• Marjanke poražene kod Agrama

21. ožujka 2021. u 14:39

ŽNK Hajduk

Marjanke su doživjele visok poraz u Zagrebu. Agram je bio puno bolji i naposlijetku ubojotiji u ovoj utakmici. ŽNK Agram-ŽNK Marjan 7:1

• Zadnja četvrtina iz noćnih mora

20. ožujka 2021. u 20:16

VK Mornar

Mornar je propustio uzeti pobjedu protiv Primorja. Sve je bilo dobro za našu ekipu do zadnje četvrtine Vodstvo od +2 se na kraju pretvorilo u neshvatljivi poraz od -3. VK Mornar-VK Primorje EB 9:12

• Jadran šokirao Juga u Gružu

20. ožujka 2021. u 19:25

Jadran je šokirao Juga u Dubrovniku. Bila je to odlična predstava u kojoj se u zadnju četvrtinu ušlo sa remijem. Do tada nas je kroz utakmicu nosio Marinić-Kragić, a do kraja junak utakmice Zović. VK Jug CO-VK Jaran 13:15

• Sve gotovo za sat vremena

20. ožujka 2021. u 19:12

OK Brda

Brda su sve riješila za 59 minuta. Poreč nije imao nikakve šanse pored naših djevojaka koje igraju sve bolje i bolje. OK Brda-OK Poreč 3:0

• Ljubičić za pobjedu bijelih

20. ožujka 2021. u 19:02

Hajduk je golom Ljubičića savladao Šibenik na Poljudu. Pamtit ćemo samo tri boda jer taj gol u 72. minuti je bio prvi i jedini opsan udarac Hajduka u vrata gostiju. HNK Hajduk-GNK Šibenik 1:0

• Mursa Splitu nije dala niti jedan set

20. ožujka 2021. u 18:56

OK Split

Mursa je promarširala Poljudom. Naši momci nisu uspijeli ponoviti odličnu igru iz prošlog kola, a gosti su danas bili odlučniji u trenucima kada je to bilo najpotrebnije. OK Split-MOK Mursa Osijek 0:3

• Šibeniku dva gola prednosti

20. ožujka 2021. u 17:59

Šibenik je agresivnom i beskompromisnom igrom pobjedio Split u prvoj finalnoj utakmici. U Split dolazi sa dva gola prednosti, a naši momci će morati puno bolje ako misle proći dalje. MNK Šibenik 1983-MNK Split 3:1

• Mostarska ispovijed-Dinamo je otišao u stečaj

17. ožujka 2021. u 3:07

Velika presica Zdravka Mamića u Mostaru je odjeknula kao bomba. Red ljubavi, red bizinsa, red domoljublja, red patetike, red optužbi. Ali u svemu tome potkrala se i jedna istina "Dinamo je otišao u stečaj zato što je bio u raspadu".

• Hajduk došao do kraja puta u kupu

16. ožujka 2021. u 19:51

Hajduk je izbačen iz kupa. Gorica je bila bolja, postigla tri gola i zasluženo prošla u polufinale ovoga natjecanja gdje ih čeka Dinamo. Hajduk danas nije odigrao dobro, zaboravio je dva puta na Lovrića koji nas je ukopao. NK Gorica-HNK Hajduk 3:0

• Split protutnjao Kaštelima

14. ožujka 2021. u 21:27

OK Split

Split je šokirao Ribolu i sa uvjerljivih 0:3 protutnjao Kaštelima. Bila je to prava rapsodija naše ekipe koja je od početka do kraja ove utakmice znala po šta je došla. A Omrčen, Đirlić i društvo su došli po pobjedu. OK Ribola Kaštela-OK Split 0:3

• Jadran bolji za deset golova od Mornara

13. ožujka 2021. u 21:04

VK Mornar

U još jednom gradskom derbiju Jadran je pokazao da je ovoga trenutka puno bolji. To puno se naravno iskazuje i u konačnom rezultatu ove utakmice. VK Mornar-VK Jadran 9:19

• Druga pobjeda u Slavoniji

13. ožujka 2021. u 20:53

OK Split

Odbojkašice Splita su uzele i drugu pobjedu na slavonskoj turneji. Danas je to izgledalo odlično. Pobjeda je trasirana u prva dva seta. Treći je pripao domaćinu, ali to im nije pomoglo. ŽOK Enna Vukovar-OK Split 1:3

• Split u uzvratu potvrdio finale

13. ožujka 2021. u 19:43

Split je u uzvratu potvrdio prolaz u finale gdje ih čeka pobjednik drugog polufinalnog para Šibenik ili Genius. Današnja pobjeda nije dolazila u pitanje, a angažman je bio na zavidnoj razini. MNK Split-MNK Mejaši 4:2

• Brda uzela set Mladosti

13. ožujka 2021. u 19:20

OK Brda

Odbojkašice Brda su u Zagrebu odigrale odličnu utakmicu protiv prvakinja. Naravno Mladost je dobila, ali ostati će upisano da su Brda uzela jedan set, a ostala tri bila konkurentna. HAOK Mladost-OK Brda 3:1

• Hajduk remizirao kod Gorice

13. ožujka 2021. u 19:13

Hajduk je osvojio bod kod Gorice u utakmici u kojoj su oba gola postigli igrači u bijelom dresu. Prvo je Mujakić dao autogol za vodstvo domačina da bi gol za poravnanje postigao Atanasov. NK Gorica-HNK Hajduk 1:1