:0